Informacija
Tootekataloog

Brother printerid

Brother printerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Brother kaupa. Hinnad algavad 322,60 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 3 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Brother printerid

Printereid ei peeta enam ainult kontoriseadmeteks. Tänaseks on nende rakendusala laienenud. Koduprinteri või MFP omamine on väga mugav ja tulus: te ei pea kulutama aega teeninduskeskuse otsimisele ega maksma raha elementaarsete toimingute eest, mida saate hõlpsalt ise teha.

Brotheri printerite tüübid

Printereid on kahte peamist tüüpi, mis erinevad nii pildi pealekandmise kui ka tindina kasutatava materjali poolest:

Laserprinterid. Kõige tavalisem tüüp. Värvina kasutavad sellised seadmed peent pulbrit - toonikut. Nende printeritega saab printida mis tahes tüüpi paberile, sealhulgas disainitahvlile, isekleepuvale paberile ja lüümikutele.

Tindiprinterid. Trükkimisel kasutatakse vedelat tinti. Need on taskukohasemad kui laseriga, jäädes neile alla printimiskiiruse ja kasutatava paberi mitmekesisuse poolest. Tänu tindi hajutamis-, segunemis- ja segamiskohale ja uute toonide tekitamisvõimele on need aga suurepärased fotode printimiseks.

Kuidas valida ja mida otsida?

Kvaliteetse printeri valik sõltub seadme mitmetest tehnilistest omadustest:

Eraldusvõime on maksimaalne punktide arv ruuttolli kohta (dpi – dots per inch), mida printer saab printida, mida suurem on eraldusvõime, seda kõrgem on prindikvaliteet. Teksti printimiseks piisab 300 dpi, graafika printimiseks - 600 dpi, kvaliteetseks fotoprintimiseks - 1200 dpi.

Prindikiirus – näitab lehekülgede arvu, mille printer prindib minutis. Mustvalge printimise kiirus on tavaliselt kiirem kui värvilise printimise kiirus. Tasub meeles pidada, et mudelikirjelduses on märgitud maksimaalne printimiskiirus, s.o. teksti printimine madalaima kvaliteediga.

Paberi suurus – näitab, millisele maksimaalsele paberiformaadile saab selle printeriga dokumenti (foto) printida. Kõige tavalisem on A4. Samuti on printereid, mis prindivad A3 paberile, fotoprintereid, mis prindivad 10x15 fotosid või isegi CD-d.

Millised on Brotheri printerite seeria erinevused?

Soovite osta Brotheri printerit, kuid te pole kindel, millist printerit hankida. Et aidata teil alustada, oleme teile välja toonud 3 erinevat Brotheri printeri seeriat. Võrdleme HL-i, MFC-d ja DCP-d. Nii saate valida endale sobivaima Brotheri printeri koju või kontorisse.
Brother HL: ainult print

Brother HL printeritega saab ainult printida. Nendel printeritel pole muid funktsioone, nagu skännimine. Printida saab värviliselt või mustvalgelt, sest Brotheri HL-sarjas on ka värviprinterid. Kas otsite printerit, mis suudab teha enamat kui lihtsalt printida? Sel juhul on MFC või DCP seeriad ehk huvitavad valikud.

Brother MFC: kõik-ühes

Otsite printerit, mis suudab teha rohkem kui lihtsalt printida. Sel juhul on MFC-seeria hea valik. Kuna need printerid on tuntud oma funktsioonide poolest. Need on kõik-ühes printerid, nii et saavad printida, skännida, kopeerida ja isegi faksida. Peaaegu kõik selle seeria printerid on värviprinterid. Saate neid printereid kasutada kodus või kontoris. Kas vajate intensiivseks kasutamiseks printerit? Sel juhul sobib teile DCP-seeria.

Brother DCP: kõik-ühes intensiivne kasutus

Brotheri DCP-printerid, nagu kõik multifunktsionaalse printerid , on kõik-ühes printerid. Erinevus MFC-seeriaga seisneb selles, et DCP-printerid sobivad intensiivseks kasutamiseks. Printer on kindlasti sobilik suurde kontorisse. Brotheril on selle seeria must-valged ja värvilised printerid. DCP-printerit saad kasutada nii kodus kui ka kontoris, sest Brotheril on ka kompaktseid ja koduseks kasutamiseks sobivamaid mudeleid.

Kuidas lähtestada loendurit Brotheri printeritel

Brotheri printeritel on loendur, mis jälgib prinditud lehtede arvu. Seda funktsiooni on vaja tooneri vahetamisest märku andmiseks. Kui loendur annab signaali, et printida ei saa ja palub tooner välja vahetada, tuleb see nullida.

Printeri loenduri saate käsitsi lähtestada.

  • Lülitage laser sisse.

  • Eemaldage tooneri kassett. 

  • Jagage kassett kaheks plokiks

  • Teine plokk sisestage printerisse

  • Eemaldage söötesalvest paber

  • Vajutage paberisalve kaudu sõrmega vasakpoolset lähtestamisandurit. 

  • Mootori töötamise ajal vabastage andur, mõne sekundi pärast vajutage seda uuesti.