Informacija
Tootekataloog

Elektriahjud

Elektriahjud - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu G3Ferrari, First Austria, Adler, Caso, Severin kaupa. Hinnad algavad 41,31 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 74 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Elektriahjud

Kui olete endale valimas uut ahju, siis võivad olla teile sobilikud tooted elektriahjud. Saate hõlpsalt enda vajadused rahuldatud ning toidu küpsetatud. Kuna oma suuruselt on sellist tüüpi ahjud pigem väikesed, siis ei ole teil vaja kööki valmistamaks maitsvat ahjurooga. Küll aga tasuks jälgida, millise suurusega ahju ostate, sest mõned ahjud võivad olla nii minimalistlikud, et ei täida teie soove. Tegemist on alternatiivse lahendusega klassikalisele suurele ahjule. Sellisel väikest tüüpi ahjul on aga mitmeid eeliseid. Esiteks suudab see kiiremini temperatuuri saavutada, kuna ruumala on oluliselt väiksem. Samuti on tegemist tootega, mis on eelarve suhtes mõistlik ning saate kokku hoida. Samuti sobib see kasutamiseks näiteks suvilas või mõnes paigas, kus te ei viibi koguaeg. Kõik vajalikud toimingud on võimalik lihtsalt teostada ning peale hooaja lõppu, suvilate puhul, saate selle endaga kaasa võtta ning hoiustada turvalises kohas.

Miks eelistada mini ahju?

Põhjuseid selleks on mitmeid, kuid peamiseks on kompaktsus ning mobiilsus. Kui olete endale korterisse või majja ehitamas kööki, siis ilmselgelt lisate suure korraliku ahju juba komplekti, kuid kui eelarve ei võimalda, siis on alternatiiviks mini tüüpi ahi. Keskmise inimese vajadused rahuldab antud ahi ära ning toit on täpselt sama maitsev nagu suures ahjus küpsetatud. Oleme veendunud, et elektriahi on ka vastus, kui olete näiteks tudeng ning väga kitsa eelarvega. Toitumine on meie igapäevastes tegevustes äärmiselt oluline, ning selle arvelt järeleandmisi teha ei ole mõistlik. Soe ja värske toit aitavad tagada parema tervise ja olemise. Oleme märganud ka tõusutrendi klientide seas, kes soovivad elektriahju kasutada vaid vähestel juhtudel ning sellel põhjusel on ka müük oluliselt tõusnud. Inimeste kiire elutempo juures jääb järjest vähem aega söögi pikaks valmistamiseks. Kasutatakse palju variante, mis välistavad koduse kokkamise, kuid pikas perspektiivis on tegemist kuluka või ebatervisliku lahendusega.

Funktsioonid

Võiks küll arvata, et kuna tegemist on nii minimalistliku ahjuga, siis kannatavad funktsioonid kõvasti, kuid tegelikult see nii ei ole. Sõltuvalt konkreetsest mudelist on funktsioonid väga erinevad ning valikus on väga palju erinevaid variante. Tegemist on väikeste mõõtmetega tootega, kuid olemas on erinevad küpsetamise funktsioonid, taimer, valgustus ja veel palju muudki. Tooted ise on soodsad, võrreldes suurte ahjudega, kuid leiame, et oma omaduste poolest nad alla ei jää. Loomulikult, kui olete köögis oskuslik kokkaja, siis võib teil tulla puudu funktsionaalsusest, kuid keskmise inimese vajadused on kindlasti kaetud. Soojenemiseks kulub vähe aega, seega saate seda kasutada ka eelmise päeva toidu soojendamiseks või uuesti küpsetamiseks, valikuid on mitmeid, ning peate ise järgi proovima saamaks teada see kõige õigem lahend.

Korduma Kippuvad Küsimused

Iga tootega tekib inimestel küsimusi ning anname endast parima, et klientidele igakülgselt abiks olla. Järgnevalt proovime vastata mõnele enimlevinud küsimusele.

·         Kas elektriahi on kallis?

Kindlasti ei ole tegemist kalli tootega, kui seda võrrelda tavalise ahjuga. Saate oluliselt soodsamalt endale ahju, millega toitu valmistada.

·         Kui palju toitu saan korraga ahju panna?

Sellele küsimusele on kahjuks vastata keerukas, kuna ahjude suurused on erinevad. Küll aga saate tootekirjeldusest teada ahju mahu, ning vastavalt sellele saate ise vaadata, milliseid toite valmistada saate.

·         Miks eelistada elektriahju tavalisele ahjule?

Peamiseks erinevuseks on hind, mis on minimalistlike elektriahjude puhul oluliselt soodsam ning sobib hästi näiteks üliõpilastele.