Informacija
Tootekataloog

Elektrilised tõukerattad

Elektrilised tõukerattad - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Segway, Razor, Beaster Scooter, Denver, Xiaomi kaupa. Hinnad algavad 0,50 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 139 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Miks peaks elektriline tõukeratas olema osa elustiilist?

Kas oled kunagi kokku lugenud minuteid, mil istud oma autoga ummikus ja võrrelnud seda ajaga, mille jooksul saad tegelikult sõita? Rääkimata parkimiskoha otsimisest. Eriti tüütu võib olla tanklasse sõitmine, sest armatuuril hakkas punane tuli halastamatult vilkuma, just siis kui sa oled juba ummikute tõttu koosolekule hiljaks jäämas. Elektrilised tõukerattad lahendavad paljud nendest muredest. Need on mugavalt kokkupandavad, odavad ja sobivad nii täiskasvanutele kui ka lastele. Ja paljud inimesed on seda mugavust mõistnud, sest näiteks Xiaomi kokkupandav elektriline tõukeratas on järjest populaarsem valik, nende hind on soodne ning elektriliste tõukerataste müük aina kasvab.

Lühendad pikki sõiduaegu

Elektrilise tõukerattaga võib sinu päev alata hoopis teisiti kui autoroolis istumine. Elektrilise tõukerattaga liikumist on isegi sõiduks palju nimetada, sest see tundub rohkem nagu liuglemine. Viibid vabas õhus ja naudid liikumisvabadust. Kui lahkud kodust ja alustad liikumist punktist A punkti B, pead vaid veenduma, et elektrilise tõukeratta akud on täis, vajutama seejärel gaasi nuppu ja oledki juba teel. Liugled mööda ummikutest hõlpsalt ja saad kasutada rattateed, ilma et peaksid pidevalt tegelema tüütute fooridega või muretsema parkimiskohtade puudumise pärast. Tõenäoliselt jõuad oma koosolekule kohale õigeks ajaks.

Elektrilise tõukeratta omamine on tark investeering

Linnas auto omamine võib kaasa tuua palju varjatud väljaminekuid. Pead maksma parkimise eest, hoolitsema selle eest, et sul oleks kodu lähedal parkimiskoht, maksma iga-aastase hoolduse, kütuse, varuosade jms eest. Auto kasutamine võtab tihti rohkem ressursse kui toob sisse kasu, mida auto omamine sulle tagasi annab. 

Elektrilise tõukeratta omanikel on elu aga veidi lihtsam. E-tõukeratas ei kasuta heitgaasil põhinevaid kütuseid ja see on keskkonnale sõbralik ning tähendab, et sa ei pea oma elektrilist tõukeratas aeg-ajalt kütusega tankima. See ei vaja ka eraldi parkimiskohta, mis võib olla veel üks kergendus sinu rahakotile. Osad elektrilised tõukerattad on rakenduses kasutavate turvasüsteemidega, mis tähendab, et võid nad lihtsalt õue jätta, sest lõppkasutaja rakendusest saad selle lukustada ja akud endaga kaasa võtta. Isegi kui keegi proovib seda ilma loata liigutada, ei saa tõukeratast kasutada, rakendusse kuvatakse märguanne, rattad lukustuvad ja valvesignalisatsioon hakkab valju häält tegema.

Hooldus on ka palju lihtsam. Pead oma autot füüsiliselt täiustama uute osadega, et see uuesti uueks muuta. Elektriline tõukeratas, mis on ühendatud internetti, tähendab aga seda, et see saab oma uuendused õhu kaudu. Rakendusse saadetakse sulle ka teatisi, et teavitada sind vajalikest muudatustest. Jah, võrreldes teiste turul olevate e-tõukerataste kaubamärkidega, on sellise nutika elektrilise tõukeratta hinnaklass kõrgem, kuid samas kestab selline tõukeratas aastaid uuena ja seda ei pea igal aastal uuesti remontima.

Elektriline tõukeratas on mugav linnasisene sõiduvahend

Suur probleem linnas liikumisel on kõnnitee. Erineva pinnakatte ja kõrgete äärekivide ületamine võib olla keeruline, kuid elektrilise tõukeratta õhkrehvid pehmendavad tee konarusi. Lai jalgade alus aitab muuta sõidu stabiilsemaks ja võimaldab asetada jalad üksteise kõrvale. See annab sulle elektrilise tõukeratta peal olles turvatunde, ilma et peaksid kogu aeg tasakaalu hoidmise pärast muretsema. Kuna elektrilised tõukerattad töötavad elektritoitel, oled hetkega ja odavalt seal, kus olema pead. Ei mingit väntamist ega rasket füüsilist koormust.