Informacija
Tootekataloog

Acer Swift

Acer Swift - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 0,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 0 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Acer Swift

Igaüks, kes otsib väikese eelarvega lihtsat ja kerget sülearvutit, peaks kaaluma Acer Swift mudeleid. See mitte ainult ei näe välja esmaklassilisem, kui see tegelikult on, vaid pakub ka mõningaid erinevaid funktsioone, mida te selle hinna eest ei ootaks.

Sellel lehel leiate erinevaid Acer Swift 1, 3 või 5 mudeleid, aga kuidas nendest aru saada ning kuidas valida sülearvuti, mis just sulle sobiks? Seda seletame edasises osas.

Acer Swift 1

Kellele see sülearvuti siis on? See on õhuke, kerge, kaasaegne ja pakub suurepärast akukestvust, nii et see on suurepärane valik õpilastele. Seda võiks kaaluda ka siis, kui otsite arvutit igapäevaseks kasutamiseks või perega jagamiseks.

14-tollise Full HD LCD-ekraani eraldusvõime on 1920 x 1080p, kuid see pole puuteekraan. Matt ComfyView pimestamisvastane filter muudab eredas päikesevalguses nägemise lihtsamaks. Ekraani kvaliteediga saate hõlpsalt tööd teha, sõnad paistavad selged ja 16:9 kuvasuhe on ekraanile piisav. Tänu erksatele värvidele ja teravatele detailidele näevad sellel ka videod head välja.

Võrreldes teiste selle hinnaga sülearvutitega näeb Acer Swift 1 nutikas välja. See on osaliselt tingitud selle metallist korpusest ja värvivalikust. Sülearvuti on roosa, kuldse või hõbedase värviga. Teine tegur, mis muudab selle sülearvuti esmaklassilisemaks, on õhuke, kerge disain ja ekraani ümbritsevad õhukesed mustad raamid. Acer Swift 1 mõõdud on ainult 14,95 x 322,8 x 212,2 mm ja 1,3 kg kaaluga pole teil probleeme selle seljakotis kaasas kandmisega. Samuti peaksite leidma, et laadijat on väga lihtne kaasa võtta, kuna see on suhteliselt väike.

Acer Swift 3

Acer 3 on super hea ja väga populaarne tudengite seas. 

Asi on selles, et Swift 3 teeb Google'i dokumentide töö, Zoom kõnede, voogesituse, e-kirjade saatmise ja muude ülesannete täitmiseks, millega paljud õpilased päev läbi veedavad, asja ära. Ja see pakub kaasaskantavuse ja vastupidavuse kombinatsiooni, mis sobib suurepäraselt ülikoolilinnakus või mujal liikvel olles.

Õpilased hindavad, et see kõik tundub üsna vastupidav, eriti kaasaskandmise jaoks. Ülemine ja alumine kate on alumiiniumist ning randmetoed magneesium-alumiinium. Ekraan ja klaviatuur on veidi painduvad, kuid mitte piisavalt, et muretseda selle pärast, et need sinu seljakotis ära painduvad. Samuti on põhjas tugevad padjad, mis takistavad libisemist.

Üldiselt teeb Swift 3 vastupidav konstruktsioon, korralik aku ja kompaktne vorm selle kindla valiku demograafilise sihtrühma jaoks: õpilased ja kõik teised, kes otsivad kaasaskantavat seadet, mis taskut väga ei kahjustaks.

Acer Swift 5

Acer Swift 5 on nii kerge ultrabook, et ma ei oleks šokeeritud, kui näeksime, kuidas õhupall selle taevasse tõstab. Swift 5 veetlevus on selge ja ilmne; see sobib suurepäraselt sülearvutina liikvel olles või seadmena, mida on lihtne kontorisse või ülikooli loengusaali transportida.

Kuid teisaldatavus pole Swift 5 ainus tugevus. Tänu Inteli 11.põlvkonna protsessoritele pakub see muljetavaldavat jõudlust, pakub uskumatut aku kasutusaega ja on saadaval väga mõistliku hinnaga. 

Kui teil on vaja mitmeid porte, peaksite ostma Acer Swift 5, kuna enamikul ultrabookidel ei ole porte, nagu USB-A ja HDMI. Swift 5 on üks väheseid, millel need on säilinud ja see võib osutuda kasulikuks neile, kes kasutavad juhtmega välisseadmeid ja USB-mälupulki.

Võtke arvesse kõike eeltoodut ja Acer Swift 5 on mugavalt üks parimaid sülearvuteid, mis sobib neile, kellele kaasaskantavus on prioriteet.