Informacija
Tootekataloog

Aiatööriistad

Aiatööriistad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Fiskars, Gardena, No-Name, Makita, Wolf Garten kaupa. Hinnad algavad 2,48 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 1048 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Nii nagu iga maja ümber tehtava töö puhul, võib ka aia esmakordne rajamine olla üsna nõudlik ja väljakutseid pakkuv ettevõtmine – kuid see ei tähenda, et see pole teostatav. Olenemata sellest, kas olete kogenud professionaal või teil on aiandusest vähe teadmisi.

Õige varustuse omamine on aia arendamisel ülioluline. Ettevalmistus, istutamine, hooldamine ja koristamine nõuavad tööriistade kasutamist. Meil on saadaval lai valik tööriistu, alustades mullafreesidest ja lõpetades tavaliste kelludega.

Kuid millised oleksid just teie jaoks õiged tööriistad?

Siin on kiire ülevaade sellest, millised võiksid olla parimad saadaolevad.

Aiatööriistad

Aiatööriistu on erineva kuju ja suurusega – kuigi võib tekkida kiusatus need kõik kohe ära osta, peaksid kõige olulisemad ja elementaarsemad olema alati esikohal. Iga aiatöö jaoks sobiva instrumendi kasutamine muudab teie töö lihtsamaks ja tõhusamaks. Saadaval on mitu erineva kuju ja suurusega tööriistu. Meie aiatööriistade loendist saate teada, millised on olulised esemed, mida vajate ja lihtsustada oma ostukogemust.

Valides oma töö jaoks parimat aiatööriista, mõelge sellele, kuidas see pärast mõnetunnist kasutamist tundub. Pidage meeles, et mida suurem on instrument, seda raskem see on. Suuremad tööriistad võivad olla tõhusamad, kuid valige selline, mis ei väsita teid liiga kiiresti. Töö mugavamaks muutmiseks otsige polsterdatud käepidemetega tööriistu.

Makita aiatooted

Ideaalsete aiatööriistade ostmisel tahame me kõik, et meil oleks ainult parimad. Ja ainus viis selle tagamiseks on usaldada parimaid tootjaid – Makita on üks parimaid aiandusspetsialiste turul, nii et teate täpselt, mida oma raha eest saate.

Võtke näiteks nende ikooniline ja tugev aianduslabidas. Aialabidas on kuuri tööhobune ja üks enimkasutatavaid haljastusseadmeid. Labidad on lameda teraga. Need tööriistad võimaldavad teha maasse auke, istutada sibulaid ja tillukesi taimi ning neid ümber istutada.

Bosch aiatooted 

Teine suurepärane aiaseadmete tootja, kes on viimastel aastatel osutunud äärmiselt usaldusväärseks, on Bosch. Nende valik kõike alates kirvestest kuni muruniidukiteni toovad lauale ainult parima kvaliteedi. Kui soovite oma aiandusarsenali täiendada, siis ärge otsige Boschist kaugemale!

BigBoxist leiate kõige laiema valiku Boschi aiandustooteid ja saate parima hinna ja kvaliteedi suhte. Lisaks pakuvad Bosch ja teised tootjad suurepäraseid lisatööriistu, mis viivad teie aianduse järgmisele tasemele. Kärud ja õuekärud, mis pole küll tööriistad klassikalises mõttes, võtavad aia- ja maastikutöödest palju vaeva. Käru või õuekäru aitab vedada mullakoormat, kotti aiamulda või isegi käsitööriistu.

Fiskars kirves

Lisaks on kirves veel üks oluline tööriist, mida iga endast lugupidav aednik vajab. Siin paistab üks tootja kindlalt teistest üle – Fiskarsi kirves pakub parimat tootmiskvaliteeti kombineerituna väga hea hinnaga.

Fiskarsil on palju odavaid kirveid. Kuigi see ei pruugi olla universaalne valik kõigi vajaduste jaoks, on see kerge ja sellel on uskumatult terava servaga langetuspea. Õnneks on sellel isegi plastikust kandeümbris, mis hoiab teid selle transportimisel ohutuna. See odav kirves on valmistatud käsitööna Soomes ja sellel on eluaegne garantii! Sellel on tugev lööke neelav käepide ja see sobib ideaalselt langenud puude lõhkumiseks. Kui otsite madalama eelarvega parimaid kirveid, siis arvame, et Fiskarsi tugevad aiakirved võivad olla teie parim valik.

BigBoxist leiad need ja palju muud - aitehnika müük suurepäraste hindadega, nii et aiatöö muutub lihtsaks!