Tootekataloog

Aiatarbed

Aiatarbed - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 0,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 0 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Aiatarbed

Milliseid tööriistu on vaja köögivilja-, talve- või mõne muu aiatöö jaoks?

Vaatamata sellele, et paljud meist on aiatööga tegelenud juba pikka aega, üllatab aia korrashoidmiseks tegelikult vajaminevate seadmete piiratud valik. 

BigBoxist leiate mõned kõige olulisemad tööriistad – vaadake meie valikut ja valige endale, teie eelarvele ja aiale kõige sobivam.

Aiatööristad

Esmakordsel (või teisel või kolmandal) aia istutamisel on vajalikud tööriistad. Terav tööriist aitab teil istutada tõhusamalt ja säästa aega. Ärge laske end mõjutada kõigist uutest aiandusvidinatest, mida näete. Keskenduge lihtsatele, kvaliteetsetele ja kauakestvatele instrumentidele.

Ükskõik, kas keskendute elektritööriistadele või eelistate lihtsaid mehaanilisi tööriistu, mujalt paremat valikut ei leia! BigBoxil on kõik, mida aednik teie kogemustest olenemata vajab. 

Muruniidukid

Paljud aednikud unistavad ilusast rohelisest murust. Ja selleks on vaja ilusat muruniidukit.

Tegelikkuses on muru sageli aia kõige ulatuslikum osa. Seetõttu on teie muru ja aia suurusele sobiv kvaliteetne muruniiduk ülioluline. Tegelikult usun, et see on kõige olulisem aiatööriist, mis inimesel võib olla.

Muruniiduki ostmine võib aga olla hirmutav. Neid on mitut tüüpi ja nomenklatuur on segadust tekitav. Sageli lähevad mudelid kallimaks, kuid täiendusi on raske ära tunda.

Muru aeraatorid

Võib tunduda, et teie muru ei saa tihendada, kuid see on tavalisem, kui arvata oskate. Kõige sagedamini on süüdlased murul sõidetavad sõidukid ja väikesed seadmed, kuid laste ja koerte õues mängimine võib kogu muru või osa sellest kokku suruda. Kui elate paksu savise pinnasega piirkonnas, on tõenäoliselt vaja iga-aastast õhutamist, et kaitsta teie muru õhukeseks ja hapraks muutumise eest.

Õhustamisseadmed jagunevad kolme tüüpi, alates pisikestest manuaalsetest mudelitest kuni tohutute traktorilaadsete või tagant tõmmatavate masinateni:

Kultivaatorid 

Kultivaator on tööriist, mida aednikud kasutavad mulla segamiseks ja õhustamiseks, umbrohtude hävitamiseks ning üldiselt ideaalse külvialuse loomiseks paljudele taimedele vähema füüsilise tööga kui käsitsi tööriist, näiteks labidas.

Samuti on oluline valida töö jaoks sobiv instrument. Te ei prooviks oksalõikuritega puud langetada ega kasutada lilledele mootorsaagi. Teades, millal kasutada mullafreesi ja millal kultivaatorit, võib aiatöö teie jaoks palju lihtsamaks muuta.

Puulõhkujad

Atraktiivse aia jaoks vajad vaid kvaliteetseid elektritööriistu. Puidu lõikamine pole nii lihtne, kui tundub. Vähemalt nii ütles mu vanem vend mulle, kui olime noored, pärast seda, kui killustunud puutükk teda kulmu lõikas. Kirvega puid lõhkuda võib olla suur pingutus ja ka ohtlik, kui sa ei tea, mida teed (Vabandust, vend). Manuaalse puulõhkumismasinaga taandub töö ohutuks ülesandeks, kuna lõhute palki palgi järel kergemini. BigBoxist leiate kõik vajaliku hea aia jaoks!

Ketassaed 

Tööd aias ei saa tõhusalt tehtud, kui sul pole usaldusväärset mootorsaagi, olgu siis puulõhkumises palgi jaoks või aia trimmerdamisel.

Teil võib tekkida kiusatus osta odavaim saadaolev mudel, kuid kui te ei uuri meie sõltumatuid hinnanguid, võite osta kehva ja funktsionaalselt puuduva mootorsae.

BigBoxist leiate ainult kõige paremini valitud ketassaed, mis pakuvad kõrgeimat kvaliteeti, tõhusust ning hinna ja kvaliteedi suhet.

Hoiustamine

Aia korras hoidmine on üks olulisemaid samme rutiini optimeerimiseks ja aja maksimaalseks kasutamiseks. Ja selleks pole paremat viisi kui olemasoleva ruumi optimeerimine! 

Saate saadaoleva ruumi üle kontrolli mõne lihtsa, kuid tõhusa lahendusega, mis on saadaval siinsamas BigBoxis! Olgu selleks drenaažikorraldus või koht oma tööriistade hoidmiseks – meil on kõik, mida aednikul vaja võib minna.