Informacija
Tootekataloog

Dell OptiPlex

Dell OptiPlex - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Dell kaupa. Hinnad algavad 552,07 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 19 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Dell Optiplex

Parim lauaarvuti, mida saate osta, on Dell Optiplex. Kuigi oma lauaarvuti ehitamine tagab alati parima jõudluse, on Optiplex parim arvuti, mida saate osta, olgu see siis kodus elutuppa või tudengi ühiselamu tuppa. Saate seda täpsustada võimsa Intel Core protsessoriga, kuid Dell pakub ka taskukohast baasmudelit. Dell pole aga ainus lauaarvutibränd ja on olemas veel mitmeid suurepäraseid võimalusi.

Millele on oluline arvuti valikul erilist tähelepanu pöörata?

Esiteks, kui vajate arvutit peamiselt töötamiseks, siis kontorisse või ökonoomne võimalus, mis on mõeldud tööks tekstide, graafika ja tabelitega, raamatupidamise ja muu töövooga, samuti tööks e-postiga ja Internetis . Ideaalne variant oleks vähese võimsusega 2-tuumaline protsessor (tänapäeval on ühetuumalisi aina keerulisem leida, aga kui ette tuleb, siis võib julgelt võtta), kõvaketas mahutavusega 80- 160 GB, samuti 1-2 GB muutmälu. Sobib ka tavaline videokaart, mis on emaplaadi sisseehitatud. Selle konfiguratsiooni jaoks sobib ideaalselt   300 W toiteallikas.

Teiseks, kui te kasutate arvutit töötamisega meedia failidega (pildi- ja fototöötlus, videotöötlus, helitöötlus) või mitte ressursimahukate mängudega meelelahutuseks, filmide vaatamiseks või Internetist surfamiseks, siis on arvuti palju nõudlikum ressursside suhtes: protsessor, RAM, kõvaketas – see kõik peab olema suurem. Siin on ka ilma välise videokaardita raske hakkama saada.

Kolmandaks, kui plaanite mängida videomänge, ei saa te ilma võimsa arvutita hakkama. Hind sõltub sel juhul ainult installitavate mängude nõuetest. Oluline on meeles pidada, et mänguarvutid on kõigi arvutiressursside suhtes praktiliselt kõige nõudlikumad. Mida kõrgem on mängu kvaliteet, seda parem peaks olema jõudlus kuna arvuti peab vastama tänapäeva mängude kõrgetele nõudmistele ruumilise heli ja kvaliteetse graafikaga. Samuti on oluline kaaluda, milline saab olema süsteemiüksuse korpus. Sellise mänguarvuti komplekti jaoks on vaja nii mahukat korpust kui ka kvaliteetseimat jahutust, sest vaevalt, et keegi tahaks kuulata "lennuki õhkutõusmise" sahinat ja müra. Mänguarvuti sagedane väljalülitamine termilise ülekoormuse tõttu pole samuti kellelegi vajalik.

Dell Optiplex 7010

Dell Optiplex 7010 näeb välja täiesti kompaktne ja väiksem kui tornarvuti. See on kindel ja usaldusväärne lauaarvuti, millel on korralik kiirus, võimsus ja tõhusus, et tulla toime teie igapäevaste töökoormustega.

Selle kompaktne vormitegur tagab kompromissitu jõudluse ja suure hulga salvestusruumi, et saaksite luua turvalise raamatukogu rohketest failidest, kaustadest, piltidest ja videotest.

Töölaual on kokku 10 USB-porti, mis asuvad taga ja ees, et tagada teie mugavuse jaoks hea ühenduvuse.

Mitmete juhtivate ekspertide ja tehnikahuviliste sõnul on Delli SFF-i lauaarvutite pakkumine mõistlik, kuna see toimib hästi vastavalt kasutaja ootustele.

Kuna see on taskukohase hinnaga saadaval, on see kättesaadav kõikvõimalike väikeettevõtete omanike, töötajate ja kodukontori kasutajate jaoks.

See on tõesti suurepärane valik ostjatele, kes otsivad oma põhiliste ja igapäevaste andmetöötlusvajaduste jaoks kulutõhusaid PC-alternatiive.

Kuigi bränd väidab, et Optiplex 7010 SFF lauaarvuti variant on ettevõtte tasemel arvuti, on paljudel muudel kasutajatel kui ka kontoritöötajatel või ettevõtete omanikel lauaarvutist palju eeliseid. Nende sõnul võib see Optiplexi mudel olla fantastiline valik kodukasutajatele, tudengitele või algajatele.

Optiplexi lauaarvutid on kõik hiljuti turule toodud ja seetõttu on need suurepäraselt varustatud CPU, RAM-i, HDD ja muude komponentidega.

Samuti pakuvad need elegantset disaini ja professionaalset väljavaadet, mis sobib ka teie töökeskkonnaga.Paljud neist on eelarvesõbralikud, et hinnata oma raha paari trendika funktsiooniga.

Enne Dell Optiplex 7010 ostmise kohta lõpliku otsuse tegemist peate välja selgitama täpsed vajadused töölaua igapäevaseks kasutamiseks ja määrama oma eelarve. Peale seda võite julgelt surfata ringi ja valida just see lauaarvuti, mis just teile sobiks. Edu!