Informacija
Tootekataloog

Hoiustamine

Hoiustamine - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu Keter, HOME & GARDEN, MEISTRO KODAS kaupa. Hinnad algavad 49,98 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 32 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

 

Kui soe aastaaeg hakkab ligi hiilima või on soov kasvuhoonetes veidi tööd teha, on aeg hakata mõtlema enda rakendatud aiatarvete hoiulahendustele. Pole tähtis, kas olete kogenud aednik või alles alustate – igal tasandil tuleb arvestada paljude asjadega. BigBoxi abil leiate hõlpsasti oma vajadustele ja eelarvele sobiva ideaalse panipaiga!

Kuid kõigepealt kaalume mõningaid asju, mida võiksite oma aiaruumi kujundamisel arvesse võtta.

Hoiustamine

Hoiustamine on aia või kinnistu planeerimisel üks olulisemaid lahendusi. Kõige olulisem on oma tööriistade, mulla ja seemnete jaoks õige ruumi olemasolu. Kuigi see sõltub teie kinnisvara tüübist, on mõned universaalsed asjad, mida võite kaaluda, sealhulgas kasutada meie e-poes saadaolevate parimate säilitusseadmete abi!

Kastid

Teie aias on palju asju – elektritööriistadest voolikuteni – ja kõik võib sobida paremini mõnda teise kohta. Õnneks on olemas lihtne lahendus. Spetsiaalselt välitingimustes ja aiatöödeks mõeldud hoiukastide valikuga saate oma käsutuses olevast ruumist maksimumi võtta. See on lihtne, kuid tõhus lahendus.

Unustage maas lebavad tööriistad, vaid hoidke neid kenasti väikeses kastis, mille saate hõlpsasti oma aiakuuri mahutada. Mida veel vaja on?

Kummut

Nii nagu kastide puhul, mahub ka kummut hõlpsasti teie aiakuuri sisse – lihtne, kuid tõhus lahendus teie kõigi aiavajaduste jaoks. Kuna see on valmistatud erinevatest materjalidest ja erineva kujundusega, leiate hõlpsasti selle, mis sobib teie eelarvele ja planeerimisele.

Näiteks lihtsas kaheukselises kapis on kaks riiulit grillimisvarustuse, õuetarvikute ja basseinimänguasjade paigutamiseks; Mõned aednikud väidavad, et kasutavad seda ka rätikute ja baaritarvete jaoks. See on ka ilmastikukindel ja lukustatud, nii et saate oma asju turvaliselt hoida. Kõik aednikud hindavad seda selle poolest, kui tugev ja lihtne see on ehitada ning kui hästi see täiendab enamikku terrassimööblit.

BigBoxist leiad parima valiku turul saadaolevaid kummuteid – meie e-poest leiab kõike, mida aednikuks pürgija vajab. Tutvuge sellega juba täna ja valige just endale sobiv!

Puidust hoiukast

Puidust hoiukast on veel üks tõhus lahendus teie aia ruumi korraldamiseks. See võib olla kasulik mitmesuguste stsenaariumide korral. Kui plaanite juurviljadega tegeleda, pole midagi paremat seemnete või muu olulise hoidmiseks. Lihtne puidust kast on sageli odav ja mitmekülgne – tugevatest materjalidest valmistatud seda saab kasutada mitmesugustelt.

Nii nagu teisedki odavad hoiulahendused, võib see aidata teil oma aeda ilusamaks muuta, ilma, et peaksite raha kulutama. Tutvuge julgelt BigBoxis saadaoleva aiandus hoiutoodete valikuga ning valige oma vajadustele ja aiale kõige paremini sobiv juba täna!

Muud näited

Kui teil on väike garaaž või kui teil on raske oma aia- ja basseinitarvikuid ühes kohas hoida, võite soovida täiendavat välihoiuruumi. Õige õuehoidla kaitseb aiatehnikat ja terrassipatju ilmastikukahjustuste eest, võimaldades neid aastast aastasse kasutada. Paljud välihoiuvõimalused on samuti ahvatlevad, pakkudes teie siseõuele või tagaaiale ühtset esteetikat ning mahutades kõik vajaliku ühte kohta.

Need välistingimustes kasutatavad hoiukonteinerid pakuvad erinevaid organiseerimisvõimalusi, olenemata sellest, kas vajate mugavat kasti täiendavate aiatööriistade jaoks või stiilset hoiukasti, mis mahutab vabas õhus meelelahutust.

Olenemata sellest, mida valite, leiate BigBoxist iga mööblieseme või aiavarustuse, mis aitab teie unistuste aia ellu viia.