Tootekataloog

Samsungi kaupluse avamine

Tähistame koos
Sünnipäeva pakkumine

Lõputu täiendamine

Maailma esimene Nr.1 teleribränd juba 15 aastat

NEO QLED 8K

NEO QLED 8K

Täna algab Samsung Neo QLED tehnoloogia ajastu

Võrdle klasse
NEO QLED 4K

NEO QLED 4K

Kogege seda, mida armastate, nagu ei kunagi varem

Võrdle klasse
QLED

QLED

Kasutage ära Quantum dot tehnoloogia paljusid ainulaadseid omadusi

Võrdle klasse
Crystal UHD

Crystal UHD

Värvide ja detailide kujundus on kohandatud just teile

Võrdle klasse

2021. aasta Samsung telerid

2021. aasta Samsung telerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Samsung kaupa. Hinnad algavad 356,40 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 59 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Toote filter Puhasta

Hind
356 149999
Tootja
rohkem ... vähem ...
Teleri tüüp
rohkem ... vähem ...
Teleri klass
rohkem ... vähem ...
Ekraani diagonaal
rohkem ... vähem ...
Operatsioonisüsteem
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime tüüp
rohkem ... vähem ...
Ekraani eraldusvõime
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Inspiratsiooniks

Inspiration
Inspiration

Korduma kippuvad küsimused

Samsungi QLED -teleritel on ekraanid, mis kasutavad ainulaadset kvantpunktide kihti. See kiht koosneb räni aatomite mikroskoopilistest nanoosakestest. Valgusega kokku puutudes hakkavad kvantpunktid väga intensiivselt helendama erinevates värvides. valguse värv sõltub osakeste suurusest: mõned helendavad siniselt, teised roheliselt või punaselt. QLED -ekraanid on väga vastupidavad, tarbivad vähe elektrit, neil on äärmiselt suur heledus ja täpne värviedastus ning nad on võimelised taasesitama kuni miljardit erinevat tooni.

Neo QLED on uue põlvkonna QLED -ekraanid, millel on täiustatud Mini LED -taustvalgustussüsteem, mis koosneb tuhandetest valgustatud LED -elementidest kogu ekraani piirkonnas. Selline valgustus aitab täpselt reguleerida heledustaset ekraani erinevates piirkondades, tagab äärmiselt kõrge pildi kontrasti ja kvaliteetse musta taasesituse.

Telesari Samsung Lifestyle pakub klientidele telerimudeleid, mis vastavad kõige nõudlikumatele vajadustele ja kohanduvad erinevate stiilidega keskkondadega:

● Samsung The Frame - telerid, mis meenutavad kunstiteoseid. Teleril on vahetatavad raamid ja seda saab seinale riputada. Tavalise musta ekraani asemel lülitub teler välja, kuvab pilte, fotosid või sulandub täielikult keskkonda.

● Samsung The Serif - sellel teleril on spetsiaalselt loodud korpus. Seda saab kasutada koos alusega või ilma. Serif on varustatud kontaktivaba NFC jagamisfunktsiooniga, mis võimaldab teil sisu, näiteks fotosid, videoid ja muusikat telefoni suurele teleriekraanile üle kanda.

● Samsung Sero on mõeldud nutikatele kasutajatele. Kuna sellel teleril on pöörlev ekraan, mis võimaldab teil vaadata vertikaalset sisu, näiteks TikToki videosid.

● Samsung Premiere laserprojektor aitab teil oma koju kinosaali paigaldada. See lühikese valgusvihuga projektor on ehitatud otse seina kõrvale ja loob ekraani diagonaaliga kuni 130 tolli.

● Samsung The Terrace TV on mõeldud kasutamiseks välitingimustes, nii et seda saab paigaldada maja terrassile.

Samsungi QLED ja Neo QLED teleritel on ka eksklusiivne disain ja ainulaadsed disainilahendused. Samsung pakub erinevat tüüpi aluseid ja kinnitussüsteeme, mis võimaldavad teleri seinale riputada, jätmata palju ruumi.

