Informacija
Tootekataloog

Fotoaparaatide mikrofonid

Fotoaparaatide mikrofonid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Boya, Audio technica, MAONO, Rode kaupa. Hinnad algavad 39,90 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 6 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

Fotoaparaatide mikrofonid, mis parandavad helikvaliteeti

Võrreldes sisseehitatud mikrofoniga salvestab kaamera mikrofon paremini heli ja sellel on rohkem funktsioone. Mis see on? Kuidas seda kasutada? Kaamera väline mikrofon on spetsiaalset tüüpi mikrofon, mis on loodud hästi töötama videosid tegeva kaameraga. Tavaliselt on see kerge (et aidata hoida kaamera üldkaalu madalana) ja sageli saab seda kaamerale külge kinnitada. Kaameratele mõeldud mikrofonide müük on piisavalt mitmekesine, et vastata iga kasutaja vajadustele.

Kaamera mikrofonide tüübid

Põhimõtteliselt on kaamera jaoks laialdaselt kasutusel kahte tüüpi mikrofone. Shotgun mikrofon on kõige laialdasemalt kasutatav tüüp. Sellel on suunatud polaarmuster, nagu kardioid ja superkardioid, pakkudes suurepärast helilahendust pildistamiseks. Üldiselt võib öelda, et kaamera jaoks mõeldud shotgun mikrofon on erineva pikkusega, sealhulgas lühike mikrofon, mis tavaliselt paigaldatakse kaamerale, ning keskmine ja pikk mikrofon.. Kaamera mikrofoni saab kasutada vlogimiseks ja sellistes olukordades, kus küljelt ja tagant tuleva müra blokeerimine on kohustuslik.

Revääri mikrofonid kaamera jaoks on nagu nimigi ütleb kinnitatavad riietele sanal ajal kui teine ​​ots on kaameraga ühendatud. Kuna see võib nii jääda heliallikale uskumatult lähedale ja on sageli mitmesuunaline, on see parim kaamera mikrofon vlogimiseks, otseülekandeks jne. Nende kahe levinud tüübi kõrval on olemas veel ka käeshoitav mikrofon, mida võib helide jäädvustamiseks käes hoida.

Miks on väline kaamera mikrofon mõistlik valik?

Esiteks on sisseehitatud mikrofonid kurikuulsalt kehvad helikvaliteedi pakkujad. Nendega on hea lihtsalt tavalist videot salvestada. Kuid kui on vaja professionaalset heli ei saa sisseehitatud mikrofonidele enam loota. Väline mikrofon on loodud selle probleemi lahendamiseks. Olenevalt sinu töö tüübist võib see aidata sul tabada realistlikumaid ümbritsevaid helisid või parandada dialoogi selgust.

Enne kaamera mikrofoni otsimist on väga oluline välja selgitada, milline mikrofoni sisend kaameral on. Üldiselt kasutab kaamera salvestamiseks mõeldud mikrofon ühendamiseks kas 1/8" (3,5 mm) minipistikupesasid või XLR-pistikuid. Tarbijatele mõeldud videokaameratel, DSLR kaameratel ja väiksematel professionaalsetel videokaameratel on minipistiku sisendid. See on lihtsaim viis mikrofoni kinnitamiseks DSLR kaamerale. On ütlematagi selge, et see on parim valik algajale. Enamikul DSLR mudelitel on tüüpiliste seadistuste ühendamiseks 3,5 mm pistik. Pööra tähelepanu sellele, et videokaamerate mikrofoni sisend on mõnikord peidetud diskreetsete pisikeste uste taha. Pead juhendist kontrollima kas kaamera mikrofoni manus on saadaval. Mõnel kaameral on patenteeritud pistikud, mida saab ühendada spetsiaalse täiendava mikrofoniga.

Näpunäiteid parima helikvaliteediga video tegemiseks

Lisaks professionaalse kaamera mikrofoni kasutamisele on kvaliteetse video tegemiseks ka teisi näpunäiteid. Planeeri oma video ette tehes mõned lihtsad sammud ja sul ei ole hiljem mingeid üllatusi. Otstarbekas on proovida koostada nimekiri ettevalmistustest, mis sisaldab kõike, mida vajad ja tagab, et oled valmis salvestuseks. Nimekirjas võiks olla ka näiteks kaamera mikrofoni seadistus. Enne salvestamise nupu vajutamist veendu, et oled läbinud kõik olulised asjad. Seadista valguse tasakaal, reguleeri säriaeg ja teravusta fookus uuesti. Samuti on oluline tagada, et kaamera mikrofoni helitasemed oleksid vastuvõetavates piirides.

Kui oled video salvestamise lõpetanud, peaksid redigeerima parimaid klippe ja sobitama need kokku, et vaatajad saaksid nautida sujuvat ja suurepärast videot. Olemas on palju professionaalseid redigeerimise tarkvarasid ja lisaks on olemas ka mõned lihtsad tarkvarad, mis sobivad praktiliselt kõigile kasutajatele. Pea meeles, et video jagamisel on YouTube kõige levinum standard ja see aktsepteerib laia valikut failitüüpe ja võimaldab osa neist üles laadida HD vormingus, mis on tuntud ka kui 1080p.