Informacija
Tootekataloog

Elektrilised hambaharjad

Muud kategooriad: Elektrilised hambaharjad lasteleIrrigaatorid

Elektrilised hambaharjad

Seoses järjest kiirema ja mugavama eluga soovivad inimesed saada kõik hommikused tegevused tehtud võimalikult kiiresti ja efektiivselt. Loomulikult tulevad abiks elektrilised seadmed. Ilmselt on paljud oma kodus tavalise hambaharja vahetanud elektrilise toote vastu, sest efektiivsuse vahe on lihtsalt nii suur. Enda hügieeni eest hoolitsemine on äärmiselt oluline ning endale toodet valides tasub pigem teha suurem investeering kui väike. Pikas perspektiivis on kindlasti mõistliku otsusega, sest hambaravi hinnad on väga kõrged. Kindlasti ei tohiks endale soetada toodet, mis teeb teie hammastele kahju – õnneks meie laias valikus selliseid tooteid ei ole. Samuti tuleb tooteid kasutada korrektselt ning vastavalt juhendile. Vastasel juhul võite tekitada endale pöördumatuid vigastusi, mida tegelikult on äärmiselt lihtne vältida. Meie laiast valikust leiate kõige populaarsemad kaubamärgid ning nende erinevad tooted ja mudelid.

Populaarsed kaubamärgid

Tiheda konkurentsi tõttu soovivad kõik tootjad olla parimad ning seda loomulikult klientide säilitamiseks ja juurde võitmiseks. Elektrilised hambaharjad on oluliselt paremad, kui tavalised klassikalised hambaharjad ning selle tõestuseks on näiteks Oral B teinud palju erinevaid katseid. Sama ajaga suudab elektriline hambahari tagada kordades parema tulemuse. Lisaks tasub kindlasti mainimist ka Philips, kes on praktiliselt kõikides valdkondades esindatud. Tänu suurtele kogemustele ja käibele saavad nad investeerida palju raha tootearendusse. Tugev tootearendus aga on aluseks hea toote väljatöötamisele ning tänu sellele on nad tänasel päeval väga paljudes valdkondades tipus. Sama põhimõte kehtib ka Braun kaubamärgi kohta, kes on tuntud oma hea kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. Tooted on ilusad, töökindlad ning teevad oma tööd täpselt nii nagu peavad. Kui valida välja parim toode, siis selleks peate proovima erinevaid tooteid, kuniks leiate endale sobiliku. Inimeste eelistused on erinevad, ning täpselt samuti on erinevad ka toodete funktsioonid.

Elektrilise hambaharja eelised

Ilmselt kõige suurimaks eeliseks võrreldes tavalise hambaharjaga on mugavus. Harjased käivad ringi või liiguvad üles-alla ning teie ülesandeks on liigutada seade soovitud kohta. Saate hõlpsalt puhastada terve oma suu kõigest mõne minutiga. Samuti pääseb elektriline hambahari ligi paikadele, kuhu tavalise hambaharjaga on keeruline jõuda. Kindlasti tasub mainimist ka minimalistlik harjapea, mis võimaldab ligipääsu väga kitsastesse paikadesse. Olgu selleks, siis tagumised hambad või hoopis mõni muu paik. Tihti kipuvad inimesed ka hambapastat üle doseerima, mis tähendab seda, et peate tihedalt ostma endale uue hambapasta. Kuna elektrilisel hambaharjal on pea väike, siis ei ole teil võimalik kuidagi liiga palju hambapastat sinna panna. Loomulikult on ka eeliste kõrval mõned väikesed miinused. Näiteks peate veenduma, et teie hambahari oleks laetud. Vastasel juhul tekib olukord, kus aku on tühi ja hambaharja korrektselt kasutada ei ole võimalik.

Korduma Kippuvad Küsimused

Meie seas on palju inimesi, kes kasutavad veel klassikalist hambaharja, kuid tegelikult sooviksid proovida midagi uut. Tänu sellele tekib ka palju küsimusi, millele oleme lahkelt vastused andnud.

·         Kui kaua aku tavaliselt kestab?

Üldiselt on elektrilised hambaharjad kiiresti laetavad, ning mõistlik oleks seda teha peale iga kasutamist. Sellisel viisil ei pea te kunagi muretsema tühja aku pärast.

·         Kas harjapead on võimalik vahetada?

Loomulikult on võimalik seda vahetada – lausa kohustuslik on seda mõne aja tagant vahetada.

·         Miks elektriline hambahari paremini peseb?

Esiteks töötab see elektri pealt, mis tähendab seda, et see suudab teha sekundis rohkem pöördeid, kui te muidu käega teeksite.