Informacija
Tootekataloog

Fotoepilaatorid

Fotoepilaatorid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu BRAUN, Philips, Silk'n, Beurer kaupa. Hinnad algavad 122,09 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 23 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Fotoepilaatorid

Inimesed otsivad pidevalt erinevaid viise, kuidas saaks eemaldada karvu ning loomulikult tõhusalt. Tihti on inimesed oma klassikalistes lahendustes pettunud ja tulemus ei ole püsiv. Sellest tingituna otsitakse uusi lahendusi, mis oleksid paremad ja kiiremad. Hetkel on parimaks lahenduseks fotoepilaator, mis aitab aitab teil vabaneda soovimatutest karvadest. Protsess ise on lihtne ning võrreldes tavalise epilaatoriga ka oluliselt valutum. Sõltuvalt, kui palju karvu soovite eemaldada on erinev ka kuluv aeg. Tavaliselt võiks selleks kuluda kuni pool tundi. Mida rohkem seadet kasutate seda osavamaks muutute. Küll aga võib julgelt väita, et antud lahendus on parim, sest protsessi peate kordama umbes korra kahe nädala jooksul.

Populaarsed tootjad

Tihti võib märgata, et üks populaarsemaid tootjaid on Philips. Põhjuse selleks on äärmiselt lihtne. Nende tooted on kõrge kvaliteedi, mõistliku hinna ja hea vastupidavusega. Vaieldamatult on tegemist ühe parima tehnikatoodete tootjaga. Fotoepilaatorite seas on aga väga tugev konkurent ka Lumea oma Prestige mudeliga. Toode töötab veatult ning tulemus vastab alati ootustele. Lisaks on nende usaldusväärsus äärmiselt kõrge. Kasutatakse vaid parimaid tooraineid, ning kõik tooted on hoolikalt kontrollitud. Kuna tegemist on siiski valdkonnaga, kus on mängus tervis, siis ühtegi viga lubada ei saa. Kindlasti ei tohiks unustada ka Braun kaubamärki, kes nahahoolduse ja karvadega seotud kategooriates on olnud tugeval kohal. Nende tooted on usaldusväärsed ja hea hinnaga. Kohati võib jääda puudu funktsioonidest, kuid selle tõttu on ka hind soodsam.

Fotoepilaator ja selle kasutamine

Fotoepilaator töötab impulssvalguse abil ning tänu tugevale arendustööle on selles tehnoloogias olnud kõva areng. Varem sai fotoepilatsiooni vaid salongides, kuid nüüd on see kõigile võimalik ka kodustes tingimustes. Mida aga peaks jälgima enne kui asute depilatsiooni juurde? Veenduge, et teie nahk oleks täiesti kuiv ja puhas. Kindlasti ei tohiks enne protseduuri kasutada kreeme või muid vahendeid. Esimesel korral tuleks karvad ka raseerida, et kiired jõuaks võimalikult lähedale juurtele. Seadistage toode vastavalt vajadustele ning asetage vastu nahka. Paar hetke peale nupule vajutamist saate aru, kui protsess on tehtud. Sarnaneb see pisut foto tegemisele, kus käib välk. Jätkake sama tegevust seniks kuni soovitud piirkond on valmis.

Miks fotoepilaator on hea

Ilmselt paljude jaoks on äärmiselt oluline, et protsess ei ole valus. Fotoepilaatori kasutamine ei valmista ebameeldivust ning protsessi peate kordama umbes iga kahe nädala tagant. Iga järgneva kasutusega on karvad juba õrnemad ning protsess on kiirem. Esimestel kordadel võib protsess võtta pisut rohkem aega, kuid juba peagi õpite seadet kasutama, ning saate aru, et see on parim lahendus. Üldiselt võib öelda, et tegemist on väga hea seadmega, kuid ainukeseks miinuseks on kõrgem hind võrreldes alternatiividega. Siiski võib seda võtta, ka kui investeeringut. Salongis küsitakse sarnase teenuse eest üsna kõrget hinda ning kui omate seadet on teil täielik vabadus kasutada seda endale sobival ajal.

Korduma Kippuvad Küsimused

Meie kliendid pöörduvad tihti meie poole küsimustega, mida soovime ka teiega jagada.

·         Kas protsess on valus?

Antud protsess ei ole valulik ning tunnete korraks vaid soojust.

·         Kas see ärritab nahka?

Antud toodet kasutades ei teki nahale ärritust, mis tekib aga näiteks raseerija või tavalise epilaatoriga.

·         Miks eelistada fotoepilaatorit?

Tegevus ei ole valus ning saate endale sileda naha, kus ei kasva ühtegi tahtmatut karva.