Informacija
Tootekataloog

Epilaatorid

Lühidalt tutvustades võib epilaatori kohta öelda, et tegemist on automaatsete pintsettidega, mis eemaldavad ükshaaval karvu. Alguses võib protsess olla küll küllaltki valus, kuid mida rohkem seda kasutate, seda rohkem harjute sellega ka ära. Samuti muutuvad teie karvad oluliselt pehmemaks, kuna tegemist on nii öelda noorte karvadega. Lisaks on tegemist ühekordse investeeringuga, mis on oluliselt soodsam lahendus, kui pidevalt osta endale raseerijaid. Kiire tehnoloogia arenguga on muutunud epilaatorid järjest populaarsemaks, kuna tegemist on äärmiselt efektiivse tootega, mis säästab ka teie aega. Peate seadet kasutama vaid iga kahe-kolme nädala tagant, ning protsess võtab aega sama palju või vähem, kui raseerimine. Sõltuvalt tootest on osasi võimalik kasutada ka voolava vee all ennast pestes. Meie veebipoes on äärmiselt lai erinevaid tooteid, iga soovi jaoks, ning oleme veendunud, et ka teie leiate enda jaoks sobiva toote. Enne valimist tutvuge erinevate toodetega, et leida just see parim.

Populaarsed kaubamärgid

Epilaatorite seas on palju erinevaid tootjaid, kuid üks kõige populaarsemaid on vaieldamatult Braun. Tooted on kvaliteetsed ning vastupidavad. Samuti on aastate jooksul järjest oma tooteid täiustatud, mis tagab olulise eelise võrreldes uute kaubamärkidega. Sõltumata valdkonnast, saavad inimesed õppida peamiselt kogemuste põhjal. Kuna Braun on pikalt turul olnud, siis on kogutud ka palju tagasisidet klientide käest. Loomulikult on selle põhjuseks klientide täieliku rahulolu tagamine. Teise tugeva kaubamärgina on esindatud Philips. Vaieldamatult on nende poolt toodetud epilaatorid kvaliteetsed ja valmistatud vaid parimatest materjalidest. Eelnevalt mainitud kaubamärgid erinevad peamiselt odavamatest toodetest oma töökindluse poolest. Korralikud mudelid suudavad efektiivselt eemaldada karvad ning sellega põhjustada minimaalselt valu. Soodsad tooted võivad küll alguses hästi oma tööd teha, kuid aja möödudes nende efektiivsus langeb ning peate valu kannatama pikema aja vältel.

Mille jaoks epilaatorid sobivad

Meie kliendid on epilaatoreid ostnud erinevatelt tootjatelt ning tagasiside on praktiliselt alati olnud positiivne. Ilmselt tänu sellele on ka antud toodete müük tugevalt tõusmas. Peamiselt kasutatakse epilaatoreid karvade eemaldamiseks, ning kui olla täpsem, siis jalakarvade eemaldamiseks. Peaaegu kõikide naiste jaoks on äärmiselt oluline, et nende jalad oleksid siledad, ning seda just eriti suvel. Kõik soovivad kanda ilusaid seelikuid, kuid sinna ilmselgelt ei sobi jalakarvad. Samuti võite kasutada epilaatorit teiste karvade eemaldamiseks, kuid kindlasti ei sobi see näiteks juuste jaoks. Peamiseks piiranguks saab paljudele valu, mis erinevates piirkondades võib olla liiga suur. Sellisel juhul peate kasutama alternatiivseid lahendusi, mis on õrnemad ning lahendavad teie karvade mure.

Miks eelistada epilaatorit raseerimisele

Esiteks on tegemist soodsama lahendusega ning miks peaks raiskama rohkem raha, kui seda on võimalik säästa. Kalliste salongide külastus ja vahatamine ei ole enam vajalikud, kui omate epilaatorit. Kui teil on õrn nahk, siis tõenäoliselt ei ole teie jaoks vastuvõetavad vahad ja kreemid, mis võivad põhjustada ärritust. Tugeva ärrituse korral on ebameeldivus tunne teiega pikalt ning üldine kogemus on halb. Esmakordsel kasutamisel on epileerimine ka oluliselt valutum, kui seda võrrelda vahatamisega. Viimase punktina tasub välja tuua epileerimise kiiruse. Loomulikult on alguses kogu protsess aeglasem, kuid kui õpite seadet kasutama, siis oleme kindlad, et raseerimine võtab rohkem aega. Paljud naised on õnnelikud ka selle üle, et epileerima peab vaid iga kahe-kolme nädala tagant. Raseerimise puhul võib tekkida olukord, kus peate seda tegema iga mõne päeva tagant.