Informacija
Tootekataloog

Elektrilised motorollerid

Elektrilised motorollerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., Kiti kaupa. Hinnad algavad 1 295,40 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 59 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Mis on elektriline mopeed?

Enamik tänapäevaseid mopeed tõlgendusi viitab mootoriga kaherattalisele pedaalideta sõidukile. Kui seda kontseptsiooni sammu võrra edasi viia ja võtta keskkonnasõbralikum lähenemine siis elektriline mopeed ehk elektriline roller kasutab energiaallikana bensiini asemel akusid. Enamike elektriliste mopeedide kiirus võib ulatuda kuni 50 kilomeetrini tunnis ja nende võimsus on 1 kuni 3 hobujõudu. Elektrilise mobiilsusega sõidukite spektri võimsal poolel sõidavad elektrilised mopeedid sarnaselt mootorrattaga, kuid pakuvad sõitjatele elektrilise tõukeratta kasutamise lihtsust. Need sobivad ideaalselt igapäevaseks kontorisse sõitmiseks, toidupoest mõne viimase hetke kauba kiiresti kaasa haaramiseks ja tihedast liiklusest ning ummikutest vaevata kõrvale hoidmiseks. Ja kuna elektrilised mopeedid on 100% akutoitel on need kulutõhusad ja heitmevabad.

Lisaks on elektrilistel mopeedidel mõned iseloomulikud disaini omadused, mis eristavad neid teistest elektrilistest sõidukitest. Neil on astmeline raam, kus sõitja istub madalamal istmel, asetab jalad põrandalauale enda ette ja ulatub käepidemeteni veidi kõrgemal. Tänu sellele on elektrimopeedidel mugavam sõidustiil, mida saab algajatele hõlpsasti kohandada. Elektrimopeedid on ideaalne sõiduk linnaelanikule, kes soovib iga päev linna piires vahemaal 20-25 kilomeetrit kohalikel teedel sõita või kasutada oma mopeedi alternatiivse sõidukina lühematel sõitudel, näiteks toidupoes või jõusaalis käimiseks.

Millega tuleb elektrilise mopeedi ostmisel arvestada?

Elektrimopeedi ostmisele mõeldes tuleb arvestada mõne teguriga: Elektrimopeedid sobivad suurepäraselt keskmise ulatusega distantsil 20-25 kilomeetrit pendelrändeks, kui vajad rohkem kiirust kui elektriline tõukeratas või jalgratas sulle suudab anda ja rohkem kulu- ja ajatõhusust kui autoga läbi liikluse sõitmine võimaldab. Kui sinu edasi-tagasi vahemaa on lühem võib alternatiivne elektriline sõiduk sobida paremini. Kuna elektrimopeedidega sõidetakse väljas ja suurematel kiirustel, pead kandma sõites sobivat turvariietust. See hõlmab kindlasti kiivrit, kuid soovitav on kanda ka kindaid ja jalanõusid.

Nagu kõik teised sõidukid, vajavad ka elektrimopeedid regulaarset hooldust ja osade väljavahetamist. Iga elektrisõiduki üks olulisemaid seadmeid on aku, mida tuleb regulaarselt vahetada. Lõpuks pead veenduma ka selles, et sul on piisavalt aku salvestusruumi, et hoida oma elektriline mopeed tervena, kui sa seda ei kasutata. Samuti on soovitatav kasutada kas esipiduri lukku, käepideme lukku või ketilukku, et kaitsta oma sõidukit paigal seistes võimalike varaste eest. Lisaks võib ilmastikukahjustuste minimeerimiseks olla hea mõte võtta rollerile/mopeedile peale kaitseks veekindel kate, eriti kui hoiad oma sõidukit väljas.

Elektrilise mopeedi kasutamise eelised

Elektrilise mopeedi omamisel on mitmeid eeliseid, millest olulisem on ehk lihtsam lühemate distantside läbimine. Oma väiksuse tõttu on elektrimopeedid paindlikumad kui autod ning võivad kergesti liiklusesse ja sealt välja sõita. See annab neile tõhusalt fooride tihedas liikluses eelised ja muudab linnas pendelrände lõbusaks, lihtsaks ja ummikute vabaks. Seda isegi tipptunnil. Enamikel elektrilistel mopeedidel on kaasas panipaik või istmeruum. See on eriti väärtuslik, kui soovid kasutada oma elektrisõidukit asjaajamiseks, toidukaupade kandmiseks või varude hoidmiseks.

Võrreldes autode ja mitteelektriliste sõidukitega on elektrilised mopeedid odavam kasutada, kuna laadimiseks kuluv elekter on suhteliselt odav. Erinevalt bensiinimootoriga mopeedidest kasutavad elektrilised mopeedid elektrimootorit, mis on töötamisel täiesti hääletu. See mitte ei paku ainult meeldivamat sõidukogemust, mis mõnikord tundub pigem hõljumisena kui sõitmisena, vaid suurendab ka sinu liikluses oleva olukorra teadlikkust, võimaldades sul paremini mõista ja tajuda seda, mis sinu ümber parasjagu toimub. Säästev elektriline mopeed on samm keskkonnasõbralikuma liikluse poole ja seda kasutades oled sina juba teel fossiilkütustest vabanemise poole.