Informacija
Tootekataloog

Apple telefonide tarvikud

Apple telefonide tarvikud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Mocco, Devia, Apple, Cartoon Network, Dux Ducis kaupa. Hinnad algavad 0,23 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 605 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Apple telefonide tarvikud

Apple pakub oma nutitelefonidele ja teistele nutiseadmetele suures valikus erinevaid tarvikuid. Apple nutitelefonidele on müügil kaablid, ümbrised, nutikella kaitseklaasid, laadijad ja palju muid tooteid, mis muudavad nutitelefoni kasutamise mugavamaks, lihtsamaks ja turvalisemaks. Apple telefonide tarvikute seast leiavad kõik endale uue telefoni ümbrise või kaitseklaasi oma Apple Watch nutikellale. Apple telefonide tarvikud on väga hea hinnaga, et pakkuda kõigile parima kvaliteediga tooteid igapäevaelu mugavamaks muutmiseks. Pidevalt tuleb ka juurde uusi tooteid mille hulgast saab valida endale kõige parema toote.

IPhone ümbrised

Apple nutitelefonide tarvikute hulgast leiab laias valikus erinevaid ümbrisi, nii iPhone 7-le, kui ka viimasele iPhone 13 mudelile, mis kaitsevad teie telefoni. Telefoni ümbrised on väga vajalikud, kuna need kaitsevad teie telefoni põrutuse, kriimustuste ja ka tolmu eest ning osasid ümbriseid saab ka kasutada rahakotina. Apple pakub väga ilusa värvi ja disainiga telefoniümbriseid ning lisaks ümbristele leiab ka tootevalikust laias valikus kaitsekilesid, mis on mõeldud ekraani kaitsmiseks kriimustuste eest. Ümbriseid on nii nahast, silikoonist, riidest kui ka tugevast plastikust. Peale telefoniümbriste ja kaitsekiledele saab osta ka Apple AirTag ümbrise, mis kaitseb seda väliste tegurite eest ning see ei kao nii kergesti ära. Apple Watch on samuti kaitstud kaitsva kaitseklaasiga, mis ei lase teie nutikellale kriimustusi tekkida. Kaitsva ümbrisega saate säilitada oma telefoni ja kõigi teiste seadmete originaalse välimuse ja vältida nende kahjustamist. 

IPhone laadijad

Apple toodete hulgast leidub laias valikus erinevaid laadijaid ja ka kaableid parima hinnaga. Saate osta endale originaallaadija või hoopis juhtmevaba laadija, mida saate kasutada kõigi seadmete laadimiseks. Juhtmevaba laadija võimaldab samaaegselt laadida teie nutitelefoni, nutikella ja kõrvaklappe. Võrreldes traditsioonilise laadijaga on juhtmevaba laadija palju praktilisem ja mugavam. Suuremate juhtmevabade laadijate peale mahub korraga kolm nutiseadet ning te ei pea juhtmete pärast muretsema. Väga hea näide heast juhtmevabast laadijast on Prestigio ReVolt A5 3-in-1, mis võimaldab laadida korraga kolme seadet. Juhtmevabad laadijad on ka väga hea hinnaga, mis võimaldab kõigil endale osta mugav ja kaasaegne laadija. Juhtmevabasid laadijaid on ka väiksemaid, kuhu peale mahub ainult üks nutiseade. Apple toodetel on ka eraldi kaablid, mis sobivad ainult Apple toodetega. Spetsiaalsed kaablid võimaldavad ühendada oma telefoni arvuti või mõne muu seadmega. Kaableid on erineva pikkusega, et kõik saaksid valida endale just selle sobiva. Vajaduse korral saab ka osta eraldi adapteri, kuhu ühendada kaabel ning kasutada seda tavalise laadijana.

Nutikellade tarvikud

Apple on väga hästi tuntud oma nutikellade poolest. Apple Watch nutikellad on kasutusel üle kogu maailma ning need muudavad kõigi elu palju mugavamaks. Apple Watch nutikella saab ühendada iPhone nutitelefoniga ning kasutada seda samamoodi nagu telefoni või saate kasutada seda tavalise käekellana. Lisaks võimaldab nutikell lugeda samme, kontrollida teie südame tööd ja teha palju muud. Nutikellasid saab laadida kas iPhonele mõeldud juhtmega või juhtmevaba laadijaga. Nutikellale on ka võimalik panna endale sobiv rihm, mis sobib teie riietuse või iPhone ümbrisega. Apple Watch nutikella rihmasid on nahast, metallist või riidest. Apple Watch nutikellale oleks ka hea valida kaitseklaas, et nutikell ei saaks kriimustada ja hoiaks nutikella uuena. Apple Watch nutikella kaitseklaase ja rihmasid saab osta väga hea hinnaga ning kaitsvad tarvikud muudavad teie nutikella eluea palju pikemaks.