Informacija
Tootekataloog

240hz monitorid

240hz monitorid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu AOC, Philips, Samsung, ViewSonic, BenQ kaupa. Hinnad algavad 149,35 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 23 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

240 Hz monitorid

Inimsilmal on raske märgata erinevust 144 Hz ja 240 Hz vahel, kuid kui näete erinevust ja leiate, et see aitab teil mängudes paremini sooritada või muudab need lihtsalt nauditavamaks, 240 Hz monitor on oma kulutust väärt.

Monitor ei takista teie graafikakaardil võimalikult palju kaadreid renderdamast, see lihtsalt ei suuda kuvada kõiki lisakaadreid, mis lisanduvad selle värskendussageduse poolt kehtestatud maksimumile.

Nagu te ilmselt juba teate, on keskmisel monitoril tavaline 60 Hz värskendussagedus, kuigi enamikul mängumonitoridel on hetkel 144 Hz värskendussagedus. Kuid nagu eespool mainitud, on paljudel mudelitel värskendussagedus 240 Hz ja käputäis uusi monitore võib ulatuda 360 Hz-ni.

240 Hz monitoride eelised

Arvestades, et värskendussagedus määrab peamiselt maksimaalse FPS-i, mida monitor suudab kuvada, on kõrge värskendussageduse eelised sisuliselt samad, mis on seotud kõrge kaadrisagedusega.

Sellega seoses on kõrge värskendussagedusel kaks peamist eelist:

- Suurenenud reageerimisvõime ja sujuvam mängukogemus koos vähenenud liikumise hägususega

- Võistlevas mitmikmängus on veidi paremad reaktsiooniajad

Ütlematagi selge, et need on kaks väga olulist eelist paljude mängurite jaoks, eriti nende jaoks, kes keskenduvad konkurentsivõimelisele mitmikmängule, kus sekundi murdosa võib kõike muuta.

Kas 240 Hz monitor on hea valik mängimiseks?

Kõigepealt peate vastama võtmeküsimusele: kas eelistate esitust visuaalidele? 

Kui eelistate kõrgete värskendussageduste sujuvust kõrgema eraldusvõimega antud selgusele ja kui teie GPU suudab neid kõrgeid värskendussagedusi tabada peamiselt mängitavates mängudes, on 240 Hz parim valik teie jaoks.

Mõned head monitorid

Alienware Gaming monitor

Kui soovite kiiresti liikuda, on Alienware mängumonitor parim valik teile. Sellel kuvaril on mõned tõsised jõudlusvõimalused ja see on müügis väga hea hinnaga.

Alienware mängumonitoriga saate hõlpsasti juhitava 1080p pildi, mis muudab palju tõenäolisemaks, et teie süsteem suudab ühtida monitori täieliku 240 Hz värskendussagedusega. Kui teie kaadrisagedus pole monitori kaadrisagedusega päris lukustatud, leiate sealt FreeSynci ja G-Synci toe, et teie visuaal ei kahjustuks ekraani katkemistega. Lisaks kõigele on Dell kasutanud 400-nitise tippheledusega IPS-paneeli, mis tagab teile hõlpsa nähtavuse mis tahes ruumis, kus olete oma mängulahingu jaama seadistanud. IPS-paneeli laiad vaatenurgad muudavad ka nägemise lihtsamaks isegi siis, kui te ei vaata monitori alati täiesti otse, kuigi Alienware alused pakuvad nii palju paindlikkust, et see ei tohiks olla probleem.

Samsung Odyssey

Kui soovite 240 Hz monitori kiirust, ei tähenda see, et peate leppima väiksema pildiga. Samsung Odyssey on täielik jahmatus, mis ületab iga kurvi , kuna sellel 27-tollisel monitoril on 1000R kumerus, mis ümbritseb tihedalt ümber teie vaatevälja. .

Selle monitori täieliku 240 Hz värskendussagedusega käivitamine võtab veidi jõudu, sest Samsung on pakkinud selle mitte 1080p paneeli, vaid selle asemel 1440p paneeli. See on alles algus, kuna Samsung on kasutanud ka QLED-paneeli, mis toetab 10-bitist värvisügavust ja 600-nitist tippheledust, mis kombineerib HDR-i pakkumise suurel kiirusel. See kõik toimub siis, kui paneel säilitab madala, 1 ms reageerimisaja ja leiate ka FreeSync Premium Pro toe, nii et saate kogu selle värske HDR-i headuse ilma ähmastumisteta või katkemisteta.

Lõpuks

Enne kui hakkate oma raskelt teenitud raha maha kandma, pidage meeles mõnda asja 240 Hz mängumonitoride kohta. Esiteks, kui värskendussagedus suureneb, väheneb tajutav erinevus. Kuigi 60 Hz ja 144 Hz monitoride vahel on ekraanil nähtavas ja/või tajutavas üsna märkimisväärne erinevus, on märgatav erinevus 144 Hz ja 240 Hz monitoride vahel palju väiksem – kuni punktini, kus mõned inimesed ei pruugi seda üldse näha või tunda. Vaatamata sellele, 240Hz monitorid on ühed parimad müügis olevad praegu.