Informacija
Tootekataloog

Föönid

Muud kategooriad: Föönid-kammidProfessionaalsed föönid

Föönid

Juuste kuivatamine pärast pesu on järgmine loogiline samm. Kui teil on piisavalt aega, siis saate lasta juustel kuivada naturaalsel viisil, kuid tavaliselt on inimestel kiire. Eriti, kui olete olukorras, kus soovite enne mõnda üritust ennast pesta ning peale seda kiirelt kodust lahkuda. Sellisel juhul on asendamatud kaaslased erinevad föönid. Tänu tehnoloogia arengule on järjest rohkem tulnud turule väga erinevaid tooteid. Selgitamaks välja milline on parim, peate proovima erinevaid tooteid, ning välja selgitama, milline on teie jaoks kõige parem toode. Kuna paljude toodete funktsionaalsus erineb, siis enne soetamist tuleb selgeks teha enda vajadused. Samuti võib tekkida olukord, kus mõned föönid ei ole teie soovide jaoks piisavalt võimekad. Alati tasub valida pisut võimsam toode, sest vastasel juhul soovite mõne kuu möödumisel paremat mudelit.

Kõige populaarsemad kaubamärgid

Nagu ka paljudes teistes kategooriates on ka föönide sektsioonis üks kõige populaarsemaid kaubamärke Philips. Pikaajalised kogemused ning kõrge kvaliteet muudab nad inimeste silmis parimaks tootjaks. Kõik tooted on enne tehasest väljumist läbinud tugeva kontrolli, et need vastaksid kõikidele kehtivatele normidele. Kindlasti on ka Dyson tugev konkurent esimestele kohtadele, kuna viimastel aastatel on suudetud kasutusele võtta palju värskeid tehnoloogiaid, mis muudab kohati nende tooted kõige innovatiivsemaks. Lisaks leiate meie laiast tootevalikust ka Revlon ja Babyliss kaubamärkide tooted. Lühidalt öeldes on eelnevalt mainitud tootjad kõik kvaliteetsed ning usaldusväärsed. Ostes endale mõne toote, võite olla kindlad, et toode on vastupidav ning vastab pakendil kuvatud infole.

Millist fööni valida

Valimisel peaks esmalt selgeks tegema, kui tihti te toodet kasutate ning palju te seda vajate. Kui kasutate fööni korra kuus või veel harvem, siis kindlasti ei ole mõtet teha suurt investeeringut, sest tõenäoliselt te ei suuda toodet maksimaalselt ära kasutada. Olukorras, kus föön on teie igapäevane kaaslane, tasuks kindlasti vaadata kõige-kõige paremaid tooteid. Kallid föönid on oma hinda väärt ning ei tekita teie juustele kahjustusi. Saate reguleerida temperatuuri ning sõltuvalt tootest võib sellel olla ka külma õhu funktsioon. Toote valimisel ja ostmisel tasuks jälgida ka, millised otsikud antakse kaasa ning mis nendega teha saab. Pideva kasutamise korral tasub pilk peale panna ka toote võimsusele. Mida võimsam on toode, seda rohkem ja kiiremini suudab ta ka teie juukseid kuivatada. Fööni abil saate loomulikult teha ka soengu – sõltumata sellest kas olete naine või mees. Meeste seas on järjest populaarsemaks muutunud fööni kasutus.

Mida vältida

Fööni kasutades tuleks kindlasti jälgida, et juhtmed ja seade ei satuks vette, kuna see võib kaasa tuua ohtliku olukorra. Kui teil on tihedad ja paksud juuksed, siis võib tekkida olukord, kus nõrgemad ning soodsamad tooted ei suuda teie juukseid piisavalt kuivatada. Lisaks saate valida enda fööni teile sobivas disainis – valik on äärmiselt lai ning ärge ostke endale igavat fööni, mida te kasutamisel ei naudi. Reguleerimise võimalusega föönid on tavaliselt pisut kallimad, kuid igati oma raha väärt. Saate ise valida, millise kiirusega enda juukseid kuivatate ning kuumutate. Peale fööni kasutamist tuleks see eemaldada vooluvõrgust, kuna vastasel juhul võib tekkida ohtlik olukord. Kuna fööni eesmärgiks on teie juuksed kuivatada või paika sättida, siis võiksite sellega ka piirduda. Oleme kuulnud juhustest, kus fööni on kasutatud muudel otstarvetel ning selle tagajärjel on juhtunud õnnetus.