Informacija
Tootekataloog

Apple iPhone nutitelefonid

Apple iPhone nutitelefonid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Apple kaupa. Hinnad algavad 178,96 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 80 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Apple iPhone nutitelefonid

Apple toodab väga suures valikus erinevaid nutiseadmeid, kuid kõige enam on Apple tuntud oma iPhone nutitelefonide poolest. Apple iPhone nutitelefone kasutavad väga paljud inimesed üle kogu maailma ning Apple tooted on väga vastupidavad ja käivad ka ajaga kaasas. Apple nutitelefonid kasutavad praeguse aja parimaid elektroonilisi osasid, mis muudavad need ka palju energiasäästlikumaks. Apple iPhone nutitelefonidel on suur valik, mis võimaldab kõigil endale valida kõige parema mudeli millel on piisavas koguses mälu.

Apple iPhone 11

Apple iPhone 11 kui ka Apple iPhone 11 Pro on tipptasemel nutitelefonid, millel on väga hea kaamera. IPhone 11 nutitelefoni kaamera võimaldab salvestada 4K videoid kui ka teha pilte väga hea resolutsiooniga. Lisaks väga heale kaamerale on iPhone 11 nutitelefonil ka piisavalt suur mälu, kuhu saab kõik vajaliku salvestada. Apple iPhone 11 mälu võib olla nii 64GB kuni 256GB. Apple iPhone 11 nutitelefonid on ka väga energiasäästlikud, kuna kasutavad väga kiiret protsessorit - A13 Bionic. Apple iPhone 11 nutitelefone on ka väga palju erinevat värvi, et saaks valida endale just selle kõige ilusama ja muuta oma elu palju värvilisemaks. Apple iPhone 11 sarjas on nutitelefone mis on kollase, lilla ja ka punase korpusega, kuid on ka traditsioonilised mustad ja valged variandid. 

Apple iPhone 12

Apple nutitelefonide seast on paljude lemmikuks saanud iPhone 12, mis on väga mugav ja suurepäraste näitajatega nutitelefon. Apple iPhone 12 kui ka Apple iPhone 12 Pro kasutavad praeguse aja kõige kiiremat protsessorit - A14 Bionic. Võimas protsessor muudab iPhone 12 nutitelefonid väga võimsaks ning muudavad nende kasutamise ka palju sujuvamaks. Nagu ka teistel iPhone nutitelefonidel on ka iPhone 12 nutitelefonil väga hea kaamera, mis võimaldab filmida ja ka teha pilte kõrge resolutsiooniga. Apple iPhone 12 nutitelefonidel on ka võimalik valida mälu, mis võib olla 64GB, 128GB kui ka 256GB. Apple iPhone 12 seeria nutitelefonide seast võib leida ka palju erinevaid värvitoone, mis panevad kõigil silmad särama. Traditsioonilised mustad ja valged telefonid on alati moes, kuid kui soovite midagi huvitavamat nagu näiteks punast või rohelist, siis iPhone 12 nutitelefonide seast leiate endale just selle kõige kaunima ning parema nutitelefoni. 

Apple iPhone SE 

Apple üks uuemaid nutitelefone on iPhone SE. Apple iPhone SE nutitelefonidel on uuendatud kaamera ning kasutavad samuti väga kiiret protsessorit - A13 Bionic. Apple iPhone SE seeria nutitelefonidega on võimalik teha suurepäraseid pilte ja filmida tipptasemel videosid parima kvaliteediga. Lisaks on võimalik valida ka paljude erinevate värvitoonide vahel. Apple iPhone SE on ka hinna poolest soodsam, kui mõned teised iPhone nutitelefonid, kuid kvaliteedi poolest teevad need seadmed kindlasti paljudele teistele toodetele silmad ette. Igaüks leiab endale väga hea hinnaga ja suurepäraste näitajatega iPhone SE nutitelefoni, millel on ka piisavalt palju mälu.

Apple iPhone XR

Apple iPhone XR seeria nutitelefon kasutab väga head protsessorit - A12 Bionic. Lisaks väga heale protsessorile on iPhone XR nutitelefonil ka suurepärane kaamera, mis on 12MP ja see võimaldab teha pilte ning filmida suure resolutsiooniga videosid. Apple iPhone XR seeria nutitelefonil on ka võimalik valida endale sobiva suurusega mälu 64GB kuni 256GB, mis võimaldab kõik vajalikud pildid ja videod sinna salvestada. Apple iPhone XR seeria nutitelefonide seast saab endale valida kõige ilusama värvitooniga nutitelefoni, mis muudab teie päeva palju värvilisemaks. Apple iPhone XR nutitelefon on lisaks suurepärasele välimusele ka väga hea hinnaga, mis võimaldab kõigil osta endale parim nutitelefon.