Informacija
Tootekataloog

HDD välised kõvakettad

Muud kategooriad: 2TB välised kõvakettad1TB välised kõvakettad

HDD välised kõvakettad

HDD kõvakettaid kasutatakse andmete säilitamiseks ning HDD kõvakettad kasutavad töötamiseks mehaanilisi osasid, mis võivad pisut rohkem müra tekitada. HDD kõvakettaid on kasutatud väga pikka aega ning need on algsed kõvakettad, mida kasutati arvutites. Nüüdseks on kasutusel ka välised HDD kõvakettad, mida saab ühendada oma arvutisse USB-ga või mõne muu liidesega. HDD välised kõvakettad on väga töökindlad ning mahutavad endasse suures koguses faile ja andmeid. Välised kõvakettad on ka turvalisemad ning ei lase teie andmetel ka kustuda kui arvutiga peaks midagi juhtuma. HDD väliseid kõvakettaid toodavad väga paljud elektroonikaga tegelevad ettevõtted nagu AData, Lacie, Transcend ja paljud teised.

HDD kõvaketta mälu

Kui on soov soetada endale väga suure mälumahuga kõvaketas, siis HDD välised kõvakettad on just see kõige õigem valik. HDD kõvakettad on tuntud just oma suure mälu mahu poolest, mis võimaldab hoiustada kõiki oma vajalikke faile. Osadel HDD välistel kõvaketastel võib olla lausa 16TB suurune mälu, millest piisab tükiks ajaks ning sellele kõvakettale võib salvestada ja hoiustada kõik failid ja andmed. Suure mälumahuga välised kõvakettad on sobivad väga hästi nii tööga seonduvalt kui ka kodus kasutamiseks. Kõik filmid, mängud ja muud vajalikud failid saab kenasti salvestada välisele HDD kõvakettale ning need on seal kindlalt hoitud. Tavakasutajatele pole kindlasti 16TB suurust kõvaketast tarvis ning sobib ka väga hästi 2TB või ka 5TB suurune kõvaketas, kuid mida suurema mälumahuga kõvaketas on, seda parem, sest siis pole vaja iga kord uut kõvaketast osta, kui mälu peaks otsa saama.

HDD kõvaketta kiirus

HDD välised kõvakettad pole enamasti väga kiired, sest nende mälumaht on suurem, aga kindlasti on need piisavalt kiired, et saaks oma vajalikud andmed ja failid sealt kätte. HDD välised kõvakettaid ei kasutatagi enamasti nende kiiruse pärast vaid sellepärast, et HDD kõvakettad on väga töökindlad ning väga suure mäluga. Suurem mälumaht kompenseerib kindlasti väiksema kiiruse ning võimaldab kõik oma vajalikud filmid, pildid või suuremadki failid kõvakettale salvestada ja neid seal ka hoiustada. Kui soovite endale kiiremat kõvaketast, siis on selleks hea valida SSD kõvaketas, kuid suurema mälu poolest on HDD välised kõvakettad palju paremad ja ka võimsamad. Kiirus ei olegi alati nii oluline, kuid valida tuleks enda soovidele ja vajadustele vastav väline kõvaketas, mida saaks kasutada muretult kaua aega.

Milline HDD väline kõvaketas valida

HDD välised kõvakettad on enamasti suuremad kui mõned teised välised kõvakettad, kuid on ka väiksemaid variante. HDD välised kõvakettad on kõik väga võimsad ning neil on suur mälumaht, mis võimaldab kõvakettale igasuguseid faile ja andmeid salvestada ja neid seal hoiustada. HDD välised kõvakettad on ka väga mugava ja kaasaegse disainiga ning need sobivad kasutamiseks igal pool. Neile, kes soovivad kasutada välist kõvaketast suuremahuliste failide salvestamiseks ja hoiustamiseks, sobivad kindlasti suurema mäluga, näiteks 10TB või lausa 16TB suurused kõvakettad. Tavaliselt kasutatakse pisut väiksema mälumahuga väliseid kõvakettaid pigem kodus, kuid mida suurem on välise kõvaketta mälumaht, seda rohkem saab sellel faile hoiustada. HDD välised kõvakettad pole kõige kiiremad, kuid mälu neil jagub ning need on ka väga vastupidavad. Kõik leiavad enda soovidele vastava HDD välise kõvaketta, kuna valik on väga suur ja lai ning hinnad on ka neil väga head.