Tavalised telerid ei ole loodud töötama ilmastikutingimustes, kus neid võivad mõjutada temperatuuri ja niiskuse kõikumised. Samsung The Terrace seeria mudelid on mõeldud välitingimustes kasutamiseks. Need on varustatud õhukindlate, looduskindlate korpustega. Tänu ülikergele QLED-ekraanile on The Terrace pilt päevavalguses hästi nähtav.

Heledas ruumis asuva teleri jaoks on vaja eredat ja kontrastset pilti kuvada suure heledusega. Sellistes tingimustes sobivad kõige paremini QLED -tüüpi ekraanid, mis pakuvad heledust üle 1000 niti.

Pimedas ruumis filme ja telesaateid vaadates on pildi kontrastsus, tumedate toonide ja musta renderdamine eriti olulised. Neo QLED -telerid vastavad nendele nõuetele kõige paremini. Kuna need on varustatud Mini LED -taustvalgustussüsteemiga, mis koosneb tuhandetest valgustatud LED -elementidest kogu ekraani piirkonnas. Selline valgustus võimaldab ekraani eri piirkondade heledust täpselt juhtida, sõltuvalt kuvatava pildi vajadustest.

4K (3840 x 2160 pikslit) teler kuvab pildi, mis on sama lähedal kui 8-megapiksline foto ja iga 8K ekraani raam on üle 33 megapiksli (7680 × 4320 pikslit). Kaasaegsed Samsungi telerid on varustatud tehisintellektiga juhitud pildikvaliteedi parandamise süsteemidega, mis tekitavad madalama eraldusvõimega piltide edastamisel puuduvaid piksleid. See lahendus aitab standard- või HD -sisu vaatamisel täiel määral ära kasutada 4K ja 8K eraldusvõimega ekraane.

HDR (High Dynamic Range) on järgmise põlvkonna standard kõrge dünaamilise ulatusega ringhäälingule, mis lähendab telesaadete kvaliteeti inimsilmale nähtavale pildile. Sellel on palju toone, mis tõstavad esile raami kõige tumedamates ja heledamates osades olevaid detaile.

HDR-standardpildi hästi esitamiseks on vaja ülikerget ekraani. Samsungi QLED -telerite maksimaalne heledus ületab HDR -ülekannete jaoks vajaliku 1000 niti piiri. HDR -kvaliteediga videot saab jälgida Netflixi, Amazon Prime Video, Apple TV ja muude Eestis saadaolevate veebiteenuste abil.

Smart TV võimaldab teil kasutada Interneti -teenuseid ja installida telerisse erinevaid rakendusi. Kõik Samsungi telerid on varustatud operatsioonisüsteemiga TIZEN. Neil on rakenduste pood, kuhu saate installida YouTube'i, Netflixi, Apple TV, Go3 ja palju muid populaarseid rakendusi. Lisaks võimaldavad Samsungi telerid edastada sisu mobiilseadmetest teleriekraanile ja juhtida sellega ühendatud seadmeid.

Teleri valimisel kehtib elementaarne reegel: mida suurem see on, seda parem. Seetõttu tasub valida suurim teler, mida teie kodu eelarve ja interjööri omadused võimaldavad. Samuti tasub kaaluda kaugust, kust plaanite televiisorit vaadata. Kõige köitvam visuaalne efekt saavutatakse siis, kui teleriekraan hõivab 40 ° teie vaateväljast. Optimaalse kauguse leidmiseks korrutage teleri diagonaal (tolli) 3-ga. Selle valemi kohaselt on 75-tollise diagonaaliga telerit kõige parem vaadata umbes 2,25 cm kaugusel ja 55-tollisest telerist piisab 1,65-1,7 meetrit.

