Informacija
Tootekataloog

Grillid, sašlõkigrillid

Grillid, sašlõkigrillid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu ..., Char-Griller, Remundi, Traeger, ProGarden kaupa. Hinnad algavad 23,36 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 74 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Grillid

Grillihooaeg on kohe käes, tänu tõusvatele temperatuuridele, vähesele vihmale ja tärkavatele puudele. Kuigi me kõik fantaseerime pikkadest päikesepaistelistest päevadest, mis veedetakse väljaspool aiatööd, juues roséd ja võttes uut rannalugemist, teame kõik, mida suvi tegelikult tähendab: grillihooaeg.

Olenemata sellest, kas olete kodus grillimises uustulnuk või peate end kogenud grillimeistriks, on nüüd õige aeg hakata mõtlema järgmiste kuude väljas grillimisvõimaluste üle. Võib-olla loodate oma lihtsalt kasutatavale gaasigrillile, kuid soovite sel aastal katsetada söe- või graanulitega küpsetamist või olete vähendanud elutuba väiksemaks ja teil pole enam ruumi viie põletiga propaaniga grillimiseks.

Esiteks, selle, millist grilli peaksite ostma, määravad mitmed tegurid, sealhulgas (kuid mitte ainult) teie hoiuruumi maht, maitsed, mida soovite küpsetatavale toidule anda ja milline oleks ideaalne grillitava toidu kogus, aega ja tähelepanu, mille soovite toiduvalmistamisele kulutada ning teie kogemuste taset grilli taga. Grille on kahte tüüpi: gaasi- ja söega, kuid populaarsemaks muutuvad elektri- ja puidugraanulitega grillid. Kuna BigBoxis on saadaval palju erinevaid tüüpe, sealhulgas höfatsid, cube & bowls, ei pea te kunagi muretsema, et unustate kunagi enam ideaalse grillimise päeva!

Kaasaskantav

Gaasi- ja propaanigrillid töötavad kõik ühtemoodi ja töötavad kolmel, neljal või enamal põletil, et küpsetada toitu altpoolt kas otsese või kaudse kuumusega.

Gaasigrillid on ahvatlevad, kuna need on praktilised, kuumenevad kiiresti ja toiduvalmistamise kogemuse parandamiseks on saadaval mitu lisavarustust. Külgpõletid, valgustus, integreeritud toidutermomeetrid ja spetsiaalsed lihaküpsetusalad segavad elektroonikat ja trikke ning ettevõte tutvustab alati uusi leiutisi.

Gaasigrillid nagu gaasipliidid, kuumenevad kiiresti ja nõuavad kõige vähem eelsoojendust, enne kui saate grillida. Kuigi see on mugav, põleb gaas väga puhtalt ja lisab söe- või pelletigrillidega võrreldes vähe maitset.

Elektrigrill

Need on mugavuse ja kasutajasõbralikkuse poolest ületamatud, kuid elektrigrillid ei lähe nii kuumaks kui teised alternatiivid, nii et jääte seda kasutades ilma suure osa hõrgutavast söegrilli maitsest. Sellegipoolest ühendatakse need vooluvõrku (mida võiks olla lihtsam süüdata?), kuumenevad kiiresti, ei vaja kütust ning neid on uskumatult lihtne puhastada ja nendega süüa teha. Elektrigrillid on nende väiksema suuruse ja söe/gaasi puudumise tõttu fantastiline alternatiiv inimestele, kes elavad korterelamutes või korterites, kus on piiratud välisruum ja grilliohutuse piirangud.

Söegrillid

Erinevatel põhjustel on söegrillid olnud pikka aega välikokkade lemmikud. Söegrilli on lihtne kasutada ja toidusõbrad jumaldavad söe suitsust sügavat maitset.

Kõik söegrillid töötavad samadel aluspõhimõtetel. Õhu sisselaskeava asub grilli põhja lähedal ja on käsitsi reguleeritav. Kui õhk siseneb grilli, liigub see läbi süttinud söe ja väljub ülaosas oleva lisaventilatsiooni kaudu, sarnaselt puuküttega ahjuga. Mida rohkem õhku grillile siseneb ja sealt väljub, seda kuumemaks see läheb.

Õhu sissevõtu ja väljatõmbe reguleerimise eeliseks on see, et kui temperatuur stabiliseerub soovitud temperatuuri tsoonis, püsib see tavaliselt konstantsena ja ühtlasena kogu küpsetusprotsessi vältel, kuni selle tööshoidmiseks on piisavalt sütt.

See on eriti kasulik suuremate lihaportsjonite pikemaajaliseks küpsetamiseks, võimaldades neil küpseda intensiivse maitsega pehmeks lihaks.

Kamado grillid, tuntud ka kui keraamilised suitsuahjud või "munagrillid", on viimasel kümnendil populaarsust kogunud söegrilli keerukam versioon. Kamado grillid töötavad samadel põhimõtetel nagu kuppelgrillid, kuid neil on mõned olulised erinevused.

Õhuvoolu ja temperatuuri juhitakse endiselt läbi grilli põhja ja ülaosa, sarnaselt kuppelgrilliga, kuid selle termilise massi ja inseneri konstruktsiooni tõttu võib kamado grillil isegi väike muudatus kaasa tuua suure temperatuurimuutuse. Kamado grilli paksuse ja kaalu tõttu ei eemaldata sageli katet või kuplit täielikult ja see kinnitatakse hingedega grilli põhja külge.