Tootekataloog

Elektriradiaatorid

Bigbox.ee internetipoes Elektriradiaatorid müüjakse selliste kuulsate tootjate nagu Mill, Cecotec, Adler, First Austria, Cooper & Hunter kaupa. Elektriradiaatorid Hinnad algavad14,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 93 erinevat mudelit. Parempoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmise hõlbustamiseks. Toimetame selle kategooria sobiva toote toote kõrval märgitud tähtaja jooksul ja kui soovite tootele järele tulla, saate seda teha meie kontoris Kaunases.

Toote filter Puhasta

Hind
14 269
Tootja
rohkem ... vähem ...
Köetava ruumi pindala (m2)
rohkem ... vähem ...
Võimsus
rohkem ... vähem ...
Võimsuse reguleerimine
rohkem ... vähem ...
Värv
rohkem ... vähem ...
Soodusmüük
rohkem ... vähem ...
Filter

Toodete filter Tühjenda filtrid

Elektriradiaatorid

Soovite tuppa soojust lisaks, kuid ei tea täpselt millist toodet endale valida? Sellisel juhul võib olla lahenduseks elektriradiaator, mis suudab kiirelt ja mugavalt teie toa soojendada. Eriti hästi sobib toode näiteks vannituppa, kus on pidevalt niiske ning soovite õhku kuivatada. Liigne niiskus võib põhjustada erinevaid probleeme alustades ebameeldivast lõhnast ning lõpetades hallitusega. Meie laiast tootevalikust leiate väga palju erinevaid mudeleid igale maitsele ning oleme veendunud, et ka teie jaoks ideaalne toode on olemas. Oleme enda valikusse võtnud väga palju erinevaid mudeleid just selle mõttega, et pakkuda oma klientidele maksimaalne valikuvabadus. Soovite musta või valget toodet – pole muret, meil on need mõlemad olemas. Samuti on suuruste ja võimsuste valik äärmiselt lai ehk lühidalt öeldes on meie valikus olemas elektriradiaator igaks olukorraks.

Miks valida elektriradiaator?

Loomulikult huvitab meid kõiki hind. Mida soodsam on toode seda parem on seda osta ning kasutada. Kindlasti tasub jälgida ka kulu pikas perspektiivis, sest algne soodne ost võib lõpuks kujuneda oluliselt kallimaks lahenduseks. Kui võrrelda elektriradiaatorit näiteks õliradiaatoriga, siis võiks arvata, et tegemist on äärmiselt sarnaste toodetega, kuid tegelikult on elektriga töötavad seadmed oluliselt odavamad. Lisaks räägib elektriradiaatori kasuks ka selle minimaalne hooldus ja pikk vastupidavus. Puhurite puhul näiteks on eluiga küllaltki lühike ning purunemisel võib see endaga kaasa tuua väga palju erinevaid probleeme ja õnnetusi. Oleme märganud, et meie klientide seas on kõige populaarsemad tooted termostaadiga. Lühidalt öeldes saate ise reguleerida, kui palju sooja te antud olukorras soovite. Reguleerimise võimalus on alati hea, kuna keegi meist ei soovi liiga külma ega ka sooja tuba.

Millist radiaatorit valida?

Valimisel tuleb loomulikult jälgida erinevaid aspekte, ning neist ilmselt kõige olulisem on võimsus. Seadme võimsus peab olema otseselt seotud teie poolt köetava ruumi suurusega. Mida suurem on ruum, seda võimsamat seadet te ka vajate. Olukorras, kus näiteks teie vannituba on väike, siis ei pea te palju vaeva nägema ning selle ülesandega saavad hakkama praktiliselt kõik tooted. Kui soovite elektriradiaatorit riputada seinale, siis peate jälgima, et sellel oleks olemas soovitud ettevalmistus. Ise kinnitusi aretada ei ole kindlasti mõistlik mõte. Soovitame jälgida ka seadme elektritarbimist. Viimasel ajal on tootjate vahel konkurents muutunud äärmiselt tihedaks ning tänu sellele on palju investeeritud ka tootearendusse. Kõige uuemad tooted kulutavad minimaalselt energiat ning on äärmiselt tõhusad. Teemat lühidalt kokkuvõttes peate jälgima suurust, võimsust ning loomulikult ei tohi unustada ka disaini. Saadaval on väga palju ilusa disainiga tooteid, mis ainult ei küta teie kodu vaid muudavad selle ka ilusamaks.

Korduma Kippuvad Küsimused

Külma ilmaga kipuvad inimesed ikka rohkem sooja otsima, ning tihti soovitakse endale soetada küttekeha. Valimisel tekib tihti palju küsimusi ning kõige populaarsemaid soovime jagada ka teiega.

·         Kas tegemist on efektiivse seadmega?

Jah, võime kindlalt väita, et elektriradiaator on äärmiselt efektiivne ning ei kuluta niisama energiat. Peaaegu kogu kulutatud energia muudetakse soojuseks.

·         Kui suure seadme peaksin endale ostma?

Toodet valides peate jälgima, et see oleks piisavalt võimas teie toa kütmiseks. Mida väiksem ja nõrgem on seade, seda väiksema toa suudab see ka efektiivselt soojaks kütta.

·         Kas saan selle riputada ka seinale?

Paljud tooted on seinale riputamise valmidusega. Selle kohta saate täpsemalt lugeda tootekirjeldusest ja vaadata ka piltidelt.