Info
Tootekataloog

Case|COOLER MASTER|MasterBox TD500|MidiTower|Not included|ATX|MicroATX|MiniITX|Colour Black|MCB-D500D-KGNN-S01

Kiire kohaletoimetamine Tellitav

Viide 2613754

95,61 €
 
 
Omadused
TootjaCooler Master
VärvMust
Toote kategooriaArvuti korpused
Pilt

Õhuvool kui kunstivorm

MasterBox TD500 Mesh esitleb õhuvoolu jõudlust kunsti kujul. Kolm eelinstallitud ARGB ventilaatorit täidavad korpuse õhu ja valgustusega, mida saab vaadata läbi kristalse karastatud klaasi.

Iga korpuse element on hoolikalt kavandatud, et maksimeerida jõudlust, kvaliteeti ja esteetikat, ületades praeguseid valgustuse ja jahutuse piiranguid. Kunstiteoseks nikerdatud arenenud tehnoloogiaga MasterBox TD500 võrk saavutab oma tee tippu.

Hulknurkne perforatsioon

Fine Mesh Cooler Master tehnoloogiaga loodud hulknurkne perforatsioon korpuse esiküljel on kolmemõõtmelise kontuuriga ning tagab samal ajal takistamatu õhuvoolu ja tolmu filtreerimise.

Kristalliline karastatud klaas

Kristallselge disain ulatub karastatud klaasist külgpaneelini. Vastupidavuse ja esteetika poolest täpselt valmistatud paneel rõhutab, kuidas valgustus harmoneerub kogu korpusega.

Pilt
Pilt

Kolm ARGB fänni

Kolm adresseeritavat ARGB ventilaatorit täidavad hulknurkse esipaneeli valgustusega, tagades samal ajal pideva õhuvoolu arvutisse .

Sertifitseeritud koostöö ASUSe, Gigabyte'i, MSI ja ASRocki emaplaatidega.

Kahe 360 mm jahuti tugi

Kõige ekstreemsemate süsteemide jahedana hoidmiseks toetab korpus kahe 360 mm radiaatori paigaldamist ette ja ülaossa.

Mitmekülgsed jahutusvõimalused

Kuni 7 120 mm ventilaatori ja 360 mm jahuti toega korpuse esi- ja ülaosas ei pea te kunagi ohverdama oma arvuti jõudlust.

Ruumi laienemiseks

Korpus toetab kuni 410 mm pikkuseid graafikakaarte , maksimaalselt 165 mm kõrgusi CPU jahuteid ja 180 mm pikkuseid toiteallikaid , mis võimaldab tulevikus paigaldada paremaid komponente.

Pilt
Pilt

ARGB kontroller

Väike ARGB-kontroller võimaldab juhtida ventilaatorite või LED-ribade valgustust isegi ilma ARGB-toega emaplaatideta arvutites.

Kontrolleril on 14 valmis seadistust, et kasutada täielikult ära adresseeritavad LED-dioodid arvutis , samuti on võimalik nuppu all hoides taustvalgus täielikult välja lülitada.

Samuti saate kontrolleriga ühendada mis tahes 2-kontaktilise nupu, et seda juhtida ilma korpust avamata. Cooler Master võimaldab selleks soovi korral ühendada korpuse lähtestusnupu.

Kliendiarvustused selle toote kohta