Informacija
Tootekataloog

Hambahari PHILIPS HX6322/04

 
Viide
215775
42,98 €
 
Tarne: 1-5 TP.
Laos
Pikendatud garantii
Pikendatud garantii
või
Pikendatud garantii (toote vahetusplaan)
või
Tarne Omniva pakiautomaatidesse ( 2,98 € )
Tarne Omniva kulleriga ( 3,99 € )
Tarne DPD kulleriga ( 4,99 € )
Tarne DPD pakiautomaatidesse ( 3,99 € )
Tarne Venipak kulleriga ( 3,99 € )
Tarne Venipak pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Tarne Smartpost pakiautomaatidesse ( 2,99 € )
Omadused
TootjaPhilips
Võimsuse reguleerimine2 võimsusastet
Maksimaalne pöörete arv minutisKuni 62 000 harjaliigutust minutis.
ToiteallikasAku
Otsikute arv (tk)2
Hambaharja tüüpLaste hambahari
Garantiiperiood24 kuud
Toote kategooriaHambaharjad


Erandlik algus heade harjumuste kujundamisel kogu eluks


2 režiimi

2 harjapead

Sisseehitatud Bluetooth®-funktsioon

Treeningprogramm


Interaktiivne programm tekitab lastes huvi hambapesu vastu
Rakendus Philips Sonicare For Kids sünkroonib teie laste hambaharjaga. See tutvustab suuhooldust mängu vormis. Harjamise õpetaja julgustab hambaid pesema kauem ja paremini. Iga seanss algab selgete visuaalsete juhistega õige puhastusmeetodi kohta ja seejärel kontrollib programm, kuidas tulemusi saavutatakse. Õppimine on lastele lõbus ja vanemad saavad katsete vahepeal näha, kuidas lastel läheb.


98 protsenti vanemad väidavad, et lapsed pesevad selle programmi abil hambaid kauem ja paremini
Philips Sonicare For Kidsi hambaharja ja rakendusega õpivad lapsed ise õiget hammaste harjamist tundma. Rakendus sünkroonib Bluetoothi kaudu lapse hambaharjaga. See näitab õigeid puhastusmeetodeid ja -tulemusi. Lapsed näevad, kas nad pesevad hambaid hästi, ja saavad heade tulemuste eest suurepäraseid tasusid. 98 protsenti küsitletud lapsevanemad ütlevad, et seda harivat ja tõhusat programmi kasutades pesevad lapsed hambaid kauem ja paremini. See on lõbus viis aidata lastel arendada häid suuhooldusoskusi kogu eluks.


Heade tulemuste eest ainulaadsed auhinnad


Meie väljatöötatud Philips Sonicare For Kids hambahari ja rakendus andsid teile hammaste harjamisel täiesti uue vaatenurga. Saates on peategelaseks Sparkle, kangelane, kellele meeldivad väga puhtad hambad. Lapsed hoolivad Sparkle'ist ja programmi harjamise õpetajad kutsuvad neid üles harjama kauem ja paremini. Iga kord, kui pesete hambaid korralikult, muutub Sparkle rõõmsamaks ja iga edukas seanss on premeeritud. Lapsed saavad Sparkly kaunistamiseks tarvikuid avada või tervisliku Sparkly jaoks toitu võita. Vanemad saavad valida, milliseid auhindu lastele anda.


Jälgige puhastusaega isegi siis, kui te rakendust ei kasuta


Bluetooth-funktsiooniga Philips Sonicare For Kids hambaharjaga jälgib programmitaimer hambapesu reaalajas. See tuvastab, millal puhastusseanss algas, peatus ja lõppes. Tänu integreeritud mälule ja hambaharja käepideme ajatemplitele saab salvestada kuni 20 harjamise seansi andmeid, kui programmi ei kasutata. Järgmine kord, kui avate rakenduse, sünkroonitakse andmed rakenduse kalendriga. Heade tulemuste eest saab ikka preemiaid koguda ja lapsed näevad, kui kaugele nad on edasi arenenud.KidTimer ja KidPacer tagavad korraliku harjamise kogu eluks


Et õpetada neile, kuidas õigesti hambaid harjata, ühendub Bluetoothiga elektriline hambahari Philips Sonicare For Kids rakendusega ja aitab lastel hambapesu aega järk-järgult pikendada. Eesmärk on jõuda hambaarsti soovitatud kahe minutini. Rakendust kasutades saavad lapsed jäljendada rakenduse õpetajat, kui ta hoolikalt hambaid peseb. Õpetaja julgustab teie lapsi koristusaega pikendama. Kui lapsed pesevad kauem, saavad nad auhinnaks Sparkly, kes naudib oma tõeliselt puhtaid hambaid. See on lõbus õpe, mis arendab häid harjamisoskusi kogu eluks.

 

Dünaamiline puhastustegevus suunab vedelikud hammaste vahele


Kui lapsed koristavad, ei maga ka meie Sonicu tehnoloogia. Tänu ainulaadsele liikumisele puhastab Philips Sonicare elektriline hambahari õrnalt ja tõhusalt hambavahesid ning puhastab igemeid. Üle 500 impulsi minutis kompenseeritakse laste arengu ajal muud puudujäägid. Tänu sellele tehnoloogiale on Philips Sonicare For Kids hambahari kuni 75% tõhusam kui teised tavalised hambaharjad, seega on hambaarsti külastuste tulemused iga kord paremad.


Lõbusad vahetatavad kleebised individuaalseks kohandamiseks


Lõbusate kleebiste abil saavad lapsed valida, kuidas nende hambahari välja näeb. Igast hambaharjakarbist leiab lapsed kaheksa vahetatavat kleebist, mida nad saavad kasutada oma hambaharja välimuse loomiseks ja seda millal iganes vahetada. Samuti saab muuta rakenduse tegelase välimust, nii et Philips Sonicare For Kidsi eesmärk on soodustada head hambaravi ja teha seda lõbusal viisil.


Kahe lapsesõbraliku toiterežiimiga muutub puhastamine õrnaks ja tõhusaks


See elektriline hambahari sobib erinevas vanuses lastele, kuna töötab kahel võimsusrežiimil: väiksema võimsusega ja suurema võimsusega lastele.


Peasid on 2 suurust


Philips Sonicare elektrilisel hambaharjal on 1 standardsuuruses harjapea. Saadaval on ka väiksem pea suurus. Philips Sonicare for Kids harjapea suurused on spetsiaalselt loodud hammaste õrnaks puhastamiseks ja kaitsmiseks laste kasvades.


Erinevate hoidmisviiside ehitamine vanematele ja lastele


Hambahari on ergonoomilise disainiga, et lapsed saaksid seda kasutada üksi või koos vanematega. Igal Philips Sonicare For Kidsi hambaharjal on nutikalt disainitud käepide, mis muudab hambapesu mugavaks nii vanematele kui ka lastele. Käepidet on kerge haarata ja väiksema käega liigutada ning selle pikkus võimaldab vanematel oma pisikesi aidata. Käepide on vastupidav, mistõttu on mugav seda püsti hoida või hambapastat peale kanda, kui hambahari on pikali.


Kummist harjapea on mõeldud noorte hammaste kaitsmiseks


Sellel elektrilisel hambaharjal on kasvavate hammaste kaitsmiseks kummipea.


Hambaarstid valivad need oma lastele


91 protsenti hambaarstid valivad oma lastele Philips Sonicare For Kidsi hambaharjad****

Kliendiarvustused selle toote kohta