Tootekataloog

Blenderid

Bigbox.ee internetipoes Blenderid müüjakse selliste kuulsate tootjate nagu Bosch, Philips, BRAUN, KitchenAid, Jata kaupa. Blenderid hinnad algavad 7,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 356 erinevat mudelit. Parempoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmise hõlbustamiseks. Toimetame selle kategooria sobiva toote toote kõrval märgitud tähtaja jooksul ja kui soovite tootele järele tulla, saate seda teha meie kontoris Kaunases.

Toote filter Puhasta

Hind
7 799
Tootja
rohkem ... vähem ...
Varda tüüp
rohkem ... vähem ...
Võimsus
rohkem ... vähem ...
Kiirusasendite arv
rohkem ... vähem ...
Värv
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Blenderid

Soovite lisada pisut midagi uut oma kööki, kuid ei tea mis see võiks olla? Sellisel juhul leiate meie laiast tootevalikust endale palju erinevaid tooteid, kuid praegusel hetkel on teemaks blenderid. Tegemist on tootega, mis töötab kiiresti ning äärmiselt efektiivselt. Saate enda toidulaua muuta hoopis huvitavamaks ning samuti muutub erinevate smuutide tegemine väga lihtsaks. Ilmselt ei kujuta meist keegi ette smuuti tegemist ilma blenderita. Tulemus on kiire ning sõltuvalt tootest võib sellel olla ka palju erinevaid funktsioone. Kui teie köögist on puudu blender, siis on tegemist ka küllaltki soodsa köögiseadmega, mille saate lihtsalt enda teiste masinate sekka lisada. Valikus on palju erinevaid toone, disaine ning samuti on suured erinevused sees ka võimsuse osas. Loomulikult, mida võimsam blender seda kiiremini ta ka tööga hakkama saab. Samuti suudavad võimsad blenderid tükeldada ja püreeks muuta ka väga tugevad toiduained või mõned isegi jääd.

Miks on blender vajalik smuuti valmistamiseks?

Smuutide puhul on tegemist joogiga, mis on värske ning segatud kokku teile sobivatest koostisosadest. Lisage banaanid, õunad, mahl või vesi ja pähklid ning asuge blenderdama. Peale paarikümment sekundit on teile valminud maitsev ning tervislik smuuti, mis annab teile energiat ja samas täidab ka kõhtu. Manuaalselt sellist jooki valmistada ei ole praktiliselt võimalik ning see võtaks meeletult aega. Lisaks smuutidele saab blenderi häid omadusi ära kasutada ka juhul, kui teile tulevad külla sõbrad. Saate valmistada uhkeid kokteile, purustades jääd oma uhke blenderiga. Blendereid on väga palju erinevaid ning usume, et meie laiast tootevalikust õnnestub teile leida endale sobiv toode, mille abil saate muuta kokteilide ja smuutidele valmistamise lihtsaks.

Blenderite välimus

Kui enamik köögis kasutusel olevatest toodetest on iseloomuliku välimusega, siis blenderite puhul on valik äärmiselt lai. Me ei räägi ainult kujust vaid ka värvist, disainist ning nuppude paiknemisest. Saate valida endale toote, mis sobib ideaalselt teie kööki. Kuna kujud on erinevad, siis peate endale valima toote, mis tundub kasutamiseks kõige mugavam. On inimesi, kes eelistavad ühtlase silindri kujuga blendereid, mis on minimalistliku olemisega. Samuti on meie seas olemas inimesed, kes eelistavad suuremaid blendereid, kuhu mahub rohkem tooteid, ning on suure kannuga. Kannuga versioonid on tavaliselt pisut kallimad, kui käeshoitavad lahendused. Küll aga on valikus nii soodsamaid, kui ka kallimaid lahendusi mõlematele tüüpidele. Lõpliku valiku peate langetama iseseisvalt.

Joogipudeliga blenderid

Järjest enam on tõusnud müük nii öelda Mix&Go tüüpi blenderitel. Tegemist on blenderitega, kus lisate soovitud koostisosad anumasse, kinnitate selle masina külge ning pärast eemaldamist panete korgi peale ning võtate endaga kaasa. Sellise lahenduse puhul on äärmiselt mugav valmistada endale tööle või kooli kaasa maitsev vahepala. Saate endale näiteks tervisliku alternatiivi kohvile. Samuti täidab see kõhtu, mis aitab vastu pidada kas lõuna- või õhtusöögini. Kindlasti ei pea see piirduma kõigest kooli ja tööga, võite valmistatud smuuti võtta endaga kaasa ka matkale või kuhu iganes soovite. Kaasaskantav lahendus on alati äärmiselt mugav, ning te ei pea muretsema, kuhu valmistatud smuuti panna. Peale kasutamist saate lihtsalt oma anuma ära pesta ning selle panna valmis järgmiseks kasutamiseks. Suur eelis peitub veel ka selle lihtsuses. Nimelt jääb teil ära tüütu kannust või kausist valamine, mille käigus on oht maitsev smuuti lauale või põrandale ajada.