Informacija
Tootekataloog

Android TV

Android TV - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Sony, Nokia, Hisense, Xiaomi, Samsung kaupa. Hinnad algavad 217,40 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 57 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Android TV

Me kõik oleme kuulnud ja teame, mis asi on Android, kuid seda peamiselt telefonidele puhul. Tänastel nutikatel televiisoritel on kindlasti olemas ka nutikas operatsioonisüsteem. Hetkel on tuntuimaks ning parimate võimalustega just Android televiisorid. Ehk nüüdseks oleme jõudnud aega kus saame rääkida ning juba mõnda aega on räägitud televiisoritest, mis on nutiteler ja mille operatsioonisüsteem põhineb Androidil. Nutiteleri operatsioonisüsteem on välja töötatud Google poolt telerite digitaalsete meediumpleierite ja digibokside jaoks. Mõnele on rohkem teada Google teleks, kuid Android teleks on selle järeltulijaks. See järeltulija aitab sul avastada erinevat sisu ja sellel on ka häälotsing. Android telerid on populaarsed ja nende populaarsus kasvab just seetõttu, et sellele on tänaseks tehtud nii palju vaata, et isegi tuhandeid telerirakendusi, mis kõik on erinevad ning nende kogus on kasvuteel. 

Nutitelekas vs Android televiisor

Kõik televiisorid on tänaseks nutikad - kõikidel seadmetel on mingi hulk rakendusi või mingi operatsioonisüsteem mis annab meile lisaks lihtsale teleka vaatamisele võimaluse kasutada muidki multimeedia võimalusi. Android televiisoreid eristab teiste puhul kindlasti see, et tegemist on ühe tuntuima operatsioonisüsteemiga ning sul on võimalik seda mugavalt oma olemasoleva Google kontoga kasutada ja erineva sisu tarbimiseks sarnasel nutitelefonidele lihtsalt alla laadida erinevaid rakendusi. Kuid selleks, et mõista milline televiisori kasutaja te olete ja millised on teie vajadused. Philips on näiteks üks paljudest tootjatest kes pakub nii Smart TV kui ka Android TV televiisoreid. 

Android televiisori seadistamine

Kui planeerid näiteks uue telefoni ostmist või oled selle juba soetanud, siis oled juba arvestanud sellega, et pead võtma hetke, et seda korralikult seadistada. Sama ajavaruga tuleb arvestada ka Android nutiteleviisori ostmisel, mida aga oma uue televiisoriga peale soetamist kõigepealt teha? Sony on üks tootjatest, kelle kõik uued Bravia televiisorid on Android operatsioonisüsteemiga, mis annab võimaluse telekas kasutada paljusid platvormi erinevaid võimalusi koos tohutus koguse rakendustega, mis annavad juurde nii palju lisavõimalusi, viies koduse meelelahutuse kohe kindlasti järgmisele tasemele. Peale teleka soetamist tuleb enne seadistama asumist nutiteler korrektselt võrguga ühendada. Ühendamiseks on peamiselt kaks valikut: WiFi või kaabelvõrk. Kui kodus olemasolevad tingimused ei võimalda kaabli vedamist telerini on mõistlik kasutada WiFit, mis on piisavalt kiire. Kuna WiFi tuleb aga üle õhu siis võid arvestada, et nutitelerite puhul võiks siiski esmalt ja võimalusel eelistada kaablit, sest see on stabiilsem. Võimalusel ja vajadusel saad teleriga ühendada ka klaviatuuri ning hiire. Tasub meeles pidada, et Android TV juures pead arvestama sellega, et sul tuleb nutiteleri võimaluste ning rakenduste kasutamiseks ennast ka sisse logida, sisselogimiseks saad kasutada oma olemasolevat Google kontot. Seejärel on sul võimalik alla laadida kõik vajalikud rakendused - selleks kasutad Android nutitelefonidele sarnaselt Google Play “poest”.  Kui oled kõik vajalikud äpid alla laadinud, siis oled televiisori kasutamiseks valmis.

Hea teada

·         Kas mul on vaja digiboksi

Kui me räägime Android operatsioonisüsteemiga televiisoritest, siis tekib paljudel kindlasti küsimus, et kas mul on selle jaoks vaja ka eraldi digiboksi. Tundub ju loogiline, et mul puudub eraldi lisa seadme vajadus, kui Android telerid sisaldavad tuhandeid võimalusi ja rakendusid. Vastus on lihtne: Netflixi ja YouTube sisu nautimiseks sa digiboksi ei vaja, kuid kui soovid näha kodumaised telekanaleid, siis on Sul siiski vaja ühendust võtta mõne teleteenuse pakkujaga. 

 

·         Kas kõik televiisorite tootjad pakuvad Android televiisoreid

Paljud tootjad on seda teed läinud, kui nii mõnedki on jäänud truuks lihtsalt Smart TV võimaluste arendamisele. Xiaomi on näiteks üks nendest tootjatest, kelle pakutavate telerite hulgast leiab Android operatsioonisüsteemiga seadmeid.