Informacija
Tootekataloog

Alkomeetrid

Alkomeetrid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ROVICO, Alcodetector, Alcoscan, oromed, BACscan kaupa. Hinnad algavad 0,92 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 46 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Alkotesterid

Ilmselt olete vähemalt korra elus olnud olukorras, kus te ei ole veendunud, kas eelmisel õhtul manustatud joogid on teie kehast täielikult väljunud. Alati, kui tekib kahtlus, et teil võib olla joove, tasub ennast testida. Parimaks ja kõige lihtsamaks lahenduseks on alkotester, mis suudab täpselt tuvastada teie oleku. Kindlasti ei tasuks sõidukit juhtida, kui teil on kahtlus. Politsei teeb küllaltki tihti erinevaid kontrolle ning saate endale äärmiselt tobeda tegevuse eest hüüdnimeks roolijoodik. Lisaks ebameeldivusele tuleb teil tasuda ka küllaltki kopsakas trahv, mille oleks saanud kasutada näiteks alkotesteri soetamiseks. Loomulikult on soodsam ja mõistlikum lahendus endale hankida alkotester, mille abil saate määrata enda seisundit. Positiivse tulemuse korral peate ootama, kuni tester enam joovet ei näita ning peale seda võite suunduda sõitma. Alati on võimalus ka mõnel sõbral või tuttaval lasta autot juhtida, kes on kindlasti kaine.

Populaarsemad tootjad

Meie tootevalikust leiate erinevas hinnaklassis tooteid, mille seast peaks igaüks leidma endale sobiva lahenduse. Soodsamad tooted on kohati aeglasemad ning ei pruugi olla nii täpsed ja vajavad kalibreerimist oluliselt tihedamalt. Näiteks võite meie valikust leida Alcodetector tooted, mis on usaldusväärsed ning töökindlad. Paljud kliendid on meile jätnud tagasisidet, et tegemist on tootega, mis on neid korduvalt päästnud ebaseaduslikust tegevusest. Kindlasti ei ole meie seas inimesi, kes tahtlikult sooviksid autot juhtida joobeseisundis. Kohati arvatakse, et eelmisel õhtul manustatud joogid on kehast väljunud, kuid reaalsuses suudab alkotester selle tuvastada. Oleme märganud, et alkotestrite müük tõuseb oluliselt kevadel, kui hakkab toimuma järjest rohkem üritusi ja sündmusi. Teine tuntud kaubamärk meie valikus on Däger, kelle tooted on samuti rahva seas järjest rohkem populaarsust kogumas. Kindel kvaliteet ja usaldusväärsus muudavad antud kaubamärgi heaks.

Miks kasutada alkotestrit?

Loomulikult tasub kasutada alkotestrit eesmärgiga veenduda enda kainuses. Tihti arvavad inimesed, et nende veres ei ole enam alkoholi, kuid tegelikult see nii pole. Tunne võib olla äärmiselt petlik ning sellega toote endale kaasa palju pahandusi. Olukorras, kus näiteks satute autoga õnnetusse, ei maksta ka teie kahju kinni hoolimata sellest, et teie süüdi ei olnud. Teie verest tuvastati joove ning tänu sellele on ka otsus teie jaoks äärmiselt negatiivne. Sõidukit juhtides ei ole teie refleksid sama kiired, kui tavaliselt ning see võib tuua kaasa ohtlikud olukorrad nii teile, kui ka kaasliiklejatele. Arvestage sellega, et teid ootavad koju nii sõbrad, kui ka lähedased, kes soovivad teile ainult parimat. Enne ükskõik, kui pika sõidu alustamist veenduge enda kainuses ning selleks kasutage alkotestrit. Oleme veendunud, et meie tootevalikus on olemas igas hinnaklassis tooteid, mis täidavad oma ülesannet.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kuna toodete valik on suur, siis paljudel inimestel on küsimusi, mida sooviksime ka teiega jagada. Loomulikult lisame ka kõikidele küsimustele vastused.

· Palju maksab korralik alkotester?

Täpsema vastuse oma küsimusele leiate, kui tutvute meie tootevalikuga. Kallimad tooted omavad rohkem funktsioone ning on kohati täpsemad ja kiiremad.

· Kuna kasutada alkotestrit?

Soovituslik on kasutada alkotestrit, kui olete eelmisel õhtul manustanud joovastavad jooke ning peate hommikul istuma autorooli. Tihti võib enesetunne olla hea, kuid reaalsuses pole alkohol verest veel kadunud.

· Kas alkotester on hea kingitus?

Kui teie sõbral või tuttaval on palju üritusi ning teate, et ta peab järgmine hommik autoga sõitma, siis on tegemist ideaalse kingitusega.