Informacija
Tootekataloog

Apple iPhone SE 2020

Apple iPhone SE 2020 - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 0,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 0 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Apple iPhone SE 2020

Apple iPhone SE 2020 on uuem variant eelmisest iPhone SE nutitelefonist. Apple iPhone SE 2020 nutitelefon on väiksem, kui seda oli eelmise generatsiooni seade, kuid kasutatud on uuemaid funktsioone ning A13 Bionic protsessorit. Uuema generatsiooni nutitelefon on palju energiasäästlikum ning tänu suurepärasele akule kestab see pikka aega. Apple iPhone SE 2020 on varustatud ka suurepärase kaameraga, mis võimaldab teha pilte ja filmida 4K resolutsiooniga videoid. IPhone SE 2020 on ka väga soodsa hinnaga, mis võimaldab kõigil osta endale praeguse aja kõige kompaktsem ja parim nutitelefon.

Mugav suurus

Apple tahab kõigile pakkuda lihtsust ja mugavust ning sellepärast tuligi Apple välja iPhone SE 2020 mudeliga. Apple iPhone SE 2020 nutitelefoni ekraani diameeter on 4,7 tolli, mis võimaldab seda mugavalt käes hoida ja kirjutada sõnumeid. Väiksemate mõõtmetega telefon on ka mõne inimese jaoks praktilisem, kui suurem nutitelefon. Väiksema nutitelefoniga on võimalik teha kõike, mida suurema telefoniga, kuid väiksem ja mugavam nutitelefon on kindlasti paljude esimeseks valikuks. Tänu väiksemale disainile on ka nutitelefoni kaal üsna väike, kõigest 148g. IPhone SE 2020 on küll väike, kuid telefonis on kõik vajalik olemas ja mälu on sellel sama palju, kui kõigis teistes iPhone nutitelefonides. Valida saab 64GB, 128GB või 256GB suuruse mälu vahel. Saate valida endale sobiva mälumahuga telefoni, mis on väga kompaktne ning võimaldab teha kõike mida vaja.

Suurepärane kaamera

Apple iPhone SE 2020 nutitelefon on küll väike, kuid telefon on varustatud võimsa esi- ja tagakaameraga. Apple iPhone SE 2020 mudelil on üks tagumine kaamera, mis on 12MP. Väga hea kaamera võimaldab teha suurepärase kvaliteediga pilte, mis annab võimaluse pildistada kõike mida soovite. Võimas tagakaamera laseb ka filmida videosid 4K resolutsiooniga ning teha suurepärase kvaliteediga pilte, mis on sama head, kui professionaalse fotoaparaadiga tehtud pildid. Lisaks võimaldab väga hea esikaamera, mis on 7MP, teha väga häid portreepilte. Apple iPhone SE 2020 nutitelefon võimaldab kõigil teha suurepärase kvaliteediga pilte ja tunda ennast professionaalse fotograafina. Lisaks väga heale kaamerale on iPhone SE 2020 nutitelefonil A13 Bionic protsessor, mis võimaldab kõikidel äppidel ja ka mängudel ülikiiresti töötada. Saate lisaks suurepärasele kaamerale ka ülikiire protsessori, mille abil saate ka oma pilte ja videosid läbi oma lemmik äppide töödelda. Saate tunda kiirust ja kvaliteeti ühes kompaktse suurusega nutitelefonis.

Parima hinnaga nutitelefon

Apple iPhone SE 2020 on kindlasti praeguse aja üks parimaid nutiseadmeid. Lisaks sellele on iPhone SE 2020 ka väga hea hinnaga. Nii heade näitajatega ja suurepärase kaameraga nutitelefon võib maksta väga palju, kuid mitte iPhone SE 2020. Kõik vajalik on sellel nutitelefonil olemas - mälu, kaamera ja kompaktsus. Kõik saavad osta endale kõige parema nutitelefoni, millega saab teha parimaid pilte ja videosid ning ei pea muretsema ka aku pärast. Apple iPhone SE 2020 nutitelefoni aku on väga vastupidav ning saate filmida videosid või vaadata oma lemmik saadet kuni 13 tundi järjest. Saate ka segamatult mängida oma lemmik telefoni mänge ilma, et peaksite aku pärast muretsema. Apple tahab oma uue iPhone SE 2020 mudeliga pakkuda parimat elamust ning anda kõigile võimaluse osta endale suurepärane nutitelefon väga hea hinnaga. IPhone SE 2020 ongi kõige parem nutitelefon parima hinnaga.