Informacija
Tootekataloog

HP Pavilion

HP Pavilion - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu HP kaupa. Hinnad algavad 599,99 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 7 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

KKK

Kaup toimetatakse enamasti kohale 1-3 tööpäevaga. Täpsem tähtaeg on märgitud konkreetse toote juurde.

HP Pavilion

Sülearvuti omamine on tänapäeval enamiku inimeste jaoks hädavajalik. Olenemata sellest, kas kasutate sülearvutit vabal ajal, koolis või tööl, peaksite otsima oma elustiili ja eelarve jaoks sobivaima sülearvuti.

Suurus ja kaal

Kui soovite kaasaskantavat, valige sülearvuti, mille suurus on vahemikus 12–14 tolli. Suurem sülearvuti – 15–17 tolli – oleks raskem ja seda ei pruugi olla mugav endaga kaasas kanda.

Kuigi raskem ei pruugi olla ideaalne kvaliteet, on paljud võimsamad mänguarvutid raskemad. Hea külg on see, et saate suurepärase graafika ja parema jahutussüsteemiga sülearvuti.

Protsessor

Intel Core i5 protsessor töötab suurepäraselt enamiku kasutajate jaoks, samas kui i7 protsessor, mida kasutatakse enamikus tipptasemel ja mänguritele mõeldud sülearvutites, annab rohkem võimsust ja sobib kõige paremini inimestele, kes kasutavad suure nõudlusega rakendusi või graafikaga mänge.

AMD Ryzen Mobile CPU-d on samaväärsed Intel Core i5 ja i7 protsessoritega, samas kui AMD A-seeria protsessor on odavam kiip, mis saab hakkama igapäevaste põhiülesannetega nagu veebis surfamine, Microsoft Office'i rakenduste kasutamine ja juhuslikud mängud.

RAM

Põhiprogrammide käivitamiseks arvutis on vaja vähemalt 4 GB muutmälu. Enamiku inimeste jaoks tähendab 4 GB, et teie arvuti aeglustub dramaatiliselt, kui teil on korraga avatud liiga palju programme tööl.

Seetõttu on 8 GB enamiku kasutajate jaoks parim valik. Selle RAM-i hulgaga saate sirvida ja alla laadida minimaalse aeglustusega. Soovitame otsida 16 GB muutmäluga sülearvutit, kui olete mängija või suur kasutaja.

HP Pavilion 14

HP Pavilion 14 on suurepärane valik neile, kes soovivad seadet, mis näeb välja stiilne, kuid toimib ka oma hinna eest hästi. Kui selle roosa kapoti all on 11. põlvkonna Core i5, saate ühe kõige ajakohasema kiibi, mis võimaldab Pavilion 14-l hõlpsalt igapäevast tööd teha.

Kui mõtlete keskklassi sülearvutile, ei mõtle te tõenäoliselt mitte sellisele, mis tundub uskumatult hästi tehtud, ega ka sellisele, mis on valmistatud roosaks toonitud alumiiniumist. Just seda HP pakub koos Pavilion 14-ga. See näeb fantastiline välja ja tundub esmaklassilise tootena.

HP valis Pavilion 14 jaoks Full HD IPS-ekraani, mis pakub häid värve ja sobib ideaalselt igapäevasteks tegevusteks. Selle 14-tolline ekraan pakub korralikku võimalust töötamiseks ja on piisavalt kompaktne ka reisimiseks.

HP Pavilion 15

Pavilioni sari on alati esindanud HP tarbijate keskklassi kaubamärki ja see 15-tolline arvuti sobib kõikidele. See on mitte just ultrabook sülearvuti, millel on tõesti palju võimalusi. HP Pavilion mudelid on täis kõrge spetsifikatsiooniga riistvara, alates 16 GB muutmälust kuni kiire 512 GB SSD-ni, puutetundlikust 15,3-tollisest FHD-ekraanist kuni neljanda põlvkonna AMD Ryzen 7 protsessorini.

Kõik need sisud on pakitud ilusasse ja väljakutsuvalt atraktiivsesse ümbrisesse, mis on piisavalt õhuke vormilt, mis näeb välja kallim kui see on ja millele on antud rohkem kui piisavalt porte, et see oleks igati kasulik, olenemata sellest, mida te ka ei teeks.

HP Pavilioni 15-l on täissuuruses klaviatuur, millel on suurepärane trükkida ja suur puuteplaat, mis ei vea teid alt. Kui tegemist on igapäevase lauaarvutiga töötamisega, olgu selleks siis juhuslik fototöötlus, veebi sirvimine või filmi või kahe filmi ees "töötamine", siis sellel on kõik, mida vaja ja see ei lähe liiga kuumaks (või mis on oluline , liiga valjuks) seda tehes.

HP Pavilion 15 oma nägusas õhukeses kestas kannab endas parajalt võimsust ja teravat ekraani. See sobib ideaalselt kõigile, kes vajavad igapäevaseks kasutamiseks sülearvutit.