Informacija
Tootekataloog

Batuut inSPORTline Froggy PRO 430 cm koos turvavõrguga

 
Viide
282289
274,38 €
11,43 € x 24 kuud
Maksekalkulaator
Krediidi võtmine 274,38 €, leping 24 kuuks, kuumakse - 11,43 €, aastane intressimäär - 0%, igakuine lepingu haldustasu - 0,00 €, lepingu sõlmimise tasu - 0,00 €, tarbijakrediidi koguhinnad aastamäär on 0%, tarbijakrediidi saaja makstav kogusumma on 274,38 €.
Tarne: 1-5 TP.
Laos
Maksa 3 võrdses osas
Tarne DPD kulleriga ( 7,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 7,99 € )
Omadused
TootjaInsportline
Diameeter430 cm
CEToode on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjade nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Salvestage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusHoiatus: Ainult koduseks kasutamiseks. Kõikidel batuutidel on turvavõrgud, mis kaitsevad teid batuudilt mahakukkumise eest. Väga oluline on asetada batuut tasasele pinnale. Kui hüppate esimest korda, ärge kiirustage kõrgele hüppama, proovige alguses hüpata istudes, seejärel põlvitades ja tunnetage tasakaalu ja keha reaktsiooni, saate hüpata enesekindlalt. Pärast vihma võib batuudi pind olla väga libe, soovitatav on oodata, kuni hüppepind kuivab. Kuuma päikese käes võib hüppepind kuumaks minna. Tähelepanu! Batuutidel saab hüpata ainult siis, kui turvavõrk on kinnitatud. Tähelepanu! Ärge jätke lapsi batuudi lähedusse või sellel hüppama ilma täiskasvanu järelevalveta. Ei soovitata kasutada alla 6-aastastel lastel. Tuulise ilmaga ei ole soovitatav batuuti õue jätta. Batuudi õue jätmisel on vaja see maa külge kinnitada.
Toote kategooriaBatuudid


BAUTUT INSPORTLINE FROGGY PRO 430 CM TURVAVÕRGUSTEGA


Batuut inSPORTline Froggy PRO 430cm tarnitakse koos turvavõrgu ja mõladega. Batuut inSPORTline Froggy PRO 430cm esindab uut põlvkonda inSPORTline batuute, mis vastavad kõige rangemate ohutusreeglite nõuetele ja on valmistatud kõrgeima kvaliteediga hoolikalt töödeldud materjalidest. Batuudi struktuur ja vastupidavusosa on valmistatud hoolikalt testitud kõrgeima kvaliteediga materjalidest, mis võimaldab inSPORTline Froggy PRO batuute nimetada selle kategooria Tippklassi tooteks. Intelligentne konstruktsioon, mis sisaldab palju turvaelemente ning ülikopsakat ja vastupidavat hüppepõhja, tagab toote mugava ja tõhusa kasutamise. Maksimaalse ohutuse ja efektiivsuse tagamiseks on inSPORTline Froggy PRO 430cm batuut sertifitseeritud vastavalt rangetele LT-71 ohutusstandarditele Saksamaa TÜV NORD ja ASTM rahvusvahelistes katselaborites. Korrosioonikindlad vedrud, ülivastupidav ja tugevdatud raam ning ülikopsakas alus on valmistatud USA-s. Batuut inSPORTline Froggy PRO 430cm on hinnatud parimate kõrgeimatele kvaliteedinõuetele vastavate toodete hulka, mis sobivad kasutamiseks nii õues kui siseruumides. Turvavõrk kaitseb kasutajat suurepäraselt batuudilt kukkumise eest.
inSPORTline kaubamärgiga batuute müüakse üle kogu maailma, tagades kõrgeima ohutuse ja kvaliteedi. Omades aastatepikkust batuutide müügi kogemust, on ettevõte täiustanud toodet nii, et materjalid oleksid vastupidavad ekstreemsetele looduslikele tingimustele, seega peegeldab toode ettevõtte suurepäraseid töötulemusi.
Tehniline kirjeldus:
"Hi-Ten galvaniseeritud raam maksimaalse korrosioonikaitsega
4 laia jalga parema stabiilsuse tagamiseks
Batuudi ülimalt vastupidav takistuspõhi on tugevdatud
72 tsingitud väga vastupidavat vedrut
Batuudi kõrgus: 89 cm
Batuudi läbimõõt: 430 cm
Maksimaalne kasutaja kaal: 150 kg
Kulbid
Sobib kasutamiseks välitingimustes
Vastupidav alus:
Super kopsakas
Spetsiaalne väga vastupidav materjal, mis on välja töötatud USA-s
vastupidav UV-kiirtele
Turvavõrk:
Super tugev, UV-kindel
Raami külge on kinnitatud 8 võrgukinnituspulti, tagades kõrge stabiilsuse ja vastupidavuse
Sissepääs on kaitstud takjapaelaga, vältides sellega kasutajal batuudilt selle kasutamise ajal maha kukkumast.
Lihtne ja kiire kokkupanek
Võrgu kõrgus: 170 cm
Võrgu läbimõõt: 430 cm
ID: 9776-1
Kliendiarvustused selle toote kohta