Informacija
Tootekataloog

Bürootehnika

Bürootehnika

Sel kirglikul ja väga hirmutaval ajal on paljud meist avastanud end ootamatult kodus töötamas. Ja paljud meist saavad aru, et kodus töötamine on palju raskem, kui see kõlab. Võite arvata, et vajate ainult head arvutit, usaldusväärset printerit ja Interneti-teenust. Need meist, kes on juba kodukontoris, teavad, et – kuigi need on head kohad alustamiseks – on sõna otseses mõttes sadu asju, millega peate nõudlikus koduses karjääris sammu pidama. 

Mida on vaja alustamiseks? Mida peate oluliseks? Siin on mõned põhilised näpunäited, mis aitavad teil kodus kontorit seadistada.

Kõrgekvaliteediline sülearvuti või lauaarvuti

Teie lauaarvuti või sülearvuti (või mõlema kombinatsioon) on teie kontori keskmes. Millist neist aga vajate? Sede on raske aru saada. Hea arvuti on iga kõrgtehnoloogilise töö jaoks hädavajalik, eriti loovtöötajate jaoks, ning enamikul juhtudel saate oma seadistust kohandada, uuendades oma arvutit võimsa graafikakaardiga ja lisades endal paar monitori. Võite alati otsida mobiilset tööjaama tuntud tootjatelt, nagu Dell või Lenovo, kui otsite midagi esteetilisemalt kaunimat, mida saate ühest ruumist teise teisaldada, sobiksid teile Maci sülearvutid? Saate valida kerge mobiilseadme jaoks mõeldud MacBook Pro ja võimsa Mac Pro vahel.

Mälu

Teil on kaks võimalust: minna odavalt (sarnased kaasaskantavad välised kõvakettad) või minna suureks (RAID-i võimalustega NAS-serverid), kuid peate valima ühe või teise, kuna kodukontori jaoks on usaldusväärne salvestusruum kohustuslik. Kõrge turvalisus on samuti tähtis. 

Milline neist sobib teile? Kui salvestate tohutuid graafilisi faile (sealhulgas RAW-foto- ja videofaile), vajate midagi RAID-võimalusega ja ThunderboltTM 3 ühenduvusega. Saate minna kaasaskantavaks, kui muudate Wordi failide salvestamise. Vaadake WD MyBooki draive, et leida midagi vahepealset – saate suure salvestusvõimaluse, aga ka funktsioone, nagu kaugjuurdepääs teie failidele ja e-posti serverite seadistamise võimalus. Kui soovite oma kõvakettaid Maci arvutitega kohe ilma ümbervormindamata kasutada, võite kaaluda G-Techi seeriat.

Kõrge kvaliteediga monitorid

Võite vabalt osta soovitud monitori. Kõrge eraldusvõime, kumer ekraan ja kõrge värskendussagedus on kõik soovitavad funktsioonid, kuid pidage meeles, et teatud monitorid on loodud selgesõnaliselt vastama tipptasemel visuaalse töö nõuetele, samas kui teised on võimelised mängima. Mitme monitori paigutus tagab, et teie töö on tehtud võimalikult produktiivsel viisil, kui teil on graafikakaart või kui kulutate palju aega videomängude mängimisele.

Skänner ja printer

Kontrollige arvutit. Kontrollige salvestusruumi. Kuidas kavatsete nüüd oma tööd uurida või luua käegakatsutava koopia redigeerimiseks, rühmas jagamiseks ja ülevaatamiseks? Siin tuleks printer kasuks. Printeri ostmine võib aga olla sama häiriv kui sülearvuti ostmine ja kõik sõltub sellest, milleks kavatsete seda kasutada. Kas teil on vaja luua äridokumente, esitlusi või arvutustabeleid? Kaaluge laserprinteri ostmist , mis pakub teravamat tüüpi ja teravamaid pilte. See samuti nõuab tindi asemel spetsiaalset paberit ja toonerit. 

Ruuter

Selle kõige kokku sidumiseks peaks olema hea ruuter. 

Miks peaksite muretsema kodukontori ruuteri pärast? Miks mitte osta esimene ruuter, mis müügile jõuab? Vastus on lihtne: kui teie ruuter läheb katki, ebaõnnestub ka kõik teie kodukontori ökosüsteemis. See ei ole olukord, millega soovite silmitsi seista, kui proovite kliendile muljet avaldada.

Kokkuvõte

Otsus varustada kodukontor nõuab palju planeerimist (kust te paberivarusid ostate? Kas teil on pliiatsiteritaja? Kas peaksite valima pisikesi südamekujulisi kirjaklambreid?), kuid põhiline bürootehnika, mida on vaja peaks andma teile hea alguse. Ostke juurde või jätke ostmata, kuid alustage kindlasti nendest põhitõdedest ning siis on teil mugav kodukontor ja tulemuslik töö.