Informacija
Tootekataloog

Apple iPhone 12

Apple iPhone 12 - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Apple kaupa. Hinnad algavad 488,58 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 8 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Apple iPhone 12

Apple iPhone 12 nutitelefon on paljude inimeste poolt armastatud ning seda nutitelefoni kasutavad paljud inimesed üle kogu maailma. Apple iPhone 12 seeria nutitelefonid on väga vastupidavad ning väga hea materjal tagab ka parema kukkumiskindluse. Lisaks on Apple iPhone 12 nutitelefonidel IP68 vee- ja tolmukindlus, mis võimaldab telefonil olla 30 minutit 6 meetri sügavuses vees. Apple iPhone 12 nutitelefonidel on kasutusel väga head kaamerad, mis võimaldavad teha suurepäraseid pilte ja videosid ning ka maailma kiireim kiip A14 Bionic. 

Apple iPhone 12 Pro

Apple iPhone 12 Pro nutitelefonil on sama suur ekraan kui on iPhone 12 seadmel, mis on 6,1 tolli, kuid Apple iPhone Pro Max nutitelefoni ekraan võib olla lausa 6,7 tolli. Lisaks suurele ekraanile on iPhone 12 Pro ja iPhone 12 Pro Max nutitelefonil kolm tagumist kaamerat, mis võimaldavad teha pilte ja filmida videosid suurema resolutsiooniga. Apple iPhone 12 Pro nutitelefon on oma disaini poolest väga ilus ja ka mugav, mis võimaldab nutitelefoni mugavalt käes hoida. Apple iPhone 12 Pro nutitelefonil on ka väga vastupidav aku ning kasutusel on ka maailma kõige kiirem protsessor - A14 Bionic. Apple iPhone 12 Pro nutitelefonil on ka hea mälumaht, mis on kõigil Apple iPhone nutitelefonidel. Keskmisele nutitelefoni kasutajale sobib väga hästi iPhone 12 Pro või iPhone Pro Max, millel on 128GB mälu, kuid suurem mälu ei tee kunagi liiga. Lisaks mälule, saab valida ka erinevate värvitoonide vahel, mis annavad teie igapäevaellu palju värvi juurde.

Apple iPhone 12 Mini

Apple iPhone 12 seerias on ka väiksemate mõõtmetega nutitelefon iPhone 12 Mini. Apple iPhone 12 Mini nutitelefoni ekraani diameeter on 5,4 tolli, mis muudab selle kasutamise väga mugavaks. Väiksemate mõõtmetega nutitelefoni on ka palju mugavam taskus või kotis kanda. Apple iPhone 12 Mini nutitelefonil on tagumisi kaameraid kaks, kuid pildi ja filmi kvaliteet on sellel sama mis iPhone 12 Pro ja iPhone 12 Pro Max nutitelefonidel. Apple iPhone 12 Mini on ka veidi soodsama hinnaga, kuna tegemist on väiksemate mõõtmetega nutitelefoniga, kuid olemas on kõik funktsioonid nagu teistes iPhone 12 seeriates. Apple iPhone 12 Mini nutitelefon, millel on 64GB mälu, sobib suurepäraselt inimesele, kes tahab hea hinnaga ja mugava suurusega nutitelefoni. Apple iPhone 12 Mini nutitelefone on väga paljudes erinevates värvitoonides, et kõik saaksid endale valida just selle kõige ilusama. 

Miks valida iPhone 12 seeria nutitelefon

Apple iPhone 12 seeria nutitelefonide valik on väga suur ning valida saab suurema või väiksema seadme vahel. Apple iPhone 12 Pro ja iPhone 12 Pro Max nutitelefonid on suurema ekraaniga, mis võimaldab vajaduse korral vaadata ka videosid. Suurem ekraan on ka mõne inimese eelistus. Kaamerad on kõigil iPhone 12 seeria nutitelefonidel sama head, kuid iPhone 12 Pro ja iPhone 12 Pro Max nutitelefonil on tagumisi kaameraid kolm. Apple iPhone 12 ja iPhone 12 Mini seadmetel on kasutusel kaks tagumist kaamerat. Kõik Apple iPhone 12 seeria nutitelefonid on väga hea kvaliteediga ning valida saab endale kõige mugavama suuruse ja hinnaga toote. Kõik Apple iPhone 12 seeria mudelid on ka väga keskkonnasäästlikud ja väga hea akuga. Lisaks on ka värvivalik väga suur, mis võimaldab valida just selle kõige kaunima nutitelefoni.