Informacija
Tootekataloog

APPLE TV

APPLE TV - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Apple kaupa. Hinnad algavad 253,98 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 1 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Selles kategoorias on meil üle 1 toote ja nende hind algab 253.98 Eur
Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Apple TV

Millega on tegemist? Kes meist ei oleks kursis maailmakuulsa Apple brändiga? iPhone, iPad, Watch, iMac, AirPods ehk telefonid, tahvelarvutid, nutikellad, lauaarvutid, kõrvaklapid ja nii edasi. Apple seadmed on kõige populaarsemad Ameerika Ühendriikides - seal ollakse kursis nende igasuguste uusimate seadmetega. Eesti turul on Apple TV üsna uus ja veel tundmatu seadeldis, kuid on siia turule tulnud selleks, et jääda nagu seda on teinud kõik eelmised Apple tooted.

Tegemist on seadmega, mis liidab kokku absoluutselt kõik kõige paremad omadused televisiooni maailmast, see on midagi, mis kohe kindlasti muudab edaspidi Sinu arusaama sellest, milline on või peaks olema kodune meelelahutus.

Omadused ja seadmete komplekt

Apple televisiooni ehk TV-d on Eestis enamasti tuntud lihtsa rakendusena. TV seade on pisike komplekt pisikesest mustast karbist ehk Apple TV 4K seadmest ja remote puldist. Must karbi kujuline seade meenutab enamikele meie tavapäraseid digiboksi seadmeid. Antud seade ühildub HD ja UHD televiisoritega, millel on HDMI liides. Omakorda ühildub see läbi Bluetoothi ka klaviatuuriga. Seadmel on 64 bitine A12 Bionic kiip.

Apple TV pult erineb ja üllatab oma stiilipuhtuse, lihtsuse ning võimaluste poolest, muutes televiisori juhtimise väga sujuvaks, täpseks ja kiireks. Puldil on infrapunasaatja ning on toetatud traadita side tehnoloogia Bluetooth 5.0 poolt. Selle puldi puhul võid telekapuldi patareide soetamise ja vahetamise ära unustada, jah kuulsid õigesti - ei mingeid puldi patareisid enam! Nimel on puldil Lightning liides, mis on mõeldud puldi laadimiseks, selleks, et pulti kasutada tuleb seda laadida, just nimelt laadida. Kuid kliendina ei ole vaja muretseda, et telekas jääb käivitamata, sest päeva lõpuks on puldil aku tühi. Taaslaetav puldi aku peab ühe laadimiskorra järgselt tavapärase kasutuse korral vastu mitu kuud.

Võimalused ja eristumine

Apple TV tundub järjekordne seade, millel on hammustad õuna kujutis ja võib esialgu tunduda võõrana - oleme harjunud tavapäraste teenusepakkujatega, miks peaks otsustama siis Apple TV 4K kasuks? Pisike karbist seade toob tarbijani kõik, mida ta vähegi oodata oskaks - elutruu pilt ning heli, pakkudes kodudes tõelist kinoelamust.

Kes meist ei oleks televiisori erinevate seadistustega hädas olnud, Apple muudab selle kliendile palju mugavamaks käepärase ning professionaalse värvireguleerijaga. Ehk teleka erinevate seadete reguleerimine, et tagada endale parim võimalik pildikvaliteet muutub Apple abil tülikast hoopis mõnusaks. Nimelt pildi kalibreerimiseks kasutab 4K TV kliendi iPhone’i ehk piisab Sul vaid mobiil ekraanile suunata, kui näed millised Su imelised telesaated või filmid tegelikult välja peaksid nägema.

Korduma Kippuvad Küsimused

·         Millega pean arvestama Apple TV 4K soetamisel?

Teadupärast kaasnevad erinevate Apple seadmetega igasuguseid nõudeid, mõningal juhul piiranguid. On mõningad asjad, millega peaks enne 4K TV soetamist kursis olema. HDR või 4K sisu voogedastamiseks on vajalik HDR või 4K televiisorit. Nõutud on HDMI kaabel, mis on müügil eraldi.

Filmide ja seriaalide laenutamiseks, ostmiseks või jagamise funktsioonide kasutamiseks on vajalik Apple ID olemasolu. Apple ID on Sinu Apple seadmete kasutajatunnuse ja salasõna kooslus, mida kasutad muudes Apple teenustes või App Store-is.

Vajalik on ka interneti püsiühendus ning 802.11 juhtmeta ühendus.

 

·         Kas TV-ga on võimalik ühendada kõrvaklappe?

Apple on kindlasti mugavuse ja kohati ka mitmekülgsuse etaloniks. Kui õhtul on lapsed magama pandud on Apple TV 4K võimalik ühendada Apple AirPods-idega. Korraga on võimalik ühendada kahed kõrvaklapid, mis võimaldavad nt mõlemal vanemal nautida filmide ning seriaalide karjeid, möirgeid ja plahvatusi vaikuses. Lisaks kõrvaklappide ühendamise mugavusele on Sul võimalik ka oma iPhone muuta telekapuldiks - nupud kuvatakse telefoni lock screen-kuval või juhtimiskeskuses, võimaldades telekat mugavalt käivitada, kerida, pausile panna jne.