Informacija
Tootekataloog

Dell Precision

Dell Precision - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Dell kaupa. Hinnad algavad 394,98 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 3 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Kuidas valida endale lauaarvuti?

Lauaarvuti - kas seda on vaja meie ajal, kui on olemas nutitelefonid, tahvelarvutid ja sülearvutid? Kas mul on vaja gaming arvutit või saan hakkama ka gaming sülearvutiga? Hoolimata kogu sellest küllusest, ei suuda ükski tahvelarvuti, sülearvuti ega nutitelefon statsionaarse arvutiga võistelda võimsuses, kiiruses, mälumahus. Seetõttu on personaalarvuti ka tänapäeval vajalik tõsiseks tööks, õppimiseks või mängimiseks ning on väga aktuaalne ka kontoris kui iga töötaja töökoha asendamatu atribuut.

Universaalne lauaarvuti on kõige tuttavam süsteemiüksus, millesse on kokku pandud kõik arvuti komponendid ning millega on ühendatud monitor, klaviatuur, hiir, Internet ja kõlarid. Selle peamine eelis on täiendatavus. Saate hõlpsasti uuendada, asendada mis tahes süsteemi komponente, näiteks installida võimsama protsessori, videokaardi või lisada mälu. Väärib märkimist, et juhtivad kaubamärgid nagu Dell püüavad endiselt oma toodete suurust vähendada, nii et moodne "töölaud" oleks enamasti kompaktsem kui viis aastat tagasi. Üks selliseid variante on Dell Precision 3240 Compact, mis on üsna väike, kuid annab sama võimsust, kui samasugused suuremad lauaarvutid.

Millest alustada?

Alustuseks soovitame teil otsustada, mis eesmärgil te oma arvutit kasutate. Kui need on standardsed stsenaariumid - Internet, dokumendid, pluss mõned mängud, siis on valik tõeliselt lai - saate osta peaaegu iga arvuti ja selle võimalustest piisab. Kui teile meeldib mänge mängida, pöörake valikule erilist tähelepanu gaming sortimendile. Võimas riistvara ja spetsiaalsed komponendid rõõmustavad teid virtuaalsete lahingute väljadel. Kui hindate kompaktsust, vaadake monoblokke, mis laual palju ruumi ei võta või hankige isegi Compute stick – teleriga ühendatav USB-mälupulk. Kui vajate programmide nagu Photoshop ja muud igapäevaselt Dell Precision võiks olla üks nendest arvutitest, mis sobiks selleks tööks väga hästi.

Kui suurest võimsusest piisab?

Kaasaegne arvuti on seade, mis on loodud vastama kasutaja kõige erinevamatele vajadustele, mistõttu pole vaja energiat säästa. Loomulikult määratleb igaüks meist oma kriteeriumid selle kohta, mis on "piisavalt võimas arvuti", kuid pakume välja kolm kõikehõlmavalt tasakaalustatud võimalust:

Tänase päeva miinimum: Intel Core i3 protsessor sagedusega 2,5 GHz, 4 GB muutmälu, 500 GB kõvaketas, integreeritud Intel HD Graphics.

Keskklass: Intel Core i5 või AMD Ryzen protsessor sagedusega kuni 3 GHz, 8 GB muutmälu, 120 GB SSD pluss tavaline 1 TB kõvaketas, Nvidia või AMD Radeoni videokaart 1 GB oma mäluga .

Tipptasemel: uusima põlvkonna Intel Core i7 või AMD Ryzen protsessor sagedusega üle 3 GHz, 16 GB muutmälu, 240 GB SSD pluss tavaline 2 TB kõvaketas, võimas Nvidia või AMD Radeon premium videokaart koos 2 GB sisemäluga.

Muidugi on tagasihoidlikumaid võimalusi näiteks Intel Atomi protsessoritel, mis võivad samuti töötada ja nende omanikele meele järele olla ja palju võimsamatel masinatel, mis on loodud eelkõige mänguritele.

Missugune operatsioonisüsteem?

Operatsioonisüsteem on kõige olulisem programm, mis määrab arvuti töö, selle võimalused ja mugavuse astme.

WINDOWS

Windows 10 tulekuga müüakse valdav enamus arvuteid selle operatsioonisüsteemiga. See on kõige populaarsem ja mitmekülgsem variant: see sobib kontoritööks, mängudeks ja professionaalseks tegevuseks igas suunas.

LINUX

Tasuta avatud lähtekoodiga OS. Üldiselt on see täiesti toimiv variant, eriti kui on vaja raha kokku hoida ja on valmisolek pühendada veidi aega õppimisele ja uue süsteemiga harjumisele. Seda eristab kõrge stabiilsus ja kaitse viiruste eest, kuid Linuxi jaoks on väga vähe mänge.

DOS

On olemas täielikud arvutikomplektid, millel pole installitud OS-i (tähistatud kui Free DOS, No OS jne). Sellised valikud sobivad hästi neile, kes kavatsevad OS-i iseseisvalt installida.