Informacija
Tootekataloog

Acer Nitro

Acer Nitro - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Acer kaupa. Hinnad algavad 1 099,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 1 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

ACER Nitro

Madala hinna, korralikult võimsate spetsifikatsioonide ja kena funktsioonide kombinatsiooniga sülearvutit ei saa jätta tähelepanuta.

Acer Nitro 5 on hetkel turu parimate gaming sülearvutite nimekirjas keskklassi kandidaat. Eelkõige toob see kaasa kiirte jälgimise võimalused (kaasaegse graafika võimsuse põhinäitaja) tavapärasest soodsama hinnaga.

Acer Nitro 5 disain ja funktsioonid

Kui olete Aceri sülearvutitega tuttav, pole Nitro disain üllatav. Masinal on nurga all alus, kaanel väljaulatuvad jooned ja punased õhutusavad, seega paistab see kindlasti silma.

Acer Nitro 5 saate valida kas 15,6-tollise või 17,3-tollise, 1920 x 1080 piksliga IPS LCD-ekraaniga versiooni. See on selge ja karge ekraan, mis sobib hästi filmide ja veebibrauseri ning mängude jaoks

Acer kaalub umbes 2,7 kg ja on 25 mm paksune, mis muudab selle raskemaks ja paksemaks kui enamik gaming sülearvuteid.

Nitro 5-l (2021) on kolm täissuuruses USB 3 porti, üks 10Gbps. Seal on ka 10 Gbps USB-C port. Samuti on HDMI, Gigabit Ethernet ja helipistikud ning sisemiselt kaherealine Wi-Fi 6 ja Bluetooth.

Funktsioonide komplekti täiendab 720p veebikaamera. See on kindel valik, millel on piisavalt porte ja ühenduvust tavamängude ja arvuti haldamiseks.

Klaviatuur ja puuteplaat

Aceril on täissuuruses hea paigutusega klaviatuur, sealhulgas pisut kitsendatud klahvidega numbriklahv. Nelja tsooniga RGB LED-valgustus võimaldab ka mõistlikku kohandamist. Klaviatuuril on ka hea jõudlus. Nupud on kiired, vaiksed ja mugavad, nii et need saavad hõlpsasti hakkama pikkade mängude või kirjutamise sessioonidega.

Ekraan ja kõlarid

Lõppkokkuvõttes sobib see ekraan mängude ja e-spordi jaoks. Maksimaalne heledusaste 255 niti sobib väga hästi kasutamiseks siseruumides ning see on ühendatud musta taseme 0,19 cd/m2ga. See on hea ja loob kontrastsuse suhte 1347:1 – muljetavaldav tulemus. 

Kui hea on Acer Nitro 5 mängimiseks?

Kui soovite mängida Battle Royale tüüpi mänge, on Acer Nitro 5 selle jaoks piisavalt hea. Acer Nitro 5 suudab hõlpsalt kiire tempoga lahingu tüüpi mänge kuvada üle 100 kaadrit sekundis. Sellistes mängudes võib kõrgem kaadrisagedus kõike muuta.

Aku kestvuse osas, kui tegemist on põhilise video voogesitusega üle veebi, kui ekraan on seatud maksimaalsele heledusele ja helitugevus on madalal tasemel,on aku taseme langus  umbes 18 protsenti tunnis. Gaming sülearvuti, mis suudab laadimiste vahel 5-6 tundi videot näidata, on suhteliselt muljetavaldav.

Kas Acer Nitro 5 sobib mulle?

Acer Nitro 5 tasub kaaluda, kui olete sülearvuti turul, et mängida Fortnite'i või Apex Legendsi sarnaseid mänge ja kasutada arvutit kursusetööde tegemiseks või Instagrami kasutamiseks ning te ei ole valmis kulutama suurt summat, et arvutit osta.

See on hea hinna ja kvaliteedi suhtega sülearvuti, mis tabab palju õigeid punkte. Acer Nitro 5 on elegantse disaini ja klaviatuuriga.

Kokkuvõte

Acer Nitro 5 on taskukohase ja keskmise hinnaklassiga gaming sülearvuti, mis pakub eelarve-ja keskklassi mängude jõudlust eelarve-ja keskklassi hinnaga. See on valem, mis meeldib tõenäoliselt suurele hulgale kasutajatele – inimestele, kes ei vaja (või ei taha selle eest maksta) kõrgemat eraldusvõimet või kaadrisagedust, kuid soovivad siiski mugavalt mängida kõiki uusimaid arvutimänge. Acer Nitro 5 on sülearvuti, mille nad saavad kätte võtta ja endaga kaasa võtta.

Kui tegemist on mängimisega, siis Acer Nitro 5 hinnatakse kõrgelt ja seega oleks see hea valik. Kontrollige kindlasti erinevaid konfiguratsioone ja neile vastavaid hindu, kuid kui soovite hinna ja kvaliteedi suhtega sülearvutit, mis saab hakkama peaaegu iga mänguga, on see sülearvuti, mis väärib kohta teie nimekirjas.