2021 aasta Samsung telerid

Samsung on läbi aegade olnud üks kõige populaarsemaid tootjaid, kelle kvaliteeti on aastaid juba usaldatud. Selleks on loomulikult ka põhjust – nende toodetel on tugev kvaliteedikontroll ning tehasest ei lahku ükski vigane toode. Samuti on tegemist suure ettevõttega, kes hoolib tugevalt enda mainest ning väärtustest. Telerid on kõigest väike osa sellest, mida ettevõte pidevalt toodab. Kindlasti annab ettevõtte edule juurde ka nende pikk ajalugu erinevate tehnikatoodete tootmisel. Inimesed soovivad enda ostuga minna nii öelda kindla peale välja ning hankida endale lahendused, mis on kindlasti kvaliteetsed. Lühidalt öeldes on nende poolt toodetud telerid head ning vastupidavad.

Telerite funktsioonid

Vaieldamatult kõige populaarsem funktsioon on Smart TV, mille abil avaneb teile võimalus oluliselt suuremale sisule. Samuti on võimalik Smart TV kaudu külastada erinevaid veebilehti ning vaadata näiteks YouTube keskkonnas videosi. Antud funktsioon annab teile piiramatult palju võimalusi enda aja meeldivaks sisustamiseks. Samuti on võimalik antud lahenduse kaudu vaadata ka filme ja videosi, mis on oluliselt kõrgema kvaliteediga. Sellisel hetkel on HD võimekus igati oma hinda väärt ning muudab teie kogemuse nauditavamaks. Võib tekkida ka olukord, kus peate teostama igakuise makse teatud sisu saamiseks. Siiski tasub hoolikalt enne kaaluda, millise keskkonnaga soovite liituda, et saada parim väärtus enda kulutatud raha eest.

Uuenduslikud ekraanid

Sõltumata milline on aastaarv – ekraanidele tehakse pidevalt uuendusi. Kõik telerite tootjad proovivad turule tuua järjest innovatiivsemaid lahendusi, et müük suureneks. Samuti nõuab seda pidevalt kasvav konkurents. Erinevad tootjad üritavad endale turul kohta leida ning see sunnib suuri, nagu seda on ka Samsung, enda tootearendust kiirendama. Tänaseks päevaks on tootearendus jõudnud nii kaugele, et tavalised telekanalid ei suuda edastada piisavalt head pilti. See tähendab seda, et telerite võimekus on tugevalt eest ära liikunud telekanalite võimekusel. Parim võimalus endale kvaliteetse pildi saamiseks on kasutada selleks Blu-Ray mängijat või liituda mõne platvormiga, kes suudab edastada vähemalt HD-s pilti.

Miks Samsung on üks parimaid tootjaid ka aastal 2021

Rääkisime varem pikkadest traditsioonidest ning aastate pikkusest arendustööst, kuid reaalselt on oluliseks määrajaks ka kogemus. Praktiliselt kõik inimesed on läbi oma kogemuste või lähedaste olnud kontaktis mõne Samsung tootega. Võib küllaltki kindlalt väita, et neil ei ole olnud palju probleeme. Tooted kestavad ning on kvaliteetsed – see aga toob omakorda kaasa olukorra, kus inimesed ei soovi ühegi teise tootja telereid enam osta. Miks vahetada välja kaubamärk kelle tooteid saab usaldada? Värskelt turule tulnud tootjatel on kogu see rada vaja enne läbida, kui suudavad pakkuda tõelist konkurentsi Samsungile. Loomulikult teevad nad seda praegusel hetkel hinnaga, kuid inimeste harjumusi muuta on küllaltki raske.

Korduma Kippuvad Küsimused

Samsungi teleri valimine aastal 2021 on muutunud järjest raskemaks, kuna valikuid on väga palju. Enne kui langetate otsuse, tasuks kaaluda läbi erinevaid aspekte, mis muudavad teie vaatamise paremaks. Oleme mõned kõige populaarsemad küsimused koos vastustega kogunud, ning soovime neid ka teiega jagada.

·         Miks Samsung teler on kallim, kui tundmatu kaubamärgi oma?

Tihti ei sõltu teleri hind vaid kaubamärgist. Kindlasti tasuks veenduda ka selles, milliseid komponente on teleris kasutatud, sest suurus üksinda ei ole argument.

·         Milline teler on parim?

Parim teler on selline, mis rahuldab kõik teie vajadused, eelkõige funktsionaalsuse poole pealt.