Informacija
Tootekataloog

Apple iPhone telefonid

Apple iPhone telefonid

Apple'i iPhone'i valik on mitme aasta jooksul kasvanud laiaulatuslikuks ja sageli segadusttekitavaks erinevate seadmete valikuks. Metsikult erinevate hindade ja spetsifikatsioonidega – ja mõned mudelid on saadaval ainult kasutatud – on palju erinevaid, mis tähendab, et igaühele peaks leiduma midagi.

Kuid millise peaksite valima? Apple pakub teile teavet selle kohta, kas olete tehnoloogiaga algaja või kõva fänn pärast uusimat tipptasemel nutitelefonitehnoloogiat. Siin on meie juhend, mis aitab teil õiget otsust teha.

iPhone 12 Pro Max

Siin on iPhone 12 Pro Max ning selle Apple'i suurim ja parim nutitelefon. Sellel on kõik esmaklassilised funktsioonid, mida soovite – 5G, servast servani ulatuv Super Retina XDR ekraan, ülitugev keraamiline kaitsekate, kiire A14 Bionic kiip ja palju muud.

Pro-kaamerate seadistused on tõeliselt tipptasemel – tööstusharu juhtiv tume režiim, ekspansiivne ülilai, suumitav telefoto ja seekord on Pro Maxi mudel astunud sammu kaugemale, lisades Apple ProRAW-i, et teie fotosid veelgi rohkem kontrollida.

IPhone 12 Pro Max sobib teile, kui:

  • Soovite suurimat ja parimat iPhone'i, mida raha eest osta saab

  • Soovite oma fotode üle professionaalsel tasemel kontrolli Apple ProRAW abil

iPhone 12 Pro

Apple on lõpuks avaldanud iPhone 12 Pro ja see on tõsiselt muljetavaldav seade. 5G-ühendusega iPhone 12 Pro-l on servast servani ulatuv Super Retina XDR-ekraan, mis on kaitstud keraamilise kaitsega, mis muudab selle 4 korda tugevamaks kui ükski eelmine iPhone.

Uus iPhone 12 Pro kaamera seadistus sisaldab ultralaia ja telefoto funktsioone, et saaksite teha põnevaid ja mitmekesiseid fotosid. IPhone 12 Pro-l on ka uus LiDAR-skanner, et saaksite liitreaalsusega mängida ja juhtmevaba laadimise puhul näeme Apple'i MagSafe'i tehnoloogia naasmist.

IPhone 12 Pro on teie jaoks õige, kui:

  • Soovite uusimat iPhone'i, uusima tehnoloogia ja parimate spetsifikatsioonidega

  • Soovite üht parimat nutitelefonist leitud kaamerat

iPhone 12

Uuel iPhone 12 mudelil on vapustav servast servani ulatuv Super Retina XDR ekraan, mis pakub eredaid värve ja teravaid detaile. Ja see on karmim kui kunagi varem tänu uuele Ceramic Shield esikaanele.

A14 Bionic kiibil töötav iPhone 12 on kiire ja sujuv. Kahe kaamera süsteemi seadistus tagaküljel koos lai- ja ülilaiobjektiividega muudavad teie fotod just palju paremaks. Ja hinnaga alates 799 eurot on see natuke vähem kui iPhone 12 Pro.

IPhone 12 sobib teile, kui:

  • Tahad uhiuut iPhone'i, mis teeb kõike hästi

  • Soovite suuremat ekraani kui iPhone minil

iPhone SE

Uusim Apple iPhone oli üllatusväljalase ja see on palju odavam kui iPhone 11. Disain, mis näeb välja palju nagu klassikaline iPhone 8, kuid palju täiustatud tehniliste omadustega, võib see olla meie kõigi iPhone'i odavam hind. 

Mis on iPhone SE-s head?

Hoolimata odavast hinnast pole spetsifikatsioonidest puudu. Selle toiteallikaks on A13 Bionic kiip, mis on üks kiiremaid protsessoreid, mida igast nutitelefonist leida võib. See on saadaval ka kolmes värvitoonis – must, valge ja punane ning see on eelseadistatud iOS 13-ga, sama operatsioonisüsteemiga, mida leiate ka tipptasemel iPhone'idest koos uute funktsioonidega, nagu tume režiim.

See on väiksem kui uusimad iPhone'id, mõõtmetega 4,7 tolli. Nii et kui olete üks neist inimestest, kes leiab, et uusimad superekraaniga nutitelefonid on veidike liiga suured, võib iPhone SE olla täiuslik.

iPhone 11 Pro

Pro on tavalisest iPhone 11-st samm edasi. Ekraan on heledam ja säravam ning kaamera on täiustatud – kolm objektiivi tagaküljel annavad teile palju rohkem võimalusi hämmastavate fotode tegemiseks.

See on ka stiili poolest tagasihoidlikum kui iPhone 11, olles saadaval mitmes summutatud värvitoonis.