Informacija
Tootekataloog

Arvutite tarvikud

Arvutite tarvikud

Arvutikasutajad teavad, kui olulised on selle tarvikud. Lõppude lõpuks on nii mugav hoida hiirt käe kujul, kirjutada mugavatel klahvidel, vaadata monitorist kvaliteetset, küllastunud pilti - sellest saab iga rutiin põnevaks. Tarvikute valikule tuleks läheneda vastutustundlikult, uurides omadusi ja lugedes ülevaateid.

Millised on personaalarvutiga mugava töötamise olulised atribuudid:

  • seljakott sülearvuti kaasaskandmiseks

  • veebikaamera

  • klaviatuur

  • hiirematt

  • hiir

  • arvutikõlarid

  • puhastusvahendid

  • tarkvara

  • ruuter

  • teised arvutitarvikud

Kõikide ülaltoodud tarvikute kvaliteet ja võimsus mängivad võita soovivate mängurite jaoks erilist rolli. Nende jaoks on eriti oluline mänguklaviatuuri ostmine. Lõppude lõpuks toimub mängimine paljudes mängudes klahvide abil, nii et nende funktsionaalsus, reageerimiskiirus, mugavus mängija sõrmedele, iga klõpsu täpne toimimine on iga mängija jaoks äärmiselt oluline.

Lahingutes loetakse sekundeid, klaviatuuri kvaliteet on see, mis otsustab, kas mängija suudab õigel ajal lüüa või mitte.

Erinevate arvutividinate hulgas kasutame kõige sagedamini klaviatuuri ja hiirt. Kaabliga klaviatuurid ja hiired annavad järk-järgult teed oma juhtmevabadele kolleegidele. See välistab probleemi kaablitega, mis meie teele jäävad.

Sama lugu on arvutihiirtega. Hiiri on erinevat tüüpi. Saate valida optilise või juhtmevaba hiire, mis on tänapäeval väga populaarne. Arvestage alati, millise käega te hiirt kasutate. Vasakukäelistele on spetsiaalsed hiired. Hiire valikul tuleb samuti arvestada, milliseid nuppe vaja läheb, kas need peaksid olema programmeeritavad, pöörama tähelepanu elementide tundlikkusele ja tarvikute maksumusele.

Kui eelistate kõlareid kõrvaklappidele võite leida laia valiku arvutikõlareid sellel lehel, mis teile sobiksid.

Kõlarid saab ühendada arvutiga kaabli abil, kuid mõned toetavad ka Bluetoothi, nii et saate soovi korral juhtmevabalt muusikat neisse voogesitada läbi telefoni või tahvelarvuti. Helitugevuse juhtnupud on samuti kõlaritel saadaval, et hõlpsasti juurde pääseda, kui peate keset mängu muudatusi tegema.Klaviatuurid mängimiseks

Mängijatele mõeldud klaviatuurid on järgmised:

Membraan. Kõige populaarsem sort ja samal ajal kõige soodsam. Klaviatuuri olemus seisneb selles, et klahvide alla on paigaldatud plastikmembraan; see sulgeb kaks omavahelist kontakti ja see omakorda edastab arvutile impulsi teatud klahvi vajutamise kohta. Need on vaiksed, kerged, pehme reaktsiooniga ja nende reaktsiooniaeg on üks millisekund. 

Mehaaniline. Nendel klaviatuuridel on keeruline operatsioonisüsteem. Igal võtmel on metallkontaktidega lüliti. Selle kontakti ühendamine toimub enne, kui klahvi vajutatakse vastu stoppi. See tähendab, et reageerimiskiirus on lihtsalt välkkiire: alates 0,2 millisekundist, mis on märgatavalt kiirem kui 1 millisekund. 

Kombineeritud. Need on membraani tüüpi klaviatuurid, kuid mehaaniliste klahvidega, kompromiss ja kuldne kesktee. Nad on kogunud kahe loetletud tüübi parimad omadused: peaaegu vaikne ja klahvidele kiire reageerimine.

Mänguklaviatuur on iga e-spordimänguri ja -mänguri jaoks kohustuslik seade. Kuid mitte ainult nemad ei osta seda. Inimesed, kes kirjutavad palju, hindavad ka kiiret klahviregaeerimiskiirust ja mugavust. See on funktsionaalne ja ergonoomiline tarvik, mis muudab iga arvutitöö kindlasti naudinguks.

Kokkuvõte

Kodus töötamine või arvuti niisama kasutamine võib nõuda üsna palju seadmeid, et püsida produktiivne tööülesannete täitmisel. Ülesannete täitmiseks ning ülemuste ja kolleegidega videokõnede ja virtuaalsete koosolekute kaudu ühenduse pidamiseks on teil vaja kõike alates monitoridest ja klaviatuuridest kuni veebikaamerate ja mikrofonideni. 

Otsustamine, mida oma kodukontori jaoks vajate, võib olla pisut hirmutav. Meie parimate ja kõige olulisemate tarvikute ja välisseadmete valikute abil olete kiiresti tööks valmis. Nii et olenemata sellest, kas ostate hiirematti või ruuterit, leiate midagi, mis sobib teie vajadustega.