Informacija
Tootekataloog

Acer Aspire

Acer Aspire - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Acer kaupa. Hinnad algavad 406,98 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 3 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Acer Aspire

Vajate uut sülearvutit, kuid eelarve on piiratud? Acer pakub õhukesi kaasaskantavaid sülearvuteid, millel on piisavalt võimsust tõsiseks tööks ja mängimiseks. 1987. aastal uue kaubamärgi saanud Acer on Taiwani ettevõte, mis on tuntud taskukohaste sülearvutite poolest. Kui teil on tagasihoidlik eelarve ja otsite absoluutset algtaseme sülearvutit põhilise jõudluse tagamiseks, leiab Acer täpse tasakaalu võimsuse ja taskukohasuse vahel.

Põhjused, miks Aceri sülearvutid on nii head

Acer toodab tohutul hulgal sülearvuteid – ülikergetest Chromebookidest kuni töökindlate Windowsi arvutideni, sukeldudes isegi mängumaailma Predatori kaubamärgi all.

Kuid teate, miks Aceri sülearvutid on head?

Kuigi nad jagavad HP-ga sarnaseid tehnilisi andmeid, on need odavamad. Varem, olid Aceri sülearvutid päris halvad. Kuid nad on ülekuumenemise probleemi lahendanud ja paljude uusimate mudelite kvaliteeti parandanud.

Acer jätkab innovatsiooni suunamist mitmel rindel:

Mis puutub ülimalt mugavalt kaasaskantavate sülearvutite disainidesse, siis Acer pakub Acer Swift 7-ga kõigi aegade kõige õhemat sülearvutit – see kaalub vaid 900 grammi ja selle paksus on 0,39 tolli! 14-tollist FHD-ekraani ümbritseb vapustavalt minimalistlik raam, mis võimaldab 92% ekraani ja korpuse suhet.

Aceri sülearvutid teeb heaks see, et sülearvutite turg ei ole ettevõttele võõras – kui vajate uut seadet, on neil taskukohased, hästi disainitud pakkumised, millel on võimsus ja jõudlus igapäevaseks kasutamiseks. Näiteks 1999. aastal esitletud Aspire seeria on Aceri põhiline sülearvuti: need on tavalised masinad, mis on loodud igapäevaseks arvutitööks ja raskeks professionaalseks töökoormuseks. Võimsuse võimalused ulatuvad piisavalt sobivast kuni suure jõudlusega. Aspire E 15 varjutab kõiki Aspire sülearvuteid kui parima hinna ja kvaliteedi suhte. Disaini võimaluste hulka kuuluvad standardsed arvutid ja paindlikud kaks ühes sülearvutid.Acer Aspire 3

Acer Aspire 3 on hea algtaseme sülearvuti, mis pakub konfiguratsioone uute AMD Ryzeni protsessoritega.

Selle kaasaegne ja lihtne disain kestab aastaid. See näeb hea välja iga nurga alt, mis lisab kogu "pildile" pisut esmaklassilist välimust. Profiil on vaid 20 mm ja kaal väike – 1,90 kg.

Lisaks, uusim Ryzeni tehnika on sees. See tähendab nii parimat hinna ja jõudluse suhet, millega Intel konkureerib, kui ka head tõhusust. Sees on ka võimsad GPU-d nagu AMD Vega 8 ja Vega 10.

Selline sülearvuti sobib hästi peres kasutamiseks või õpilastele tööde tegemiseks.

Acer Aspire 5

Acer Aspire 5 on võimas arvuti, millel on selge IPS-ekraan ja kauakestev aku. See on fantastiline hinna ja kvaliteedi suhe ja suurepärane valik üliõpilastele.

Keskklassi masinad, nagu Acer Aspire 5, jäävad kergesti tähelepanuta. Inimesed otsivad kas esmaklassilisi sülearvuteid, mis kipuvad pealkirjades domineerima või eelistavad nad taskukohaseid sülearvuteid, et rahuldada oma arvuti nõudeid ja eelarvepiiranguid.

See jätab keskklassi sülearvutid suures osas märkamatuks, hoolimata nende ideaalsest hinna ja jõudluse tasakaalust, mis muudab need paljude tarbijate jaoks ideaalseks investeeringuks. Seda tasakaalu on Acer Aspire 5 juba pikka aega praktiseerinud, pakkudes oma kasutajatele võimsaid komponente ja kindlat jõudlust, hoides samas hinna taskukohase ja kättesaadavana.

Kaheksanda põlvkonna Intel Core protsessoritega värskendatud, see enam kui asjatundlik sülearvuti märgib kõik lahtrid, mida igapäevase sülearvuti jaoks soovite. Acer Aspire 5 on taas tõestanud, et keskklassi arvutid on õige tee. Ja seni, kuni teie vajadused ei hõlma suurt hulka videotöötlust või kujundamist ja joonistamist, võib see olla teie jaoks parim sülearvuti.