Informacija
Tootekataloog

8K telerid

8K telerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Samsung kaupa. Hinnad algavad 1 899,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 6 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

8K telerid

Ultra HD televiisorid ehk 4K resolutsiooniga telerid on juba paljudele tuttavad, kõige moodsamaks ja kõige parema resolutsiooniga teleriks loetakse aga 8K ekraaniga televiisoreid. Kui kaasaegseima 4K televiisori taga peitub 4096x2160 pikslit, siis 8K resolutsiooni taga on 7680x4320 pikslit, mis teeb kokku ligikaudu 33 miljonit pikslit. 8K teleritel enam kui ligikaudu neli korda suurem pikslite hulk võrreldes 4K televiisoritel. Mida see telekavaatajale annab - 8K resolutsiooniga telerite ekraanipilt näitab eelkäijatega võrreldes palju tõetruumad, detailsemat ning teravamat pilti. Seda põhjustab asjaolu, et 8K televiisorite pikslid on tohutult imepisikesed ning neid ei ole võimalik isegi ülimalt lähedalt eristada. Lõpptulemuseks annab see vaatajale suurepärase ekraanipildi jõudluse absoluutselt igas suuruses ekraanile. 

8K televiisori seadistamine

Iga uue televiisori soetamise järgselt on ülimalt oluline see korrektselt ja turvaliselt transportida ning seadistada. Paljud müüjad pakuvad turvalist ning isegi tasuta koju tarnet, samuti on paljudel müüjatel saadaval professionaalne telerite paigaldamise teenus - seda tasub alati uurida, eriti kui oled suur teleka nautleja, kuid siiski pigem tehnikavõõras. Samsung pakub paljudele 8K televiisoritele juba teleriga kaasa turvalist ja lihtsalt paigaldatavat seinakinnitust. Kui soovid, et sinu televiisor oleks kindlalt ja turvaliselt seinale kinnitatud, siis kindlasti ära vali kõige odavamat seinakinnitust. Uusimad ja moodsad televiisorid võivad sinu rahakotist nii öelda hammustada suure osa ning seejärel sooviks kindlasti pisut raha säästa. Seina kinnituselt raha säästmine on aga pigem halb mõte. Kui seinakinnitus ei ole sulle sobilik, siis on kõikide telekatega kaasas ka nii öelda jalg või jalad, millega paigutada televiisor kapile. Sony on üks televiisorite tootja, kes pakub palju selliseid televiisoreid, millel on nii öelda kaks tugijalga. 8K televiisori seadistamine ei ole kindlasti keerulisem kui mõne teise teleka seadistamine. Oluline on, et sa leiaksid enda soovidele vastava televiisori ning seejärel seadistamisel ja kinnitamisel usaldad professionaalseid juhiseid.

Televiisorite omadused

Televiisori resolutsioon on kindlasti väga oluline kui oled suur telekavaataja. Küll aga ei tohi ära unustada, et oluline on mõelda ka millist tüüpi ekraani valida. LED ekraaniga televiisorid on populaarsed just seetõttu, et ekraani taga annavad valgust pisikesed LED lambid, see omakorda tagab parima ekraanipildi. LED tüüpi ekraanid on palju kergemad ja õhemad. Muidugi on sellised telekate ekraanid oma LED lampidest tulenevalt energiatõhusamad - mis on kindlasti tänapäeval olulised. Lisaks ekraani tüübile tasuks mõelda kas soovid oma uut televiisorit kasutada ka internetivõrgus. Ehk kas soovid telekast vaadata YouTube või Netflixi sisu - kui jah, siis vajad kindlasti ka televiisorit, mis kuulub nutitelerite ehk Smart TV hulka. Nutiteleviisorit on võimalik oma omaduste tõttu võimalik hõlpsasti ühendada ka näiteks oma tahvelarvuti, sülearvuti või mobiiltelefoniga. See annab kasutajamugavuse vaatenurgast kindlasti väga palju juurde. Lisaks sellele, et paljud televiisori tootjad keskenduvad suures osas nutitelerite tootmisele, siis keskenduvad mõningad ka oma kindlate platvormide loomisele. Ehk teisisõnu arendatakse ja täiustatakse omalt poolt platvormi, mis sisaldab endas siis kas mänge, filme, seriaale jms. Näiteks on üheks nutiteleri platvormiks WebOS, mis jõudsalt areneb, muutudes iga korraga järjest kasutajasõbralikumaks. WebOS platvorm kuulub LG-le ehk siis LG telerite ostjad saavad selle platvormiga juba ise lähemalt tutvust teha. 

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas Philipsil on valikus 8K televiisoreid

Jah, kõikidel televiisorite tootjatel on valikusse jõudnud 8K resolutsiooniga televiisorid, mis tähendab, et ka Philipsil on oma klientuurile pakkuda kõrgeima resolutsiooniga telereid. 

 

Kas kõikidel teleritootjatel on omad platvormid

Ei, omad platvormid on ainult teatud tootjatel. Väga paljud tootjad ei ole midagi ise siiani loonud ja arendanud vaid kasutavad Android operatsioonisüsteemi, mis on kindlasti tuttav nutitelefonide kasutajatele. Ehk siis kogu televiisori ülesehitus on sarnane mobiiltelefoni operatsioonisüsteemiga. Muidugi ei ole telerid telefon ja telefon televiisor.