Informacija
Tootekataloog

GPS navigaatorid

GPS navigaatorid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Garmin, NAVITEL, TomTom, Mio, NavRoad kaupa. Hinnad algavad 7,41 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 77 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

GPS navigaatorid sinu autole

Autosisene GPS navigaator võib tundmatul teel navigeerimisel osutuda hindamatuks. Tootjate Garmin ja Mio GPS navigaatorid on sinu auto parimad sõbrad ja nende seadmete müük on autojuhtide seas osutunud väga populaarseks. Kuid enne kui sa suundud oma esimesele GPS navigatsioonisüsteemiga autosõidule, peaksid kulutama siiski veidi aega selle kasutamise õppimiseks.

Mis on karbis kaasas?

Sinu GPS seadmega on tõenäoliselt kaasas tuuleklaasi kinnitusklamber, mis sisaldab iminappa ja armatuurlaua ketast. Kettal on kleepuv alus, mis võimaldab seda tasasele ja siledale pinnale kinnitada. See aktsepteerib ka iminappa, kui sa ei soovi kronsteini esiklaasile kinnitada. Mõnel kronsteinil on reguleerimise mutrid ja teistel lihtsad liigendid GPS seadme positsiooni reguleerimiseks. Sinu GPS seadmega on kindlasti kaasas ka toitejuhe, mis ühendatakse sinu auto toiteporti. See võib sisaldada ka USB kaablit arvutiga ühendamiseks. Liikluse jälgimise ja ohu vältimise funktsioonidega kallimatel mudelitel võib olla liikluse vastuvõtja, mis võtab vastu liikluse signaale. Paljude mudelitega on kaasas ka CD, mis sisaldab täispikka juhendit, samuti tarkvara GPS-i ja personaalarvuti ühendamiseks. Ühendatud GPS seadmed sisaldavad mõnikord täiendavaid võrguteenuseid ja värskendusi.

Parooli ja PIN koodi kaitse

GPS-i esmakordsel sisselülitamisel palutakse sul määrata kohalik ajavöönd. Samuti võidakse sul paluda paroolikaitse sisse- või välja lülitada. Paroolikaitse on seadistatud peamiselt sinu enda isikuandmete kaitsmiseks ebameeldivaks juhuks kui sinu GPS ära varastatakse. Iga kord, kui GPS-i käivitad on ebamugav parooli või PIN koodi sisestada, seetõttu mõned GPS seadmed ei nõua käivitamisel parooli ega PIN koodi, kui need asuvad eelvalitud turvalises asukohas, näiteks sinu kodus või töökohas.

Tutvu GPS navigaatori põhiliste funktsioonidega

Säästad end arusaamatustest ja segadustest kui tutvud oma GPS seadme menüü süsteemiga enne kasutamise alustamist. Hoia oma GPS seadme kiirjuhendit menüüd uurides käepärast. Seadista kindlasti oma kodune aadress nii, et nupp "kodu" töötaks GPS seadmes korralikult. “Kodu” nupp suunab sind sõltumata sinu asukohast kõikjalt koju. Ühtlasi tee endale selgeks kuidas sisestada GPS seadmesse sihtkohti ning kuidas suurendada ja vähendada kõlarite helitugevust. Samuti peaksid teadma, kuidas päeva- ja öörežiimi vahel ümber lülituda. Paljud mudelid teevad seda valgusanduri alusel ka automaatselt, säästes sellega juhti käsitsi ümber lülitamise vajadusest.

Täiendavad tegevused GPS navigaatoriga

Kui sinu GPS-il on bluetoothi ​​traadita ühendus ja käed-vaba telefoni funktsioonid on sul õige aeg oma telefon GPS navigaatoriga siduda ja tutvuda ka GPS seadme helistamise funktsioonidega. Ohutuse seisukohast on kindlasti oluline järgida GPS süsteemi ohutu ja õige kasutamise põhilisi juhiseid. Näiteks ei tohiks sa mitte kunagi seadet sõidu ajal ise käsitsi kasutada. Varguse vältimiseks eemalda oma GPS ja selle autoklaasi iminapp kinnitus tuuleklaasilt iga kord, kui pargid avalikku kohta. GPS seadmed on varaste jaoks tavalised sihtmärgid ning nende kõrgtehnoloogiline ja visuaalselt nähtav olemus muudab need ideaalseks eesmärgiks, mis on klaasi purustamiseks ja GPS seadme kaasa haaramiseks piisavaks põhjuseks. Selle asemel võta GPS seade võimaluse korral endaga kaasa. Kaalu GPS seadme endaga kaasa võtmist ka juhul kui kõnnid või sõidad ühistranspordiga võõras kohas. See aitab sul ka sellistes olukordades õiget teed leida. Üks osa uue põlvkonna GPS seadmete ilust on nende kaasaskantavus. Kui pargid mõnes suures parklas, näiteks staadioni läheduses, lõbustuspargi või kaubanduskeskuse platsile, määra teekonna punktiks oma auto asukoht ja sa ei kaota enam kunagi oma autot silmapiirilt.