Informacija
Tootekataloog

HP printerid

HP printerid - Bigbox.ee internetipoes müüakse selliste kuulsate tootjate nagu HP kaupa. Hinnad algavad 52,43 €. Bigbox.ee poest leiate rohkem kui 35 erinevat mudelit. Vasakpoolsete filtrite abil saate hõlpsalt muuta soovitud toote parameetreid teie jaoks sobivaima toote leidmiseks. Toimetame selle kategooria toote kohale selle kõrval märgitud tähtaja jooksul.

HP printer

Vaatamata kõigele, mis digitaalses maailmas toimub, on oluliste dokumentide paberkoopiate olemasolu siiski tähtis. Eriti töökohal on mõnikord just see, mida vajate, trükitud vorm, dokument, foto, kiri, arve jne. Ja kuna töökoht nihkub nüüd paljudele meist koju, on kodus printeri olemasolu üks neist vajadustest, et muuta oma kodune tööruum tegelikuks tööks palju tõhusamaks ja produktiivsemaks. HP on üks parimaid printeritootjaid, mis pakub laias valikus laser- ja tindiprinterivalikuid, mis on ideaalne koht, kust otsida oma kodukontori printer.

Enne konkreetsete alternatiivide juurde asumist peate esmalt valima, kas soovite laser- või tindiprinterit. Liigselt detailidesse laskumata on otsuse tegemisel meeles pidada mõnda olulist kaalutlust: kui palju ja kui sageli kavatsete printida? Kas trükite peamiselt pabereid ja blankette või ka fotosid ja graafikat? Tindiprinterid on tavaliselt väiksemad ja odavamad kohe karbist välja võttes, kuid tindikassetid pakuvad vähem väljatrükke kui võrreldavad laserprinterites kasutatavad toonerikassetid; kui kavatsete olla juhuslik printerikasutaja, kasutage tindiprinterit. Kui prindite regulaarselt palju suuremahulisi printimistöid, on parim valik laser. Kui aga soovid printida lisaks dokumentidele ka pilte ja graafikat, on tindiprinter vaieldamatult parim pildikvaliteedi valik. Värvilised versus ühevärvilised (mustvalged) printerid; kiirus, kusjuures laserprinterid on kiirem alternatiiv ja soovitud tüüpi suvandid, nagu kõik-ühes kujundused ja automaatne kahepoolne printimine on kõik asjad, millele tasub mõelda.

Printerid väikese eelarvega inimesele

Printer võib tavalisele arvutikasutajale olla väheoluline. Vaatamata sellele, et tegemist on populaarse ja mõnikord vajaliku lisaseadmega, kulutab enamik tarbijaid suurema osa oma rahast arvuti enda peale. Selle tulemusena on odavate printerite järele alati suur nõudlus.

Hind ei ole alati parim kvaliteedimärk ja üldisele väärtusele keskendumine aitab teil teha teadlikuma otsuse. Seetõttu usuvad paljud inimesed, et tindiprinter on parim koduprinter väikese eelarvega inimestele. Tänu selle hämmastavale prindikvaliteedile, tõhususele ja odavatele kasutuskuludele on mõeldav, et igas majas või töökohas on printer ilma suuremat osa oma kontoritarvete kuludest pühendamata.

Olenemata sellest, kas proovite oma esimest printerit või soovite eelarvega lõhki minemata lisada veel ühe, kõik tunduvad olevat huvitatud odavatest tindiprinteritest. Õnneks on neile, kes soovivad vähem kulutada olemas:

  • HP DeskJet kõik-ühes printer on maailma väikseim kõik-ühes printer ja see on ka uskumatult soodne. Kõigi vajalike funktsioonide ja lihtsa disainiga ei saa te selle hea hinnaga printeriga mööda panna.HP Color LaserJet Enterprise

HP JetIntelligence tehnoloogial ja automaatsel väljalülitusfunktsioonil töötav mudel on väike ja energiasäästlik, säilitades samal ajal kvaliteetsed prindid.

Kasutajad saavad kasutada automaatset kahepoolset printimise režiimi, mis võimaldab ka paberikulusid vähendada. Seadme kasutamist jälgitakse administraatori arvutisse installitud tarkvara HP Web Jetadmin abil.

Nende kasulike näpunäidete abil ostate parima printeri

Uue printeri ostmisel on kõigil erinevad ootused ja pole olemas ühtset nõuannet. Tegelikult võite avastada, et teie nõuded kõiguvad aasta-aastalt. Selleks, et saaksite oma vajadustele vastava parima printeri, peaks teil enne ostlemist olema selge arusaam sellest, milleta te elada ei saa ja millised funktsioonid on läbiräägitavad.

Enamikul juhtudel saate kõik vajaliku hankida printerist. Kui teie peamine probleem on hind, olge valmis valima oma peamised funktsioonid tähtsuse järjekorras. Igal aastal antakse välja uusi printerimudeleid, nii et see, mis selle aasta uutesse printeritesse ei kuulu, võib peagi reaalsuseks saada. Ärge unustage allahindlusi, mis aitavad teil sama madala hinnaga printimise järgmisele tasemele jõuda.