Informacija
Tootekataloog

DELL arvutid

DELL arvutid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Dell kaupa. Hinnad algavad 170,89 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 330 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Dell arvutid                 

Dell on üks suurimatest ettevõtetest, mis toodab riistvara ja erinevaid elektroonikaseadmeid ning kõik teavad, mis on Dell. Dell firma loodi aastal 1984 Texase osariigis Michael Delli poolt, kelle järgi on ka firma nimetatud. Samal aastal ilmus ka esimene arvuti TurboPC, mis kasutas intel 8088 protsessorit. Nüüdseks on ettevõte väga palju edasi arenenud ning kasutab kõige kaasaegsemat ja paremat tehnoloogiat oma toodete ja teenuste valmistamiseks. Näiteks kasutab Dell oma sülearvutitel i5 või i7 protsessoreid ja Nvidia GeForce graafikakaarte. Dell müüb veel peale arvutite ka tarkvara, kaameraid, printereid, andmesalvestusseadmeid ja palju muud elektroonikat. Delli sülearvuteid ja muud tehnikat müüakse üle kogu maailma, ning see on saanud paljude inimeste lemmikuks.

Milliseid sülearvuteid Dell müüb

Dell pakub laias valikus sülearvuteid kõigile, kes tahavad kvaliteetset ja vastupidavat arvutit. Delli sülearvutite seast leiavad endale kõik midagi sobivat, kas tahetakse midagi töö tegemiseks või hoopis mängimiseks, igaühele leidub sobiv sülearvuti. Kõik Delli sülearvutid on suurepärase kvaliteediga ning kestavad pikka aega. Dell XPS seeria sülearvutid sobivad hästi neile, kes tahavad arvutit, mida saab kasutada multimeedias ja mängimiseks. Dell Inspiron sülearvutid on väga hea valik neile, kes tahavad teha tööd, vaadata filme ja palju muud. Dell Latitude ja Dell Vostro seeria sülearvutid on parimad äriklassi arvutid, mis võimaldavad teha tööga seotud toiminguid ilma probleemideta. Dell Alienware sülearvutid on parima tehnoloogiaga ning on mõeldud just neile, kes tahavad mängida mänge parima kvaliteediga. Dell sülearvutite seeriad Dell G3, Dell G5 ja Dell G7 on samuti mõeldud eelkõige mänguritele ning sülearvutitel on väga hea graafikakaart ja protsessor, mis muudab mängimise veelgi paremaks.

Milline sülearvuti valida

Kuna valik on suur ja lai, siis tuleks sülearvuti valida vastavalt vajadustele. Oleneb, mille jaoks tahetakse arvutit kasutada, kas töö tegemiseks või mängimiseks. Hea töö tegemise arvuti valimisel peaks vaatama peale välimuse ka arvuti sisu. Hea SSD kettaga sülearvuti võimaldab teavet töödelda palju kiiremini ning töö tegemine sujub palju paremini. Sülearvuti, millel on vähemalt 4 GB RAM-i ja millel on Intel i5 või i7 protsessor oleks väga hea valik tööinimesele kuid samas ka mängurile. Sülearvuti kaal mängib ka väga suurt rolli, kuna kergemat sülearvutit on endaga lihtsam kaasa võtta.  Dell Inspiron, Dell Latitude ja Dell Vostro seeria sülearvutid ongi ennekõike mõeldud neile, kes tahavad sülearvutit, millega on hea tööasju ajada ja ka filme vaadata. Mängurite sülearvutid võiksid olla natukene võimsamad, kuna tänapäevased arvutimängud nõuavad parema graafika ja protsessoriga arvuteid. Dell Alienware seeria sülearvutid ongi just mänguritele, kes tahavad mängida suurema ja parema graafikaga mänge. Intel i5 ja i7 protsessorid, suur mälu ja väga hea aku lasevad kõigil mängida oma lemmik mänge, parima kvaliteediga.

Miks valida Dell

Kuna Dell pakub laias valikus erinevaid tooteid väga hea kvaliteediga, siis leiavad kõik endale midagi sobivat. Dell on juba väga pikka aega tootnud parimaid sülearvuteid, mis võimaldavad teha kõike, mida hing ihkab. Lisaks leiab veel Dell toodete seast palju muud elektroonikat. Delli sülearvutid on väga ilusa välimusega ja peale selle ka väga vastupidavad. Lisaks on Dell sülearvutitel väga head näitajad- mälu, kõvaketas, ekraan, protsessor, graafika jne. Kõik sülearvutid on tehtud just selleks, et töö ja mäng sujuksid hästi. Kõik saavad nautida parimat kvaliteeti kasutades Dell sülearvuteid.