Informacija
Tootekataloog

Elektrigrillid

Muud kategooriad: Elektrigrillid

Grillid

Antud kategooriast leiate palju erinevaid grille, mis peamiselt töötavad kõik elektri abil. Lühidalt öeldes on tegemist tootega, mille nimetus on elektrigrill. Oma omadustelt on tegemist sarnase tootega tavalisele grillile, kus kuumust annavad söed. Kindlasti on see teie jaoks parim variant, kui elate korteris, kuid soovite siiski grillida. Enamikes kortermajades on keelatud kasutada gaasigrille ja loomulikult lahtise tule peal küpsetamine ei tule kõne alla. Meie laiast tootevalikust leiate endale palju erinevaid tooteid. Peamiselt erinevad tooted oma suuruse ja funktsionaalsuse poolest. Mida kallim on toode, seda rohkem funktsioone sellel ka on. Näiteks osad tooted võimaldavad teil sulatada ka külmutatud tooteid. Seade töötab madalamal temperatuuril, et tungida liha keskele ning seda ühtlaselt sulatada. Peale sulatamist saate seda vajadusel maitsestada ning alustada küpsetamisega. Mida aga jälgida grilli kasutamisel ning kuidas seda hooldada – seda vaatame järgmistes lõikudes.

Puhastamine

Üldiselt võib öelda, et kõiki grille on võimalik lihtsalt puhastada. Soovitame seda teha kohe peale plaatide jahtumist, sest vastasel juhul kuivab toit sinna külge ning peate seda tugevalt leotama. Sõltuvalt mudelist on võimalik plaate ka eemaldada ning pesta nõudepesumasinas. Selle kohta saate täpsemalt lugeda tootekirjeldusest ja juhendist. Grillid on valmistatud spetsiaalsetest materjalidest ning vältida tuleks plaatide kraapimist tugeva metallist harjaga, sama kehtib ka nugade ja kahvlite kohta. Sellisel viisil võib oluliselt kahjustada pinda ning rikkuda kogu grilli. Tugevalt määrdunud plaatide korral soovitame neid eelnevalt leotada ning peale seda pesuvahendi ja nuustikuga hõõruda. Peale puhastamist tuleks plaadid ilusti kuivatada ning asetada grilli peale tagasi. Selliselt toimides võite olla kindel, et äkilise grillimise soovi peale saate kiiresti reageerida ning teil on puhas grill.

Populaarsed tootjad

Meie tootevalikus olevatest tootjatest on vaieldamatult kõige populaarsem Tefal. Väga palju erineva suurusega mudeleid, mis aitavad grillimise muuta äärmiselt nauditavaks. Lisaks võite leida Höfats ja Cube tooteid, mis on samuti mõlemad kvaliteetsed ning tugevad kaubamärgid. Võib arvata, miks Tefal on nii populaarne. Vastus sellele on lihtne – peale pikka arendust on nad toonud turule toote, mis suudab valmistada äärmiselt sarnase küpsemisega liha, kui seda võrrelda tavalise tule peal küpsetatud lihaga. Eeliseks on veel ka see, et liha jääb mahlane ning ei kuiva ära. Loomulikult sõltub palju ka inimesest, kes tegeleb küpsetamisega, kuid üldiselt võib öelda, et see on lihtne tegevus ning sellega saab hakkama ka inimene, kes varem grillinud ei ole. Tefal grillide puhul on veel äärmiselt mugav kogu konfiguratsioon. Erinevate toodete jaoks on olemas erinevad seaded ning peale kasutusjuhendi lugemist võib teid nimetada peaaegu spetsialistiks.

Mida küpsetada grillil

Kuna tegemist on küllaltki uuendusliku tootega, siis on paljudel küsimus, et mida on võimalik antud grilliga küpsetada. Vastus sellele on lihtne – kõiki samu tooteid, mida ka tavalise grilliga. Ideaalselt sobivad näiteks erinevad lihad, juurviljad, kuid samas ka võileivad. Oma olemuselt ei erine toode väga palju võileibadele mõeldud grillist, kuid on lihtsalt võimsam. Komplekteerige oma võileib erinevate komponentidega ning asetage plaatide vahele. Mõne minuti pärast saate endale värskelt küpsetatud ja krõbeda võileiva. Samuti sobivad grillimiseks ka erinevad juurviljad ja muud tooted, mida te harilikult küpsetaksite pannil või lõkkel. Samuti ei ole keelatud erinevate toiduainetega eksperimenteerida – äkki leiate midagi äärmiselt maitsvat, mida saate hiljem ka sõprade ja tuttavatega jagada.