Informacija
Tootekataloog

Handsfree

Handsfree - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Jabra, Sena, POLY, Degauss Labs, Esperanza kaupa. Hinnad algavad 8,81 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 26 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

Handsfree süsteem

Handsfree süsteem on kasutusel olnud juba väga pikka aega ning see on saanud paljude inimeste igapäevaelu osaks. Handsfree kõrvaklappe on väga mugav ja lihtne kasutada ning need on ka ohutu vahend autot juhtides või ka sporti tehes. Handsfree süsteeme on võimalik ühendada nii bluetoothi kui ka juhtmega, mis muudab valiku kõigi jaoks palju laiemaks. Saadaval on väga hea hinnaga erinevaid handsfree peakomplekte, milles on olemas päikeseenergial laadivad kõrvaklapid, kuid on ka üksikuid seadmeid. Lisaks on ka erinevad statiivid, millele saab kinnitada oma nutitelefoni ja kasutada bluetooth ühendusega handsfree süsteemi nii selfide kui videokõnede tegemiseks. Kõik leiavad endale just selle kõige sobivaima toote, mis on väga hea hinnaga ning kvaliteetne.

Handsfree juhtmega 

Handsfree süsteeme on mitut sorti, kuid kõik teavad esialgselt välja tulnud juhtmega handsfree kõrvaklappe. Tänapäevased juhtmega handsfree kõrvaklapid on palju lihtsama ja ka ilusama väljanägemisega, kui nad olid aastaid tagasi. Juhtmega ühendatavad handsfree kõrvaklapid on väga hea valik neile, kes soovivad juhtmega kõrvaklappe, kuid soovivad kasutada kaasaegset süsteemi. Juhtmega handsfree kõrvaklapid on ka väga mugav lahendus kodus või tööl kasutamiseks kui ka niisama kasutamiseks. Juhtmega handsfree kõrvaklappide eeliseks on see, et neil puudub aku ning ei pea ka bluetooth ühenduse pärast muretsema, kuid paljude inimeste jaoks võivad olla juhtmed tülikad ja ka autos on juhtmega handsfree süsteemi pisut ebamugav kasutada. Juhtmega handsfree kõrvaklappe ja süsteeme on erinevaid ning hea hinna tõttu leiate endale just parima.

Handsfree juhtmevaba

Juhtmevaba handsfree süsteem on kindlasti paljude lemmik ja tänu suurele arengule on kõrvaklapid muutunud ka väga mugavaks. Juhtmevaba süsteem võimaldab mugavalt kõrvaklappi kasutada nii tööl, kodus, autos, reisil ja igal pool mujal. Juhtmevaba handsfree süsteemide eeliseks on kindlasti nende mugavus, kuna te ei pea muretsema juhtmete pärast. Juhtmevaba handsfree süsteem ühendub ülilihtsalt teie nutitelefoni või mõne muu seadmega ning see on väga mugav ja turvaline lahendus, mida saab kasutada autos ilma, et see häiriks teie keskendumist liikluses. Bluetooth ühendus võib olla väga mugav, aga nagu kõik süsteemid, võib see aeg ajalt halvemini töötada. Samas võimaldab juhtmevaba handsfree mugavalt telefoni ühendatud olla ning nutitelefoni saab mugavalt statiivi külge kinnitada ja teha selfisid või videoid. Saate mugavalt suhelda nii sõprade kui ka perega, ilma juhtmete pärast muretsemata. Juhtmevabade handsfree seadmete hulgast leiab palju erinevaid seadmeid ja peakomplekte, mis sisaldavad laadijaid ja hoiukarpe. Väga hea hinnaga ja kvaliteetsed handsfree süsteemid lasevad kõigil nautida mugavust ja ka olla liikluses turvalisem.

Hea ja mugav lahendus

Handsfree süsteem on praegusel ajal kõige mugavam lahendus, nautimaks kõiki mugavusi. Handsfree kõrvaklappe on nii juhtmega kui ja ilma juhtmeta, mis muudab valiku palju laiemaks ja paremaks. Handsfree kõrvaklappe saab osta nii komplektina kui ka üksikult ning täna bluetooth ühendusele saab kõrvaklappe ühendada pea kõigi seadmetega. Juhtmevabad handsfree süsteemid on ka väga hea ja mugav vahend sotsiaalmeedia ja sisuloomega tegelevatele inimestele, kes teevad igapäevaselt nii pilte kui videosid. Handsfree süsteem on ka suurepärane, kuna seda võib autos kasutada ja see ei sega nii palju keskendumisvõimet, kui seda teeb tavaline telefoniga rääkimine. Lisaks mugavusele on handsfree süsteemid ja kõrvaklapid väga hea hinnaga, kuid äärmiselt vastupidavad, mis võimaldab kõigil kasutada tänapäevaseid mugavusi parima hinnaga.