Informacija
Tootekataloog

Arvutikorpused

Arvutikorpused - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu No-Name, Fractal Design, Corsair, Thermaltake, Chieftec kaupa. Hinnad algavad 5,63 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 950 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Arvutikorpused

Arvutikorpuseid kasutatakse kõikide vajalike komponentide koos hoidmiseks, mida on vaja selleks, et arvuti saaks töötada. Arvutikorpused hoiavad ka arvuti sisetemperatuuri stabiilsena ning kaitsevad kõiki elektroonilisi osasid, mis on korpuses. Kõik vajalikud osad nagu emaplaat, protsessor, toiteplokk, kõvaketas ja teised elektroonilised seadmed on hea arvuti korpuse sees kaitstud. Arvutikorpuseid on väga palju ning nende disain ja värv on ka väga erinev, pakkumaks kõigile arvutikasutajatele laia valikut ning seda loomulikult parima hinnaga. Arvutikorpuseid toodavad väga paljud ettevõtted nagu Asus, MSI, Deepcool ja paljud teised.

Kuidas valida arvutikorpust

Arvutikorpuse valimine on väga oluline osa arvuti juures, kuna hea korpus aitab kaitsta kõiki vajalikke komponente ja tagada ka õige temperatuuri. Arvutikorpuse valimisel peaks ka vaatama selle suurust, kuna suurema korpuse sisse mahub rohkem komponente. Muidugi sõltub korpuse valik ka ruumi suurusest, kuhu soovite selle asetada. Väiksemates kohtades on väga hea valik muidugi väiksem korpus ning suurema ruumi puhul saab ka osta endale suurema arvutikorpuse. Arvutikorpuseid on ka erinevat värvi, mille vahel saab valida ning igasse elamisse saab osta just selle kõige ilusama. Väga oluline on ka kindlasti hind, kuna sageli näitab see ära ka toote kvaliteedi. Arvutikorpus võiks olla loomulikult ilus, kuid see peab olema valmistatud vastupidavast materjalist ja olema kvaliteetne. Arvutikorpuseid toodavad väga paljud firmad, kes mõtlevad just sellele, et toode oleks kvaliteetne ning soovivad pakkuda kõigile arvutikasutajatele parimaid tooteid, mis kestavad pikki aastaid.

Arvutikorpused mänguritele

Kõigile on väga oluline, et arvutikorpus oleks ilusa disainiga ning näeks hea välja. Mänguritele on see samuti väga oluline. Paljudel arvutikorpustel on näiteks sisseehitatud LED tuled, mis annavad korpusele väga ilusa ja ka huvitava välimuse. Ilusad ja värvilised tuled annavad ka mängimise ajal juurde palju häid emotsioone. Lisaks on ka materjalide valik väga suur. Arvutikorpused võivad olla nii töödeldud klaasist paneelidega, alumiiniumist kui ka kvaliteetsest plastikust. Alati on ka võimalik oma korpust täiendada, lisades sellele juurde paneele ja muid osasid. Arvutikorpuseid on ka erineva suurusega, mis võimaldab just mänguritel valida endale see kõige õigem, et sinna mahutada ära kõige paremad ja kiiremad komponendid - emaplaat, kõvaketas, toiteplokk, protsessor ja kõik muu. Loomulikult on ka korpuseid naissoost mänguritele, kes tahavad endale näiteks roosat või mõnda muud värvi arvutikorpust. Asus, MSI, Deepcool ja paljud teised ettevõtted toodavad mänguritele kõige paremaid ja ilusama disainiga arvutikorpuseid, mis panevad kõigil silmad särama.

Parimad arvutikorpused

Parima arvutikorpuse valimine pole kindlasti lihtne, kuna väga paljud ettevõtted pakuvad väga hea kvaliteediga ja vastupidavaid arvutikorpuseid. Kuid kindlasti valitakse arvutikorpus nagu ka teised elektroonikatooted just parimatelt ja ka tuntumatelt tootjatelt, kes on olnud turul juba pikka aega. Lisaks vaadatakse ka väga tihti korpuse välimust, kuna see ütleb ära, kas toode on kasutaja jaoks just see kõige parem. Parimal arvutikorpusel võiks aga kindlasti olla ilus disain ning kasutatud peaks olema parimaid materjale, et tagada aastatepikkune kasutamisvõimalus. Hea suurusega arvutikorpus võimaldab sinna mahutada kõik vajaliku ning kaitsta kõiki vajalikke komponente väliste tegurite eest. Väga hea korpus ei pea olema ilmtingimata kõige kallim, kuid head ja kvaliteetsed materjalid muudavad parimate korpuste hinna kindlasti kõrgemaks. Kõik kes tahavad kvaliteetset ja hea hinnaga arvutikorpust, mis tagab teie arvuti komponentide turvalisuse, leiavad selle kindlasti laia valiku seast.