Informacija
Tootekataloog

ASUS arvutid

ASUS arvutid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Asus kaupa. Hinnad algavad 301,69 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 271 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

ASUS arvutid

Nii paljude sülearvutite hulgast on raske otsustada, milline neist sobib teie eelarvega kõige paremini. Pidevalt jälgida toodete spetsifikatsiooni muutustega võib osutada keeruliseks tavalisele inimesele, kes ei saa sellest palju aru. Sülearvutid erinevad üksteisest funktsioonide poolest, protsessori kiiruse, graafika võimaluste, suuruse, mälumahu ja  

RAM -i poolest. Lisaks võivad teie sülearvuti nõuded oluliselt erineda teiste omadest, lisades keerukust teie valikule. Vaatamata sellele sülearvuti on vajalik igapäevaseks tööks nii tudengile, kontoritöötajale või ka vanematele inimestele.

Asus on üks parimaid arvutibrände turul, mistõttu paljud kasutajad ostavad seda tihti ning kiidavad Asus arvuteid meeleldi.

Asuse sülearvutid on väärt ostmist, kuna need sisaldavad palju funktsioone ja isegi kui pole ühtegi funktsiooni, mis ahvatleks seda ostma, muudab selle soovitavaks kõikide funktsioonide kokkuvõte. Saate neid kasutada nii töö- kui ka isiklikel eesmärkidel, nii et kui vajate pika aku kasutusaega, võib see olla ideaalne valik.

Asus Zenbook

Kui otsite kaasaskantavat ja kerget sülearvutit, on ZenBook parim valik. Paljudel Zenbook mudelitel on Intel i5 protsessor, suurele muutmälule ja 256 GB SSD -le on see ülimalt kaasaskantav sülearvuti kerge kui sulg ja pakub teie failidele piisavalt mahtu ning piisavalt võimalusi igapäevaste programmide ja isegi mängude käivitamiseks. Ekraan on täiskõrglahutusega pildikvaliteediga, mille värvide hulgast saate valida, kui soovite.

Üks parimatest Zenbook mudelitest on ZenBook Pro Duo 15, mis on mõeldud kunstnikele, kellel on vaja võimalikult palju ruumi. Ekraanil „ScreenPad Plus” on kaks kõrge eraldusvõimega ekraani ja kuigi kahe ekraaniga sülearvuteid on varem nähtud, viib „ScreenPad Plus” asjad järgmisele tasemele. See on 14-tolline puuteekraan eraldusvõimega 3840 x 1100, mida saab kasutada laiendatud ekraanina või rakenduste kasutamiseks, riistvara jälgimiseks ja muuks. Lihtsama juurdepääsu ja kiirema töö jaoks saate seadistada ka oma tööriistu ja määrata teisele ekraanile funktsioone.

Asus VivoBook

Asus VivoBook S15 on lühidalt öeldes üks parimaid sülearvuteid turul. Välja arvatud kui soovite intensiivselt mängida arvutis, on see uskumatult võimas sülearvuti, mis on sama hämmastav kui 16-tolline MacBook Pro, olles samas väiksem, kergem ja oluliselt odavam. Kui soovite võimast sülearvutit ilma palju raha kulutamata, on see üks väheseid võimalusi. Samuti saate ereda ekraani, ErgoLift toetuspunktiga parema trükiasendi jaoks ja kuulsa ASUS ScreenPadi, mis aitab teil rohkem teha. Selle tulemusena saate paljude funktsioonidega sülearvuti palju väiksema raha eest kui tema konkurendid.

ASUS ROG

Asus ROG seeria on tootnud mõningaid parimaid mänguri sülearvuteid ja näiteks uus ROG Zephyrus G15 pole erand. Viimase ja võimsaima AMD Ryzeni ja Nvidia RTX 3000 seeriaga varustatud seadmed on uskumatult võimsad ja aitavad teid läbi ka kõige nõudlikumate mängude. Loomulikult on see legendaarne aku kestvus ja stiilne šassii ilmunud. Kui soovite suure jõudlusega mänguri sülearvutit, mille ostmine on taskukohase hinnaga, on just see seeria teie parim valik.

ASUS TUF Gaming

Veel üks fantastiline taskukohane võimalus mänguritele saadaval. Kuigi Asus TUF pole just odav, on see üks parimaid Asuse sülearvuteid neile, kes soovivad parema jõudluse nimel oma raha pisut raisata. Sellel sülearvutil pole mitte ainult suurepärane ekraan, vaid ka väga hea aku kasutusaeg, sellel on ka AMD uusimad protsessorid ja Nvidia suurimad graafikakaardid erinevateks mänguteks. See mänguri sülearvuti ei konkureeri kunagi turul olevate võimsamatega, kuid see on suurepärane võimalus mänguritele, kes sellest nii palju ei hooli.