Informacija
Tootekataloog

Epson printerid

Epson printerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Epson kaupa. Hinnad algavad 163,76 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 33 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Epson printerid

Vaatamata sellele, et tänapäeval tehakse peaaegu kõike võrgus, on füüsilisi dokumente, fotosid ja väljatrükke endiselt palju vaja. Kui vajate kodus või kontoris taskukohast printerit, on Epson alati hea valik. Seda arvestades on Epsoni valikus saadaval palju printereid. Püüdes leida seda õiget, võib tunduda, et viskaks juhuslikult noolemängu noolelauale. Jagasime need Epsoni printerid kategooriatesse, et oleks lihtne valida teie kodus või kontoris kõige paremini töötav printer.

Mida arvestada

Kui ostate Epsoni printerit, peate meeles pidama mõnda kaalutlust. 

Tindi- versus laserprinter: tavaliselt on printerite sirvimisel esimene asi, mida teha, valida tindi- või laserprinteri vahel. Kuid Epson ei tooda enam laserprintereid, nii et see osa on lihtne! Kui te ei soovi kasutada kasutatud lasermudelit, peate kasutama tindiprinterit, kui kasutate Epsonit. Õnneks on tindiprinterites palju, mis meeldida võiks. Algkulud on madalad ja tindi täitmine võib olla odav. 

Funktsionaalsus: kui vajate printimiseks printerit, on see hea, kuid paljudel printeritel on nüüd rohkem funktsioone. Paljud printerid on kõik-ühes printerid, mis tähendab, et nad skännivad, kopeerivad ja faksivad. Otsige neid funktsioone, kui need on teie jaoks olulised.

Ühenduvus: teie printeriga peaks olema lihtne ühendada. Paljud võimaldavad Wi-Fi-ühendust või Etherneti, kuid mõned võimaldavad ka USB-ühendust. Kontrollige, mida teie printer pakub.

Epson Workforce WF-100

Kui kaasaskantavus on teie jaoks võtmetegur, sobib Epson Workforce WF-100 mobiiliprinter suurepäraselt. See printer on kerge, kompaktne ja varustatud laetava akuga, nii et saate printida kõikjal. Wi-Fi-ühenduse abil saate hõlpsalt ühenduse luua oma telefoni, tahvelarvuti või sülearvutiga. Selle printeriga saab printida kvaliteetseid värvipilte ja isegi 4x6-tollisi fotosid.

Epson EcoTank M2170

Kõik ei vaja täisvärviprinte. Kui teie kontor prindib välja palju dokumente, on kiirus ja hind olulisemad kui värvilised väljaprindid. Epson EcoTank M2170 on suurepärane mustvalge printer, mis suudab toime tulla aktiivse kontori vajadustega.

See printer on loodud tõhusaks, automaatsete kahepoolsete väljatrükkidega ja kuni 6000 prindiga, enne kui on vaja tindi uuesti täita. Saate ühenduse luua Wi-Fi või Etherneti kaudu ning see on varustatud ka skannimis- ja kopeerimisfunktsiooniga.

Epson M1120

Mustvalge printer Epson M1120 erineb madalate printimiskulude poolest, kuna kulumaterjalid on suured.

Seadmega kaasas on täissuuruses tindimahuti (120 ml), mis on mõeldud kuuetuhande lehekülje printimiseks A4 formaadis.

Pigmenttindid muudavad teksti ja graafika kargeks. Sel juhul on väljalaskeava juures olevad jäljendid kuivad ja ei määrdu hõõrdumise ega vee sissepääsu tõttu.

Tindi uuesti täitmine on väga lihtne, kuna tindimahuti on varustatud Tindi lukustusventiiliga, et vältida juhuslikku mahavalgumist. Seega, kui anum kukub ümber, sulgeb klapp kohe tindi etteande.

Saate printida materjale arvutist või muudest mobiilseadmetest ilma seadet juhtmega ühendamata, vaid kasutades juhtmevaba Wi-Fi ühendust.

Kokkuvõte

Epsoni kaubamärgi all olevaid printereid toodab Jaapani ettevõte, mis toodab laias valikus kvaliteetseid seadmeid. Printerite ja MFP-de järele on klientide seas suur nõudlus, kuna neid eristab suurepärane jõudlus ja vastuvõetavad kulud. Seetõttu Epson printer on parim valik teie jaoks vaatamata, kas otsite printerit koju või kontorisse. Igaljuhul, enne mis tahes mudeli ostmist on soovitatav täiendavalt otsustada ostu eesmärgi üle, lugeda teiste ostjate tagasisidesid ja kontrollida ka oma eelistusi tegelike omadustega.