Informacija
Tootekataloog

Ehitatakse välilaternaid

Ehitatakse välilaternaid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Rabalux kaupa. Hinnad algavad 19,37 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 42 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Välisvalgustus on element, mis määrab teie kodu välimuse ja tunde õhtul. Kui teil on ilus välisilme ja hämmastav haljastus, peaksite öösel oma kodu need omadused esile tõstma. Võite avastada, et teie kodu näeb öösel isegi parem välja kui päeval.

Välisvalgustuse valiku üle otsustamine on protsess, mis nõuab aega ja uurimistööd. Müügis on nii palju valgustusvõimalusi ja erinevaid tooteid. Lihtne on teha vigu või kahetseda, kui te ei uuri oma projekti põhjalikult.

Miks on välisvalgustus oluline?

Piirake territoorium – esmamulje öösel võib anda hea mulje, kui külalised teie koju saabuvad. Samuti paneb need külalised rohkem olla teretulnud, kui nad saabuvad teie maja ette.

Turvalisus – välisvalgustuse üks peamisi eeliseid on täiendav turvalisus. Politseiuuringud näitavad selgelt, et hästi valgustatud kodu hoiab ära kurjategijate võimaliku sissemurdmise teie koju. Välisvalgustuse kujundamise nipp seisneb selles, et valgustus näib olevat õhkkonda tekitav, lisades samal ajal turvalisust. See tähendab, et te ei valgusta lihtsalt prožektorit vastu oma maja külge.

Kodu väärtus – Kui välisvalgustus on tehtud õigesti ja on kooskõlas ideaalselt kujundatud haljastusega, võib välisvalgustus tõsta teie kodu väärtust. Kinnisvarakuulutustes näeme sageli lisatud õhtuseid pilte, et anda potentsiaalsetele ostjatele aimu, milline väljast öösel välja näeb. Need pildid on sageli kodu müümisel võtmekomponendiks. See võib olla erinev, kui potentsiaalne ostja kaalub teie kodu teise vastu.

Tuvastage oma välisvalgustuse toiteallikas

Mõelge välja, kuidas kavatsete oma välisvalgusteid toita. Siin võib olla kaks võimalust kahele:

Madalpinge LED – kui teil on mõõdukas või piiratud eelarve, peaksite kindlasti kasutama madalpinge LED-välisvalgustit. Need on teie kõige paremini toimivad valgustid ja kestavad kõige kauem. Kui soovite, et teie välisvalgustuse projekt näeks õige välja, peaksite selle valima. 

Päikesepatareiga välisvalgustus – kui teil on väike eelarve, võite valida päikesepatareiga valgustuse. See oleks kõige odavam, kuid samas ka kõige vähem soovitatav valik. Valgustid on odavad, neid on lihtne paigaldada ja sageli ei pea need vastu terve öö. Päikesevalgustid ei anna sageli piisavat valgust selle jaoks, mida proovite saavutada. Kuid need on teie ainus võimalus, kui teil on välisvalgustuse projekti jaoks piiratud rahalised vahendid.

Planeerige oma välivalgustusprojekt

Tehke palju uurimistööd ja koostage seejärel täielik plaan mitte ainult selle kohta, kuidas valida välisvalgustit, vaid ka selle kohta, mida on vaja nende paigaldamiseks ja kuhu te soovite seda paigaldada, kas majale, lakke või seinale. Teatud välisvalgustusvõimaluste paigaldusnõuded võivad mõjutada teie otsust, millist neist valida. Samuti soovite veenduda, et kõik teie valitud tuled on ühilduvad ja neid saab võimaluse korral toita sama kaabliga.

Vaadake teisi kodusid öösel

Sõitke öösel ringi, et näha, milline on teie piirkonna teistes kodudes välivalgustus. See aitab pakkuda teile ideid ja aitab ka kindlaks teha, mis teile ei meeldi. Vaadake, mis tüüpi valgusteid on teistes kodudes. Vaadake kohtvalgusteid ja maastikukujunduses olevaid väiksemaid valgusteid,ja liikumisanduriga valgusteid,  mis pakuvad ümbritsevat või aktsentvalgustust. Pöörake tähelepanu ka posti- ja sissepääsutuledele.

Joonistage oma välisilme skeem

Järgmine samm teie planeerimisprotsessis on joonistada oma välisilme diagramm. See võib olla väga lihtne ja lihtsalt tehtud pliiatsi ja paberiga. Lisage oma joonisele puud ja põõsad. Seda saab kasutada mallina välisvalgustuse kujundamise alustamiseks. Kasutage värvilisi markereid, et asetada punktid kohtadesse, kus soovite kasutada igat tüüpi välisvalgustusseadmeid.

Kokkuvõte

Kui järgite plaani, saate hõlpsalt aru saada, kuidas välisvalgustit valida. Võite avastada, et planeerimis- ja valikuprotsess võib tegelikult võtta kauem aega kui installimine. Loodetavasti aitasime teil teha otsuseid, mis teie kodu välisilme jaoks kõige paremini sobivad.