Informacija
Tootekataloog

Digitaalsed diktofonid

Digitaalsed diktofonid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Sony, Olympus kaupa. Hinnad algavad 57,11 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 8 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Diktofonid

Edisoni fonograafi silinder (leiutatud 19. sajandil) oli esimene usaldusväärne salvestusseade, mis tegi võimalikuks transkriptsiooni. Tegelikult aitas see leiutis viia transkriptsiooni täpsuse uuele tasemele, mida varem polnud nähtud.

Tänapäeval on diktofonid jõudnud kaugele. Olenemata sellest, kas teil on vaja heli salvestada töökoosoleku, loengu või intervjuu jaoks, on diktofon üks parimaid äritööriistu. Kuigi turul on ka teisi valikuid, pakub helisalvesti teile tippkvaliteediga taasesitusheli, mis on kompaktne ja kerge, et seda oleks mugav kaasas kanda, suhteliselt odav, võime salvestada sadu tunde ja salvestusi hõlpsalt arvutisse üle kanda.

Kuna turul on palju erinevaid kõnesalvestusseadmeid, võib teie vajadustele vastava õige valimine tunduda väljakutsena. Kas ostate sellise, millel on hääletuvastustarkvara? Kui palju mälumahtu vajate? See juhend aitab teil teada saada, mida kvaliteetse helisalvesti puhul otsida.

Kuidas teha kindlaks missugune mulle sobib?

Lõppkokkuvõttes sõltub see teist ja stsenaariumidest, mille puhul peate salvestama. Siiski on mõned põhiküsimused, mida saate endalt küsida, et aidata leida teie vajadustele kõige sobivam diktofon.

- Millistes seadetes te salvestate?
- Kas salvestate väljas? Sees?
- Kui suur või väike tuba on?
- Kuidas on akustikaga?
- Kas kõlareid tuleb mitu? Kas on mikrofon?
- Millised konkreetsed funktsioonid muudavad teie elu lihtsamaks? Näiteks kas salvestate hämaras valgustatud kohtades või öösel? Kui jah, siis on taustvalgustusega ekraaniga seadme ostmine teie päästmine.
- Miks salvestate? Kas teil on idee ise jäädvustada või loodate salvestise transkribeerida? Kui salvestate ainult endale, võite mõne funktsiooni osas rohkem järeleandmisi teha. Kui teie või keegi teine ​​transkribeerib heli, peaksite pöörama suurt tähelepanu heli ja taasesituse kvaliteedile.
- Kui tihti te salvestate? Kui plaanite salvestada üsna regulaarselt, aitab laetavate akudega seade raha säästa.

Kas on kõige parem valida odavaim?

Lihtsamalt öeldes ei. Kuigi turul on palju salvestusseadmeid, sealhulgas teie nutitelefon, pole kõik võrdsed. Muidugi saavad kõik salvestada, kuid kas kuulete heli taasesitusrežiimis?

Mõnikord maksavad kõige odavamad seadmed pikemas perspektiivis rohkem. Olenemata sellest, kas põhjuseks on aku madal tööiga ja pidev vajadus osta uusi akusid, kallid lisandmoodulid (nt kõrvaklapid), mis võivad salvestusseansi ajal abiks olla, või varuosad, kuna teie seade ei pea vastu tavalist kulumist. , võivad kõik need üksused tunduda odavad, kuid võivad kiiresti kokku tulla.

Päeva lõpuks sõltub helisalvesti hind selle pakutavatest funktsioonidest. Pidage meeles, et kõrge helikvaliteediga salvesti kipub töötama odavama poole pealt. Hinda oma eelarve piires hoidmiseks soovitame teil otsustada, milliseid funktsioone te diktofonil kindlasti vajate (sellest räägime hiljem). See aitab teil valikut kitsendada ja annab teile hea hinnangu hinnapunkti kohta. Isegi kui teil on väike eelarve, saate osta hea kvaliteediga diktofoni.

Heli kvaliteet

Nii heli- kui ka salvestuskvaliteet määravad, kui selged salvestised osutuvad. Mikrofoni kvaliteet ja kõrgem bittide arv sekundis (bitikiirus) võivad samuti teha kristallselge salvestusheli.

Mõned digitaalsed heliseadmed võivad sisaldada muutuvat salvestusseadet. See tähendab, et vaid ühe nupuvajutusega saate salvestada vajaliku helikvaliteedi. Näiteks kõrgema klassi makid suudavad isegi kontserdisaalist toota teravaid ja selgeid salvestusi.

Mugav kandmine

Erineva kuju ja suurusega salvestid on tavaliselt nutitelefoni suurused ja kaaluvad umbes paar untsi. Kui otsite lisafunktsioonidega seadet, võivad need olla veidi suuremad ja raskemad.

Kokkuvõte

Müügis on erinevaid firmasi alustated Sony kuni Olympus mudelitest. Seetõttu varuge aega ning pärast seda, kui otsustate milliseks otstarbeks teil diktofoni vaja on alustage sirvimist meie veebipoes ja loodame, et leiate sobivaima helisatvesti endale.