Informacija
Tootekataloog

HP Omen

HP Omen - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu kaupa. Hinnad algavad 0,00 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 0 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

HP Omen

Kui otsite võimsat gaming sülearvutit, mida saaks kasutada igapäevase töö või õppimise seadmena, siis HP Omen seeria pakub mõningaid mõjuvaid funktsioone hinnaga, mis ei riku rahakotti.

Põhjused, et osta HP Omen sülearvuti

Disaini ja ehitamise kvaliteet

Kaas on plastikust ja on üsna painduv, kuid keegi ei hakka tahtlikult oma kaant painutama, et selle tugevust testida. Seadme üldine kuju on tõesti ilus, teravate servade ja tasaste pindadega. Mõned värvikillud siin-seal annavad vürtsi kogu sülearvutile, andes sellele ainulaadse visuaalse võlu. Tagaküljel olev Omeni logo on sinakas-rohelist värvi ja näeb tõesti hea välja.

Täiendatavus

Sülearvuti pakub üsna palju täiendamisvõimalust, kahe SODIMM-i RAM-i pesaga ja kahe M.2 PCIe x4 draiviga. Kokku mahub kuni 64 GB DDR4 mälu, töötades kahe kanali režiimis.

Ekraani kvaliteet

Sülearvutil on kaks ekraanivalikut, mõlemad Full HD eraldusvõime ja IPS-paneelidega. Esimesel seadmel on 60 Hz värskendussagedus, samal ajal kui teisel kuvaril on see 144 Hz. 144 Hz ekraan ja toimib üsna korralikult. Sellel on mugavad vaatenurgad, 336 niti maksimaalne heledus ekraani keskel, 322 niti keskmine kogu kuvaala ja maksimaalne kõrvalekalle 8%. 

Kuidas valida endale gaming sülearvuti?

Kellele ei meeldiks videomängud? Arvutimängud on olnud olemas alates esimeste personaalarvutite leiutamisest. Muidugi on see aastate jooksul kaugele jõudnud, nagu ka tehnoloogia, mida me nende esitamiseks kasutame. Mängu sülearvuti valimine võib olla keeruline protsess, kui te pole riistvara ekspert.

GPU

Graafikakaart ehk GPU on kõige olulisem riistvara, mida vajate kvaliteetse mänguarvuti jaoks. Mida parem on kaart, seda parem on teie mängu jõudlus ja seda kõrgemaks saate oma seadeid määrata. Kuigi parem graafika ei tähenda paremat mängukogemust, ei saa te eitada, kui hämmastav on vaadata mängides üksikasjalikku graafikat.

Lisaks kvaliteetsemale GPU-le tuleb arvestada ka sellega, kui palju mälukaardil on. Kuigi mälu maht ei mõjuta jõudlust, mõjutab see seda, kui palju detaile teie kaart suudab renderdada. See tähendab, et parima võimaliku jõudluse saavutamiseks vajate kõrgeima kvaliteediga videokaarti ja suurimat võimalikku RAM-i.

Mälu

Salvestus võib alati olla mängijatele väljakutseks. Mängud võivad teie kõvakettal palju ruumi võtta, kuid suuremad kõvakettad kipuvad olema aeglasemad. Tänapäeval on kahte tüüpi kõvakettaid: HDD ja SSD. SSD ehk pooljuhtkettad on oma lugemis- ja kirjutamiskiirustega palju kiiremad, mistõttu on need ideaalsed operatsioonisüsteemi ja mängude laadimiseks. Siiski kipuvad need olema väiksemad. HDD ehk kõvaketas on traditsiooniline kõvaketas, mis on olnud kasutusel aastakümneid. Need draiverid kipuvad olema palju suuremad, andes teile mängude jaoks rohkem kui piisavalt ruumi, kuid need pöörlevad aeglasemalt, nii et nende lugemis- ja kirjutamisajad pole isegi SDD-ga samal mänguväljal.

Muud tarvikud

Nüüd, kui olete oma gaming sülearvuti kõige kriitilisemad aspektid selgeks saanud, on aeg vaadata mõningaid muid lisaseadmeid või lisafunktsioone, mida saate hea gaming sülearvutiga hankida. Igal sülearvutil pole kõiki valikuid, kuid mida rohkem võimalusi saate, seda parem on teie sülearvuti mängukogemus.

Esimene tarvik, mida peaksite otsima, on DVD-draiv. Paljudel gaming sülearvutitel on see endiselt kaasas, kuid mitte kõigil. Mõned mängud võivad siiski nõuda nende installimist koos DVD-ga, enne kui saate neid mängida.

Pärast DVD-draivi saate otsida mitut tüüpi tarvikuid. Näiteks SD-kaardi lugeja abil on lihtne digikaamera või muude seadmete jaoks salvestusruumi ühendada. Kuigi need funktsioonid ei ole mängude jõudluse jaoks kriitilised, muudavad need teie sülearvuti palju kasulikumaks muude ülesannete jaoks peale mängimise.