Informacija
Tootekataloog

Arvutikõlarid

Arvutikõlarid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Trust, Logitech, Braven, Fenda, TRACER kaupa. Hinnad algavad 18,14 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 15 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Arvutikõlarid

Arvutikõlar on üks vajalikum osa arvuti juures. Kõlarid on selle jaoks, et edastada heli ja et seda oleks selgesti kuulda. Esimesed arvutikõlarid leiutati aastal 1991, kuid enne seda kasutati samuti kõlareid, mis edastasid erinevaid helisid. Tänapäeval kasutatakse kõlareid pea igal pool ning arvutikõlarid on ka väga palju edasi arenenud, et tagada parim helikvaliteet. Paljudel arvutitel on juba sisseehitatud kõlarid, aga eraldiseisvad arvutikõlarid tagavad kindlasti palju parema helikvaliteedi kui sisseehitatud kõlarid. Väga häid arvutikõlareid müüvad ettevõtted nagu Logitech, Trust, Razer, Lenovo ja paljud teised teada tuntud firmad. 

Erinevad arvutikõlarid

Arvutikõlareid on väga palju erinevaid ning enamustel arvutitel on need juba sisse ehitatud, aga eraldiseiseb kõlar on kindlasti palju parem valik. Arvutikõlareid on igas suuruses ja kujus ning neid kasutatakse väga paljudel erinevatel otstarvetel. Erinevad kõlarid sobivad ka erinevatele inimestele, kes tahavad kas muusikat kuulata, mängida või filme vaadata. Tavakasutaja jaoks, kes tahab endale tavalist kõlarit, millel pole kaasas bassikõlarit ja mida saab kergesti kasutada sobivad kindlasti 2.0 arvutikõlarid. Osadel 2.0 arvutikõlaritel on sisseehitatud bassikõlar või kui on olemas bassikõlari väljundi pistik, siis saab selle sinna juurde lisada. Suuremad ja võimsamad arvutikõlarid võimaldavad vaadata filme ja kuulata muusikat veelgi parema kvaliteediga. Näiteks 2.1 arvutikõlaritel on kaasas eraldiseisev bassikõlar, mis võimaldab heli ja bassi tugevust paremini muuta. Enamasti on 2.1 arvutikõlarite jaoks vaja ka veidi rohkem ruumi, et kõik osad kenasti ära mahuksid ning juhtmed ei jääks segama. 

Miks kasutada arvutikõlareid

Parema helikvaliteedi saamiseks oleks kindlasti väga hea kasutada eraldiseisvaid arvutikõlareid, mis aitavad selgelt heli edastada ja tagavad parima elamuse. Arvutikõlarid on ka head filmide ja sarjade vaatamiseks, muusika kuulamiseks kui ka mängimiseks. Muusika kuulamise jaoks on ka arvutikõlarid väga hea valik ning võimsamate kõlaritega saab ka kuulata kõvemat muusikat ilma, et kõlaritest tulev heli ei hakkaks üle peksma ega häirima. Head arvutikõlarid võimaldavad vaadata filme koos pere või sõpradega ning kuulata ka oma lemmikmuusikat. Väga paljud tänapäevased  arvutikõlareid on ka üsna väikesed ning neid saab ka endaga kaasa võtta ning kuulata näiteks muusikat ka kodust eemal olles. Lisaks on arvutikõlarid head ka neile, kes ei saa kõrvaklappe kanda, aga tahavad siiski kuulata oma lemmik muusikat või vaadata filme. Arvutikõlarid on igas mõttes väga hea valik ning kindlasti muudavad elu palju lihtsamaks.

Kuidas valida õiged arvutikõlarid

Kuna arvutikõlareid on väga palju erinevaid, siis peaks kindlasti vaatama väga palju erinevaid tegureid. Arvutikõlaritel peaks kindlasti olema piisavalt pikk juhe, et need ulatuks arvutisse kui ka vooluvõrku. Bassikõlariga arvutikõlarite puhul peaks ka vaatama, et oleks piisavalt palju ruumi. Arvutikõlaritel peaks olema ka lai sagedusvahemik, mis võimaldaks kuulda helisid parima kvaliteediga. Arvutikõlarite ja juhtmete materjal peaks olema ka vastupidav ja kvaliteetne. Välimuse poolest võiksid arvutikõlarid olla samuti ilusad kuna need on enamasti nähtaval kohal. Logitech 2.0 Z130/980-000418 kõlarid on väga lihtsa disainiga ning sobivad koju kui ka kontorisse. Trust 2.1 Tytan kõlar on on väga hea valik neile, kes tahavad vaadata ka filme ning kuulata muusikat. Kõlaril on ka Bluetooth ühendus, mis võimaldab kõlarid ka juhtmevabalt ühendada. Kõik leiavad oma soovidele ja vajadustele vastavalt parimad arvutikõlarid, mis lasevad kuulata muusikat ja vaadata filme parima helikvaliteediga.